המלצה למצלמה עם מספר שאלות משנה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה עם מספר שאלות משנה

snurf

Recommended Posts

שלום רב! אני שם לב שהפורום מלא בכמה דיונים דומים לתקציב הזה. ועל כן אני מבין שההמלצה בתקציב של 500 -600 ש"ח היא עבור המצלמה A490 או הA3000. מספר שאלות מעבר לטופס:

- אשמח לדעת האם ניתן לצלם גם עם המצלמות הללו - אם לא אשמח לקבל המלצה למצלמה שיכולה גם לצלם כל עוד אין פגיעה באיכות.

- ראיתי מצלמות שמצלמות באיכות HD בתקציב של סביב ה700 ש"ח. האם לא כדאי לרכוש מצלמה שיודעת לצלם בתקציב הזה ושגם כנראה יודעת לצלם סטילס?

- כמה תמונות בערך אוכל לצלם עם הכ"ז שמגיע עם המצלמות המומלצות הללו ?.

- תודה רבה מקרב לב, אני יודע שרוב המומחים ודאי עייפים מהשאלות הללו אך זוהי החלטה חשובה עבורי ועבור הוריי ואשמח אם תוכלו בכל זאת לסייע.

תודה!

כדי להקל על קריאת התשובות, אנא כתוב בין התגיות , כך: תשובה.

שאלות הכרחיות

מה התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון? 600

אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? שימוש לטיולים וצילומים יומיומיים

האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ). לאו דווקא

האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא צריך חצובה

האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. כרגע אין צורך

האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? אין חשיבות מיוחדת , אך אם אצלם אשמח שיראו

האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? לא נעשה שימוש במצלמה אחרת כרגע

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? מקסימום גודל של תמונות רגילות

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת . הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. מה שתמליצו

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? כמובן שהשאיפה היא לקופמקטיות אבל אם יש צורך הלתפשר מעט אני מוכן. עם זאת אני לא רוצה להסתובב עם משהו גדול בטיולים.

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? סומך עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את השירשור הזה -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=474809.0

אין לך טעם לקנות מצלמת היות ובתקציב הזה תקבל מצלמת גרועה ואם היא תדע לצלם סטילס, סביר להניח שזה יהיה יותר גרוע מצילום הוידאו.

בד"כ לא מגיע כרטיס עם המצלמות התקציביות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק אם זה הבחירה הייתי הולך על ה IXUS95, נתתי לה הרבה מחמאות ולא בכדי, היא היתה הבחירה הראשונה שלי אם הייתי צריך לקנות היום מצלמה בתקציב נמוך מאוד( שפר עלי מזלי ומצאתי קרוב בארה"ב וגם הגדלתי קצת את התקציב- ושידרגתי את עצמי ל TZ10)- אבל עדין אני מאוהב בקומפקטיות ועם זאת תמונות להדפסה מעולות(לא הכללתי כנוקדת עניין ועוגן- אם זה המצב- הייתי פורש כי אף אחת מהמצלמות לא טובה בזה או מתיימרת להיות- אבל סטילס, היא המנצחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...