הרשימה סגורה!!! הזמנה קבוצתית מוקדמת (PC) של המשחק Call of Duty:Black Ops - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשימה סגורה!!! הזמנה קבוצתית מוקדמת (PC) של המשחק Call of Duty:Black Ops

simonsix

Recommended Posts

אם תבדוק טוב תיראה ש PCGAMES גם לא מביאים אותו ביום שהוא יוצא. בנוסף לזה ל PCGAMES אין חנות ואז כולם צריכים לעשות משלוח. חוץ מזה אף אחד לא אומר ש PCGAMES יתגמשו במחיר, גם ככה המחירים שלהם נמוכים בהרבה משל שאר החנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לכם שלא עשינו בדיקות בשאר החנויות?

קצת ריספקט.

ולשאלתך gman_il ,

כן, יש לנו אינטרס מובהק לעבוד מול ארקדיה כי המחיר הוא רק חלק מהדיל.

חנות אמינה ולא מחסן שכבר הוכיחו את עצמם במכירות הקודמות ומגיע להם שנמשיך לעבוד איתם.

לא מתאים לך?

לא חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת ריספקט.

ולשאלתך gman_il ,

חנות אמינה ולא מחסן שכבר הוכיחו את עצמם במכירות הקודמות ומגיע להם שנמשיך לעבוד איתם.

לא מתאים לך?

לא חובה

לא אמרתי שלא מתאים לי , רק ניסיתי להציע אלטרנטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לתקוף את GMAN, הוא רק הציע בדיקה של אלטרנטיבות.

לא שמעתי אותו אומר שלא מתאים לו.

גם כשמציעים לך הנחה של 90% זכותך לבדוק אם יש אפשרות לקבל יותר.

אולי אתם לא רואים את זה ככה, אבל הנחה של עוד 10 שקל במחיר מבחינת החנות היא אבדן רווח של 1000 ש"ח מכל הקבוצתית, עכשיו אם נצא מנקודת הנחה שגם ככה הם לא מרוויחים יותר מדי מלבד מוניטין ומשיכת לקוחות מהפורום.

בשבילנו זה 10 שקל, בשבילם זה התשלום לבחור שיעבוד בערב בחנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם לא רואים את זה ככה, אבל הנחה של עוד 10 שקל במחיר מבחינת החנות היא אבדן רווח של 1000 ש"ח מכל הקבוצתית, עכשיו אם נצא מנקודת הנחה שגם ככה הם לא מרוויחים יותר מדי מלבד מוניטין ומשיכת לקוחות מהפורום.

בקיצור אם אתם רוצים אפשר לבדוק מול PCGAMES ו/או חנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מאבדים 1000 ש"ח, הם מרויחים את הרווח שלהם כפול 100. לדוג', 20X100=2000. ממכירה שאנחנו מנהלים, והם עושים אותה בכמה ימים.

עכשיו, אני לא מזלזל בזה, ואני גם נרשמתי ואני מודה למארגנים. אבל מצד שני, אל תהיו נאיבים. אף אחד לא עושה לכם טובה, ותמיד טוב לנסות להוריד.

בקיצור אם אתם רוצים אפשר לבדוק מול PCGAMES ו/או חנויות אחרות.

קצת ריספקט.

ולשאלתך gman_il ,

לא מתאים לך?

לא חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מאבדים 1000 ש"ח, הם מרויחים את הרווח שלהם כפול 100. לדוג', 20X100=2000. ממכירה שאנחנו מנהלים, והם עושים אותה בכמה ימים.

עכשיו, אני לא מזלזל בזה, ואני גם נרשמתי ואני מודה למארגנים. אבל מצד שני, אל תהיו נאיבים. אף אחד לא עושה לכם טובה, ותמיד טוב לנסות להוריד.

אתה מבין את ההבדל בין הכנסה לרווח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסיגיימס אולי היחידים שיכולים לתת מחיר שווה ערך או טיפה פחות אבל הם לא יכולים לתת תאריך להשקת המשחק בארץ כלומר,

המשחק ישוחרר ואנחנו פשוט נשב ונמתין להשמחקים יגיעו אליהם למחסן. (לא תודה!)

דיברתם על השקת חצות, כאמור ב8.11 בשעה 12:00 (שזה הפך ל9.11) החנות סגורה... :s05:

זו השקה חגיגית, הם פותחים את החנות במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הסנטר נסגר כבר ב12, לא? ;D

חוץ מזה, כביכול מתוכנן שלפחות הפעילים יותר כגון אני, עומרי, סיימון, ליאור ואלי יגיעו לקנות את המשחק על היום שהוא יוצא, איך אנשים יחזרו בשעה כזאת הביתה במידה ואין רכב? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, כביכול מתוכנן שלפחות הפעילים יותר כגון אני, עומרי, סיימון, ליאור ואלי יגיעו לקנות את המשחק על היום שהוא יוצא, איך אנשים יחזרו בשעה כזאת הביתה במידה ואין רכב? ;D

גם דיברנו על זה שנשב כולנו על חצי או שתיים (נראה מי יברח הביתה להתקין :o) ועל זה שאנחנו חולקים את אותה עיר, אז אין לך מה לדאוג. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפעילים יותר, זה אלה שגרים קרוב מספיק לחנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...