זועבי משחקת באש,לא מתעסקים עם אוהדי בית"ר ירושלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זועבי משחקת באש,לא מתעסקים עם אוהדי בית"ר ירושלים

JohnnyBravo

Recommended Posts

קורנפיין נהג כראוי. זועבי היא האחרונה שיכולה לבוא בטענות על התנהגות בלתי הולמת.

זה לא מוציא את אוהדי בית"ר בסדר, הם עדיין זוהמה ועדיין גם אתמול פירקו עשרות כסאות בקריית אליעזר, אבל זועבי לא במקום של להעיר להם.

אני היחיד שלא מאמין שהיא עדיין אזרחית במדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי קשר לאם זו כן או לא הייתה זועבי (הרי אם זו לא הייתה היא זה לא היה מתפרסם), אוהדי בית"ר - במיוחד ה"שרופים" (אני לא אוהב להכליל ובכל זאת) לא סתם נחשבים לפרועים וגזענים. לא זכור לי שחקן ערבי אחד בקבוצה אבל בהחלט זכורה לי ההתנהגות של הקהל (ואפילו כמה מהשחקנים) במשחקים מול קבוצות ערביות, שלא לדבר על החתמה של שחקן ערבי (דבר שלא קרה הרבה שנים אם בכלל בבית"ר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחק שחקן ערבי בבית"ר.

מה גם אחד השחקנים שלהם, עמית בן שושן, נתפס באחת חגיגות האליפות שלהם שר בקולי קולות שהוא שונא את כל הערבים.

אתמול הוא גם קילל את עלי עותמן במהלך המשחק.

ישראל 2010, הגזענות פורחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

קראתי את התגובה של אלי, ניסוח מאמת מעולה

לא נכנס לדיונים לגבי אוהדי בית"ר, אבל יש לי רק דבר בודד להגיד בנושא-

אלי קורנפיין יצא גדול. תגובה מאופקת, מנוסחת היטב, ומעל לכל- נכונה וצודקת ב 100%.

איציק,איציק קורנפיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחק שחקן ערבי בבית"ר.

מה גם אחד השחקנים שלהם, עמית בן שושן, נתפס באחת חגיגות האליפות שלהם שר בקולי קולות שהוא שונא את כל הערבים.

אתמול הוא גם קילל את עלי עותמן במהלך המשחק.

ישראל 2010, הגזענות פורחת.

אז הם לא רוצים שחקנים ערבים בקבוצה שלהם ,ביג דיל!

ממתי לשנוא ערבים ניהיה פשע? מה אתה חושב שהם אוהבים אותך ורוצים להיות חברים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין לשנוא ערבים (ככל הידוע לי אין חוק במדינת המונע זאת - בדיוק כמו שאין חוק שמונע מערבים לשנוא יהודים), לבין לשיר שיר "עידוד", ואני מצטט מ-ONE:

"טועמה מחבל...מה סלים עושה פה, אני לא יודע. פה זה מדינת היהודים, אני שונא אותך טועמה, אני שונא את כל הערבים", וזה במשחק מול מכבי חיפה...

וזה רק הקצה של המעשים הפסולים והגזעניים שאוהדי בית"ר, ובמיוחד ארגון "לה פמיליה" עושים (כמובן שאוהדים של קבוצות רבות אחרות לא יותר טובים בהכרח, אבל ככלל אוהדי בית"ר הם הקיצוניים ביותר בנושא)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...