נייד עד 5K, חזק ואם אפשר קטן, יש חיה כזאת? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד עד 5K, חזק ואם אפשר קטן, יש חיה כזאת?

etz

Recommended Posts

אהלן, לקראת הלימודים מחפש לקנות נייד, התקציב כעיקרון עד 500 אבל אם יהיה צורך אפשר גם חריגה קטנה. המחשב אמנם יהיה לרוב בשימוש כללי בלבד (גלישה, קצת אופיס וכו'), עם צפייה בסרטים אך חשוב לי שתהיה אופציה להריץ משחקים וכמו שצריך למרות שזה לא יקרה יותר מדי, המחשב גם צפוי "למשוך" כמה שנים אז יהיה נחמד אם יהיה לפחות קצת רלוונטי גם בהמשך הדרך.

בעקבות דיון שהיה לא מזמן מאוד שמתי עין על Lenovo IdeaPad Y560 שהוא בעל מפרט די מרשים יחסית למחיר, דגם עם מעבד i5 עולה 4625 (http://www.shopla.co.il/item.asp?itemid=4856), אין לי צורך בדגם עם i7 וסה"כ יש כרטיס מסך 5730 שהוא מהחזקים שיש.

אמנם אין לי בעיה עם מסך 15.6 כמו שיש לו אבל אני לא אשקר אם אני אגיד שאני מעדיף אחד קטן יותר. כמובן שזה קצת מסבך את העניינים כי אני מכיר עם מסכים באזור ה-14 בעלי כרטיס מסך טוב. בגלל החיפושים שלי על הדגם למעלה מצאתי גם אחיו הקטן Y460 אך הוא יקר ממנו רק על סמך זה כנראה כי כל השאר המפרט זהה או נחות במקצת.

האם מישהו מכיר מחשב כזה בעל כרטיס מסך טוב? אני מכוון לאזור הביצועים של 5650 (או 330 ומעלה אם מדובר על אנוידיה) ואני יודע שזה מקשה על העניין כי לא קיימים הרבה כאלה, אבל אני סומך על המומחים בפורום שיכירו אותם ואשמח לשמוע על כאלה. כמו-כן גם המלצות לניידים גדולים יותר בעלי מפרט דומה יתקבלו בברכה (במיוחד אם זולים יותר...). תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג של הקפצה, כי יש אופציה חדשה. ישנו המחשב הבא: http://www.night-net.net/index.php?main_page=product_info&cPath=29&products_id=491 שהאמת אני אודה שאני טיפה סקפטי בקשר למחיר בהתחשב בזה שהוא זול בבערך 1000 ש"ח ואף יותר מרוב החנויות האחרות, אבל נתעלם מזה לרגע עד לבירור וניגש לעניין: המחיר זול מאוד ובהתחשב בזה שיש לי עוד 2K פנויים בתקציב- מה אתם אומרים, האם לקחת את המחשב הזה+מסך נוסף לעבודה נייחת איתו? אפשר יהיה להכניס מסך די גדול שגם יאפשר לעבוד עליו בצורה נוחה יותר ובודאי גם ישפר את חווית הצפייה בסרטים (וזה יהיה שימוש די גדול של המחשב). במידה וכן, אשמח לקבל המלצות על מסכים, כי זה נושא שבו אני מבין עוד פחות מניידים- ממש ידע אפסי. כמובן שגם תמיד נשארת האופציה של לוותר על המסך ולקחת את המחשב הקודם שהצעתי שיתן ביצועים טובים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמחיר נשמע הזוי, כאילו מישהו עשה טעות...

במחיר כזה קשה להשיג מחשב עם I3, עם 4GB ... ושלא נתחיל לדבר על הכרטיס מסך שבד"כ אתה רואה רק במחשבים שעוברים את ה 4000 ש"ח.

הביצועים של הלנובו שמצאת (שאגב- לא יצא לי עוד לראות דגם עם HD5730 בטווח מחירים הזה עד עכשיו, כולם עם 5650) טובים יותר גם מבחינת מעבד וגם מבחינת כרטיס מסך, אבל במקרה של הכרטיס מסך מדובר על אולי עוד אקסטרה 5-8% בביצועים, כי מדובר בכרטיסי מסך כמעט זהים... המעבד ייתן ביצועים גבוהים יותר, השאלה אם יש לך צורך בהם.

בכל מקרה, הבדל לא מאוד גדול בביצועים בשביל מחיר כל כך זול... אני בודק בעצמי את האפשרות לקנות את המחשב הזה. תכננתי על מחשב חזק משמעותית מכל הבחינות בחו"ל אבל בהפרש מחירים של 2000 ש"ח יכול להיות שאני אתפשר על משהו חלש יותר.

תודה על הלינק בכל מקרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. אגב שכחתי לשאול בהודעה הקודמת אם מישהו בכלל מכיר את החנויות (מ-2 הלינקים, במיוחד השני)? פעם ראשונה שאני שומע עליהן ותמיד טוב לקבל חוות דעת על השירות לפני הקניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בארץ ניידים בגדלי 13-14 אינצ' עם כרטיסי מסך חזקים.

בחו"ל ניתן למצוא את ה-Envy 14 וה-3820TG.

