"חוק תפילה חובה" מה נסגר עם הדבר הזה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חוק תפילה חובה" מה נסגר עם הדבר הזה?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

היי,

הגעתי היום במקרה לסרטון הזה בYouTube וזה היה ממש לא לעניין לראות דבר כזה:

בכל מקרה, חיפשתי בגוגל הרבה מאוד מה נסגר עם החוק הזה כיום, כי ברור שהוא לא בא לידי ביטוי בבתי הספר.

אם מישהו יודע מה נסגר עם זה אני אשמח שישתף.

תודה רבה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת שיהיה כזה חוק בבית הספר שלי! אני רוצה לראות אותם מנסים להכריח אותי להתפלל לדת שלא שלי. רק כדי לעשות להם דווקא אני אביא צלב ואזמר "מרי הקדושה"!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דת,אין כאן תפילה לאל או טקסטים שקשורים לתנועה זו או אחרת.יותר כמו הצהרת כוונות-"אני מאמין בסובלנות ובהאהבת אדם בלה בלה....".זה נחמד.אף-פעם לא הסבו את תסומת ליבו של הילד לדברים כאלה.מצד שני אולי יש פה דת,לא יודע.או אפשרי לעשות זאת בצורה של שיעור-לסובלנות וכיבוד האחר,יהיה מעניין להריץ את זה במערכת החינוך הערבית (וגם אצלנו,אין כאן כוונה לשים מטרה על קבוצה מסויימת)כאן אני מניח שזה לא נוסה מעולם.יהיה נחמד לראות לאן זה יתפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד זה

לאמר דבר כזה בבוקר בלי לשנות דברים נוספים במערכת זה צביעות. ילדים מזהים צביעות מהר מאוד. הם רק ישנאו את זה ויתחילו לעשות דווקא

לשנות דברים בחינוך (וגם בחברה בחוץ) זה פיתרון. כשסומכים אל הילדים בבית ספר ומלמדים אותם להיות טובים (להבדיל מ - מכריחים אותם להתנהג יפה אל ידיי התקנת מצלמות בכל פינה והפעלת מאגר ביומטרי למבוגרים) הם יסתובב אם קסם פנימי של עצמם - ושוב לא צריך את ה 'שבועת בוקר' הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...