[שאלה] מארז חדש. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] מארז חדש.

itzik_touch

Recommended Posts

אני לא מבקש חוות דעת אלא כמה שאלות בודדות קטנות...!

תקשיבו,

אני רוצה לקנות את המארז הזה CM 690 II PLUS

מהחנות KSP : http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ashdod1&cat=5973

האם שווה לי ? הוא יתאים לי למפרט ? (המפרט בחתימה).

האם הוא יקרר מצויין ? והאם שווה לי במחיר הזה 430 ש"ח לקנות אותו ???

כאילו לא כדאי לחסוך למשהו יותר טוב ? לחכות אולי ? לשדרג משהו אחר ??

אמרו לי שיש לו סידור כבלים מצויין,ובעתיד אולי אני אשדרג חלקים טובים ואולי יותר גדולים אז אולי שווה לי לשמור אותו ולקנות אותו עכשיו לפני העלת מחיר ?

ומה עם לדים ? יש לי רק מקדימה ? יש לי מקום להוספה ? ותבינו שיש לי עוד 250 ש"ח לבנייה מהמארז שלי למארז החדש...ועוד דבר זה עלול לפרמט לי את המחשב עם מעבירים דיסק קשיח ?

ויש לי אופציה לזה : ‎ HDD cage מה זה ? <<<

נגיד בעתיד אני אחליף למעבד I5750 סתם ויהיה לי FREEZER 7 הוא יוכל להכיל דבר כזה במארז ? המארז יקרר אותו ?

תודה.

ומה זה HDD CAGE אפשר הסבר?מה זה אור ? כאילו לד ? מאווררים ?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDD CAGE זה הכלוב שמחזיק את הדיסקים הקשיחים , בחלק מהמארזים הוא ניתן לפירוק , המארז שבחרת הוא טוב מאוד , מה שכן תקח בחשבון שכבר יצא הדגם היותר פשוט שנקרא HAF912 , והוא אמור להיות באזור המחיר של 300 ש"ח (עוד לא בארץ) , בהפרש תוכל להוסיף לו מאווררים ...

המארז CM 690 II הוא מאוד' מרווח , הוא יכול להכיל קירורים גדולים מאוד , ה FREEZER נחשב לקירור קטן יחסית , לא תהיה שום בעיה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שווה לקחת אותו ???

כי היו מלא שהציעו לי את ה-HAF932 ויש כאלה שאמרו שהוא סתם יהיה גדול לחלקים שלי

מעבד : INTEL 2 DUO E7500

כרטיס מסך : GTS250

ספק : SPIRE 550W

לוח אם : P43T-C51

וכו'...הוא יהיה ענק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעצבן להגיד את זה שוב ,כמו שכבר אמרתי לך כבר ,אין לך HD5970 ,לא GA-X58A-UD9 ואני לא חושב שתקנה אחד מהם ,ה692 הוא מארז מרווח ונוח לעבודה,ולא חסר בו מקום ,קונים FULL TOWER כשצריכים כזה,לא כי "בא לי" .ה692 הוא הMID הכי משתלם שיש כיום ,ולדעתי פוטציאל הקירור שלו שם אותו בTOP 10 לצד הרבה יותר יקרים ממנו ,לך עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...