בעיה בצריבת CD-RW - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בצריבת CD-RW

gshhar

Recommended Posts

יש לי צורב של לייטאון שצורב מצויין אבל עם דיסקים CD-RW יש לי בעיות.

כבר כמה פעמים שצרבתי(על דיסקים שונים,חדשים,ישנים ולא מאותה החברה) והמחשב לא קורא אותם אח"כ.

מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדיסקים של RW יש תוכנה מיוחדת כדי שהמחשב יוכל לקרוא אותם

ובכל מחשב שאתה רוצה להתשמש בוא בדיסק אתה חייב להתקין את התוכנה הנ"ל

ככה זה לפחות אצלי עובד בצרוב של "מיצומי" :dead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי שאוכל/נוכל לעזור - עלייך לספק מספר נתונים:

1. באיזו תוכנה אתה משתמש...

2. - ישנן מספר דרכים לצרוב CDRW:

א. כמו CDR רגיל - לכתוב עליו - לסגור אותו או להשאיר פתוח - ואז לפרמט אותו בצריבה הבאה

ב. אפשר לצרוב עליו, להשאיר אותו פתוח ולהוסיף עליו כל פעם בצריבות הבאות

ג. אפשר להתייחס ל דיסק כ "דיסק קשיח" לכל דבר - אבל ישנן לפחות שתי דרכים:

A. תוכנה ייעודית לכתיבה / קריאה של ה CDRW = שתצריך פירמוט ראשוני מיוחד והתקנת התוכנה בכל מחשב בו אתה מתכוון לקרוא את ה CDRW לאחר מכן ( וכמובן במחשב הכותב )

B. כתיבה דומה ללמעלה אך טכנולוגית שונה - Mount Rainier - ורק צורבים מהחצי שנה/שנה האחרונה תומכים בה ישירות ( או לאחר עדכון FIRMWARE ) - עליה ניתן לקרוא אם אתה רוצה - פה: http://www.mt-rainier.org/

בכל אופן - יש חשיבות לאיכות המדיה עליה אתה כותב ( ב CDRW לעומת CD-Rים רגילים הטיב של ה CD הוא משתנה חשוב הרבה יותר )

וישנם CDROMים ישנים ( שוב - לא ניתן להכליל - אך רוב אלו שהם בני שלוש ומעלה מתקשים בקריאה ) שלא מצליחים לקרוא CDRW לא משנה מה... - למרות שהיום תיאורטית - כמעט כל נגן / או RADIODISC לרכב מצליח לקרוא CDRW שנצרב כהלכה...

אני אישית משתמש תמיד ב NERO - ומתייחס אל ה CDRW כ CD רגיל - רב פעמי - אם זה לצורך פיתוח תמונות - אז כזה שמוסיפים עליו עוד מידע - ואם למוזיקה ל MP3ים לרכב או לניסיונות VCD/SVCD ל אז כמכה אחת ( הינו - CLOSED SESSION )

בכל מקרה - אנא ספק עוד פרטים ואולי נוכל לעזור...

MEK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...