CORE I5 760 אוברקלוק מקסימלי בלי לעלות מתחים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CORE I5 760 אוברקלוק מקסימלי בלי לעלות מתחים

STRENGTH

Recommended Posts

אולי... זה כבר תלוי בחנות

רק קח משהו בחשבון, אם אתה מבצע ומחליט לא לגעת במתחים - זה כן יכול לשרוף את הלוח שכן הם ישתנו כפי רצונם החופשי

חשוב מאוד שכל המתחים יהיו מוגדרים כמו שצריך, שלא יהיה מתח של רכיב רגיש שישאל על AUTO מה שאומר שבלאוהכי בסופו של דבר אחרי ניקוי מתחים אתה תהיה בundervolt למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור זה דבר מסובך הרבה יותר ממה שחשבתי ואני צריך להיות ממש זהיר

אז אפילו לעלות את התדר ל-3.4 בלי לגעת אפילו במתחים יש כבר סיכון לשריפת מעבד\לוח

בהתחלה לא ממש חשבתי שאני יעשה OC למעבד שלי אבל אחרי זה קראתי פה בפורום וראיתי הרבה שאומרים שכבר אין סיכון בלעשות היום OC(כנראה שיש היום יותר הגנות מפעם) ושבשביל לשרוף איזה חלק צריך ''כישרון'' חחח

בכל מקרה נראה לי שאני יוותר יש לי כנראה עוד הרבה מה ללמוד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהלוח שלי לא נורמלי :-X

אפשר אולי קישור על לוח P55 שאני יוכל כבר עכשיו לקרוא

הספקתי כבר לקרוא באתר על מדריך OC למעבד אבל זה משנת 2006 קצת שונה מהלוחות ומעבדים שיש עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות אם כמו P55-UD4P או UD5 של GB או לוחות מסדרת P7P55D של שזה כולל את דגם הPRO\EVO\DELUXE וכו'

אני מדבר על לוחות שייתנו לך ללכת כמה רחוק שאתה רוצה באוברקלוקינג במגבלות הקירור שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה באמת אתה בטוח בזה? יש לך אולי הוכחה?

זה טוב לדעת שהלוח אם שלי לא פגום אחרי הכל ;D

בדקתי אתמול בביוס את ההגדרות של ה- HEALTH וראיתי VCORE נמצא על 1.26 וגם CPU TEMPRTURE ו CPU FAN FAILED WARNING על DISABLED

זה אמור להיות ככה? כדאי לי להשים את זה על ENABLED? נראה לי יותר בטוח בשביל המחשב ככה שיש אזהרות וזה מכבה אוטומטי במקרה של תקלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר VCORE אל NORMAL בביוס. VTT תעלה ל 1.17, תוריד את המכפלה של הזיכרון ל 8, תעלה BCLK ל 166.

תריץ OCCT ל שעה תראה אם אין שגיאות...

אה ותכבה EIST ו C6/C7 לי זה עושה מסכים כחולים בOC.

VCORE שהוא על 1.26 זה לא נחשב על NORMAL?

אני לא נגעתי בהגדרות של הביוס בכלל ככה שאני חושב שאני צריך להשאיר את זה על מה שזה היה.

ולאיזה זה יביא אותי אם אני ישים את ההגדרות שאמרת?

DJ-ELCTRIC-שלחתי לך כבר 2 הודעות ולא ענית...

אני צריך מדריך מלא ומפורט יותר ל-OC זה שיש כאן בפורום הוא ישן (וגם לא מתאים להגדרות של הלוח אם או המעבד שלי) וגם לא מספיק מפורט

קראתי אותי כבר 3 פעמים ועוד כמה מפורומים אחרים כנראה שזה לא הספיק לי אני עדיין לא מבין שם את הכל.

איפה אני יוכל לקרוא על זה יותר שיסביר שלב אחרי שלב עם הסברים יותר מפורטים,זאת הולכת להיות הפעם הראשונה שלי ב-OC והדבר אחרון שאני רוצה זה לשרוף את המחשב החדש שעלה כל-כך הרבה כסף :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VCORE שהוא על 1.26 זה לא נחשב על NORMAL?

אני לא נגעתי בהגדרות של הביוס בכלל ככה שאני חושב שאני צריך להשאיר את זה על מה שזה היה.

ולאיזה זה יביא אותי אם אני ישים את ההגדרות שאמרת?

:bash:

כול מעבד והמתח שלו. אצלי זה 1.2V.

אם אתה רוצה לעשות OC אתה חייב לשנות את ההגדרות של הביוס.

166X21=3486 זה התדר שתקבל במעבד 1333 בזיכרונות ו אני לא זוכר את ה UNCORE ו FSB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...