לשמאלנים שבינינו: האם קיימת פשיעה ערבית שאינה לאומנית? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשמאלנים שבינינו: האם קיימת פשיעה ערבית שאינה לאומנית?

vic07

Recommended Posts

שמאל זה לא רק מה אנחנו חושבים על ערבים\מוסלמים

אני לא סובל מוסלמים ואת הלאומנות האיסלאמית שלהם דווקא ובדיוק כיוון שהם לא תואמים ערכים חילוניים, ליברלים, דמוקרטים שמאלניים

ויחד עם זאת אני מחשיב עצמי שמאלן

אני תומך בנישואים חד מיניים

אני נגד עונש מוות

אני בעד התערבות ממשלתית מתונה בכלכלה

מתנגד להפרטת יתר ו- outsourcing של כל מיני שירותים ממשלתיים בטח שאני מתנגד להפרטת שירות בתי הסוהר

נגד גירוש זרים בעיקר כאלו שצברו איזשהו פז"ם וכבר מדברים עברית שוטפת

אני חושב שמי שמחשיב עצמו שמאלן לפי הערכים שהזכרתי לעיל ומכיר היטב את החברה המוסלמית, דווקא הוא צריך להיות חלוץ לפני המחנה בהתנגדות לאיסלאם כיוון שהאיסלאם ומאמיניו (חלק גדול ערבים) מייצגים בדיוק את ההפך:

האיסלאם מפלה נשים

לפי חוקי השריעה האיסלאמיים , במשפט אונס דגימות DNA אינן קבילות

לפי חוקי השריעה האיסלאמיים , עדות של גבר שווה לעדות של שתי נשים (כי האישה היא קלת דעת)

האיסלאם מצדד בעונש מוות ועוד על "פשעים" מינוריים

באיסלאם הדת והמדינה חד הם

על פי חוקי האיסלאם מי שאינו מוסלמי בארץ איסלאמית חי במעמד של נתין וחל עליו חובה לשלם מס מיוחד כמי שאינו מוסלמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ערכים של ליברליזם ודמוקרטיה אינם תואמים אף דת. כל מה שרשמת על האיסלאם, נכון גם ליהדות החרדית.

הבעיה היא שבקרב המוסלמים, בהעדר השכלה נורמלית וליברלית, רבים פונים לאותה קיצוניות של הדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי חוקי השריעה האיסלאמיים , במשפט אונס דגימות DNA אינן קבילות

לפי חוקי השריעה האיסלאמיים , עדות של גבר שווה לעדות של שתי נשים (כי האישה היא קלת דעת)

האיסלאם מצדד בעונש מוות ועוד על "פשעים" מינוריים

באיסלאם הדת והמדינה חד הם

על פי חוקי האיסלאם מי שאינו מוסלמי בארץ איסלאמית חי במעמד של נתין וחל עליו חובה לשלם מס מיוחד כמי שאינו מוסלמי

לפי חוקי ההלכה היהודית --

אין בכלל מושג כזה "DNA"

אישה פסולה בכלל ממתן עדות במרבית המקרים.

ההלכה היהודית כוללת עונש מוות על אלף ואחת עבירות, חלקן מינוריות.

על פי ההלכה היהודית - אין הפרדה בין דת למדינה - המלך כפוף לחוקי ההלכה וממסד הכהונה אוטונומי.

על פי ההלכה היהודית - במיוחד איך שהיא מפורשת היום על ידי הממסד החרדי יש אפליה בין יהודי למי שאינו יהודי.

קשוט עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא שבעוד השריעה מיושמת ברוב המדינות המוסלמיות, מה שכתבת אינו מיושם במדינה היהודית היחידה.

ובכלל, זה לא קשור ישירות לנושא הנידון. אני עדיין מלקט נתונים כדי להוכיח לספקנים כאן את מידת הפשיעה הערבית כלפי יהודים, אך מתברר שזה קשה משחשבתי - כל סטטיסטיקה רלוונטית שאני נתקל בה כוללת אולי את לאום הפושע, אבל לא את לאום הקורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ערכים של ליברליזם ודמוקרטיה אינם תואמים אף דת.

:goodposting: :goodposting: :goodposting:

אלא שבעוד השריעה מיושמת ברוב המדינות המוסלמיות, מה שכתבת אינו מיושם במדינה היהודית היחידה.

ובכלל, זה לא קשור ישירות לנושא הנידון. אני עדיין מלקט נתונים כדי להוכיח לספקנים כאן את מידת הפשיעה הערבית כלפי יהודים, אך מתברר שזה קשה משחשבתי - כל סטטיסטיקה רלוונטית שאני נתקל בה כוללת אולי את לאום הפושע, אבל לא את לאום הקורבן.

הוא לא מיושם בגלל הרוב החילוני, אבל החרדים היו מעוניינים שזה יהיה כך.

ואני חייב להודות, אני עדיין לא הבנתי את מטרת/נושא הדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...