עכבר למחשב נייד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר למחשב נייד

dlv101

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש עכבר למחשב .

נתקלתי באינטרנט סני סוגים:

1) מקלט -משדר.

2) בלוטות.

- מה עדיף? מה נחשב טוב יותר? נוח יותר? מסורבל פחות?

- אשמח אם גם תוסיפו המלצה לעכבר.

המון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר למחשב נייד לא שונה מעכבר למחשב שולחני. אוהבים לעשות אותם קטנים וקומפקטיים, אבל בסופו של דבר זה עכבר אלחוטי רגיל שיכול לעבוד במגוון שיטות (RF, Bluetooth). אין שום דבר שמונע ממך להשתמש בכל עכבר במחשב הנייד שלך.

כדאי שתציין כמה אתה מחפש להשקיע בעכבר ומה הדרישות שלך מהעכבר (גודל/צורה/כפתורים) כדי שתוכל לקבל המלצות רציניות.

מעבר לכך, זה נושא לפורום ציוד היקפי, לכן אעביר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה וסליחה....

חשבתי על משהו כמו 100 ש"ח...

אין דרישות מיוחדות... שפשוט יבצע את תפקידו...

הכי חשוב שהשימוש בעכבר בעת הפעלת המחשב יהיה נוח ומיידי ולא מסורבל....

מה ההבדל בין RF לבלוטות'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי למחשב הנייד שלי עכבר אלחוטי של מיקרוסופט, דגם wireless mobile mouse 1000. קטן וקומפקטי, עם כפתור הדלקה וכיבוי בתחתית (מאפשר לחסוך בסוללה). המקלט שלו, שמתחבר ל- הוא ממש קטן וכמעט שלא בולט החוצה, ומבחינתי האישית, זה יתרון. גם טווח הקליטה שלו די גדול (בהנחה שאתה עובד באותו חדר ולא מנסה לשלוט במחשב מהמטבח). החיסרון בעכבר שכזה, וזה יכול להיות חיסרון לדעת הרבה אנשים, זה שהוא תופס באופן קבוע יציאת אחת. אם יש לך מספיק יציאות כאלה במחשב ואין לך בעיה לוותר על אחת מהן - לך על אחד כזה (לי יש ארבע כאלו, שתיים מהן בחלקו האחורי של המחשב, ולחלוטין אין לי בעיה לוותר על אחת מהן, כי יש לי עוד 3 פנויות). אם אתה ממש לא יכול לוותר על שום יציאת , קח עכבר שמתחבר דרך ה-BT. שני הסוגים יעשו את אותה עבודה יפה מאוד. תבחר פשוט דגם שיהיה לך נוח לאחוז ולעבוד איתו. יש מספיק דגמים כאלו של מייקרוסופט או לוגיטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...