במקרה של ה-Envy, אתה יכול להזמין אותו מארה"ב

את ה-3820TG אפשר להזמין בינתיים רק מהמזרח. הנה חנות שעושה משלוח לישראל בכ-50 דולר.

http://world.pchome.com.tw/?mod=item&func=exhibit&IT_NO=DHAA4O-149864081&SR_NO=DHAE23&ROWNO=2&tm=u

או שתתפשר על ביצועים במשחקים (וזה אומר ממש להתפשר, כי G310m הוא כרטיס חלש) או שתחפש בגודל 15.6 אינצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אין לי שום כוונה לקחת כרטיס זוועתי שכזה. גם לא ממש בא להתחיל להתעסק עם הזמנות מחו"ל ואחריות שברירית אז אני אני פשוט יקח 15.6 שמלכתחילה לא היתה לי שום בעיה עם הגודל שלו.

אני אחזור לשאלה ממקודם: האם כדאי ללכת על ביצועים ולקחת את הלנובו הראשון שפרסמתי או לקחת את המחשב השני הזול היותר ולהוסיף עוד מסך? אני מזכיר שתהיה הרבה צפיה בסרטים, ובעיקר HD, דרך המחשב וכמובן שמסך גדול עם רזולוציה גדולה יותר מ-1366x768 נשמע קורץ לעניין. בכל מקרה אחכה לשמוע דעות והמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר עם כרטיס מסך חזק כמו שאתה רוצה ומסך ברזולוציה גבוהה בארץ.

שוב, אתה צריך להתפשר על עם רזולוציה גבוהה וכרטיס מסך בינוני מאוד כמו ה-HD5740

או עם רזולוציה רגילה (1366x768) וכרטיס מסך חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה, לא חיפשתי עם רזולוציה כזאת, ברור לי שאין. הכוונה היתה האם לקנות את האייסר הזול ובנוסף לו מסך אחר לעבודה נייחת איתו או פשוט להשקיע הכל בלנובו החזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה, לא חיפשתי נייד עם רזולוציה כזאת, ברור לי שאין.

האמת שיש.

אם יש לך נייד עם מסך גדול, למה המסך הנוסף?

אם כבר תקנה בגודל 24-26 אינצ' כדי לראות סרטי HD עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש מחשבים כאלה, פשוט לא כאלה שעונים על הדרישות הגרפיות שלי ונמצאים בטווח המחיר.

המסך הנוסף יהיה בעיקר בשביל צפייה בסרטים וכמובן כל פעם שאני אשתמש במחשב בצורה נייחת אני אחבר אותו גם. אפשר כמובן לקנות אבל אז נראה לי שאני אצטרך להתפשר קצת על האיכות שלה. בתקציב הזה אפשר לקנות מסך רגיל יותר איכותי, לא שאני כזה חולה איכות אבל גם לא מתכנן לקנות זולה רק כי אני יכול. כמובן שאני עדיין שוקל את עניין הטלויזיה, אפשר להכניס את זה תחת קטגוריית "אם כבר אז כבר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי המחשב הבא? (גם אני מתעניין בו ומעוניין בהערות / המלצות של המומחים)

Aspire 5740G-624G

4990 ש"ח ב KSP

Model‎ ‎5740G-624G‎

‎ Colur‎ ‎ Blue Navy‎

‎ CPU‎ ‎Intel® Core™ i7-620M Processor, 2.66 GHz,4MB Cache,-800/1066‎

‎ Memory‎ ‎4GB 1066MHz (2 x 2048 MB), Up to 4 GB‎

‎ HD‎ ‎640GB (5400 rpm)‎

‎ Display‎ ‎15.6'' HD CineCrystal LED LCD (1366 x 768)‎

‎ GPU‎ ‎ATI Mobility HD 5650, Up to 2746 MB HyperMemory (1 GB Dedicated)‎

‎ Optical Device‎ ‎DVD Multi Dual Layer‎

‎ Wireless‎ ‎Acer Nplify 802.11b/g/n‎

‎ Bluetooth‎ ‎ No‎

‎ Webcam‎ ‎ACER Crystal Eye Webcam‎

‎ Sound Card‎ ‎Dolby®-optimized surround sound system with two built-in stereo speakers‎

‎ Card Reader‎ ‎ 5-in-1 card reader (SD™, MMC, MS, MS PRO, xD)‎

‎ Ports‎ ‎4x 2.0 ports‎

‎ HDMI™ port with HDCP support‎

‎ 1x external display (VGA) port‎

‎ 1x Headphone/speaker/line-out jack‎

‎ 1x Microphone-in jack‎

‎ Line-in jack‎

‎ 1x Ethernet (RJ-45) port ‎

‎ OS‎ ‎Genuine 7 Home Premium 64Bit (Heb+Eng+Rus)‎

‎ Weight‎ ‎2.7 kg‎

‎ Battery‎ ‎6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery ‎

‎ Warranty‎ ‎שנה אחריות בינלאומית ע''י היבואן הרשמי‎

ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית!

מחיר: 4990 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה חמה - תקח מה שאתה רוצה רק תבדוק טוב טוב שיש לנייד אפשרות לנתק את הכרטיס הגרפי (optimus) למשל

כל פתרון אחר יהפוך את הנייד שלך לתנור בלתי שמיש (מבחינת זמןו סוללה).

ב 13" האייסר 3820TG הוא התותח הכי טוב שיש כל שאר האפשרויות מגיעות עם כרטיס חלש יותר של 310M\330M

הבעיה היא כמובן חום...ולכן בוחרים ב 310M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...