CORE I5 760 אוברקלוק מקסימלי בלי לעלות מתחים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CORE I5 760 אוברקלוק מקסימלי בלי לעלות מתחים

STRENGTH

Recommended Posts

יש לי I5 760 עם MUGEN 2 ורציתי לדעת כמה OC אני יכול לעשות לו בלי לעלות מתחים.

אני חדש יחסית בתחום ה-OC עשיתי רק לכרטיס מסך פעם. במעבדים זה יותר מסובך לפי מה שהבנתי (להתעסק עם מתחים ועוד כל מיני הגדרות)

אז אני רוצה להתחיל ב-OC קטן למעבד בלי שאני יצטרך להסתבך עם המתחים ושאר ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ותראה.

כל צ'יפ הוא אחר, אי אפשר לדעת.

שאתה אומר צ'יפ הכוונה ללוח-אם? זה P55

ונגיד שאני יעלה באמת את התדר ל-3.4 בלי לעלות מתחים המחשב יצרוך עדיין יותר חשמל והטמפרטורה של המעבד תעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרדתריץ חיפוש בפורום תראה תוצאות של אנשים במערכות דומות..ותתחיל משם..

לשאול מה ומי כל אחד לא רלוונטי...שכן גם אם המערכת זהה..זה לא אומר שהטמפ' או הפרמטרים יהיו זהים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות חיפוש זה לא מצא כלום (רשמתי I5 760 OC)

אני רק רוצה לדעת לפחות בערך כמה שאני יוכל לעלות בלי להתעסק עם המתחים יש לי לוח של P55A-UD3

הלוח לא יגביל אותי ב-OC? קראתי בפורום על הלוח והבנתי שזה לא לוח כל כך טוב ב-OC הוא יכול להשרף :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מתח של 1.13V אני מאמין שתוכל בשקט לעגל 3.4GHZ ואפילו 3.5GHZ, נסה מתחים באיזור הזה של 1.10V עד 1.15V ותראה כמה גבוה אתה מגיע

הפואנטה במתחים האלה היא שאתה מקבל TDP דומה לסטוק וככה מנקה מהמח כל חשש לסיכון

עם לוח אם נורמאלי של ומעבד I5 750 ישבתי על 1.13V על 3400MHZ יציב לחלוטין, אם יש לך 760 אפשר לקחת "ביטוח" על הלוח ביחס לתוצאה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שאני באמת יעשה לו OC ''קטן'' ל-3.4 אני עדיין חדש בזה אני מעדיף לא להתעסק עדיין עם המתחים.

באוברקלוק כזה קטן צריכת החשמל והטמפרטורה תעלה בהרבה?

וזה נכון שלוח-אם של יכול להשרף מאוברקלוק קטן? (זה מה שהיה כתוב בפורום ???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד מתח למעבד זה בכלל מומלץ? מה יעזור לי להוריד מתח .כמו שכבר אמרתי אני מעדיף לא לשחק עם המתחים כרגע.

אני קניתי למחשב קירור טוב, וזיכרון טוב, ספק כוח איכותי.לא חשבתי דווקא שלוח אם יגביל אותי, באתר של אומרים שלוח הזה במיוחד בשביל אוברקלוקרים בגלל זה גם קניתי את הלוח הזה שכחתי לבדוק הפעם באמת ביקורות של גולשים על הלוח הזה הייתי בטוח שלא יכול להיות בעיה עם הלוח אם.

זה לא כל-כך הגיוני שלוח אם כזה יקר תיהיה בעיה כזאת ! :nono:

נגיד שאני באמת יעלה קצת מתח והלוח ישרף האחריות עדיין תשאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד מתח למעבד זה בכלל מומלץ? מה יעזור לי להוריד מתח .כמו שכבר אמרתי אני מעדיף לא לשחק עם המתחים כרגע.

אני קניתי למחשב קירור טוב, וזיכרון טוב, ספק כוח איכותי.לא חשבתי דווקא שלוח אם יגביל אותי, באתר של אומרים שלוח הזה במיוחד בשביל אוברקלוקרים בגלל זה גם קניתי את הלוח הזה שכחתי לבדוק הפעם באמת ביקורות של גולשים על הלוח הזה הייתי בטוח שלא יכול להיות בעיה עם הלוח אם.

זה לא כל-כך הגיוני שלוח אם כזה יקר תיהיה בעיה כזאת ! :nono:

נגיד שאני באמת יעלה קצת מתח והלוח ישרף האחריות עדיין תשאר?

לשחק עם מתחים זה תיאור מפחיד אבל מה שאתה עושה בתכלס זה מקל על הלוח יותר מאשר לא משנה בכלל מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ3.4 על מתח סטוק לוחות GB לא ישרפו אבל זה בערך הגבול.

אני שרפתי שני לוחות - P55-UD3 וP55M-UD2 אחד ב4GHZ ואחד ב3.8

הצלחת עכשיו להוריד לי את כל הביטחון חחחח :lol:

עוד מקודם פחדתי לעשות OC ועכשיו אפילו יותר.

לפני שהספקת להרוס את שני לוחות האם זה לא הביא לך אזהרה או חסימה מלעלות עוד מתח? חשבתי שיש לזה יותר הגנות

DJ-ELECTRIC-את זה הבנתי אבל אני רוצה להיות יותר בטוח באוברקלוק ורק בהתחלה לפחות לא לגעת במתחים אחרי זה אני כנראה יוריד קצת מתח כמו שאמרת. בכלל רק המחשבה על להתעסק עם המתחים מפחידה אותי אני לא מבין בזה כלום..אבל אני יקח את המקרה הכי קיצוני אם אני יעשה OC לאזור ה 3.3-3.5 וישרף הלוח האחריות תיהיה עדיין בתוקף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...