סקרין שוטים של שולחן העבודה שלכם... - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקרין שוטים של שולחן העבודה שלכם...

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אילן אחי סליחה שאני אידיוט פשוט לא הייתי בפוקוס ופתרתי את הבעיה בעצמי בלי לראות מה כתבת כאן אחרי התגובה , הצלחתי לשים את הBOOT SCREEN וזה כזה סוס! עכשיו כל המחשב שלי BIOHAZARD :P איזה SUS0WN זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים עשיתי ככה הורדתי כמה בוטסקרין והשתמשתי עם bootxp והכל טוב ויפה החליף לי (אגב יש שם אפשרות יפה שכל הפעלה הוא ישים בוטסקרין חדש) אבל כל פעם שהווינדוס עולה יש לי אפשרות לבחרות בין שתי ווינדוסים ועד שזה מחליף אוטומטית לוקח לזה 30 שניות זה לא עולה כמו פעם ישר למה?

וגם הבוט סקירן נראה כאילו הוא מוצג על 256 צבעים (לא הכי יפה) למה זה?

וגם כל פעם שהמחשב עולה הוא מחליף לי את הtheme של הסטייל ולשל הxp הרגיל ביותר בלי הצבעים (זה שנועד לחסכוך משאבים) למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים עשיתי ככה הורדתי כמה בוטסקרין והשתמשתי עם bootxp והכל טוב ויפה החליף לי (אגב יש שם אפשרות יפה שכל הפעלה הוא ישים בוטסקרין חדש) אבל כל פעם שהווינדוס עולה יש לי אפשרות לבחרות בין שתי ווינדוסים ועד שזה מחליף אוטומטית לוקח לזה 30 שניות זה לא עולה כמו פעם ישר למה?

וגם הבוט סקרין נראה כאילו הוא מוצג על 256 צבעים (לא הכי יפה) למה זה?

וגם כל פעם שהמחשב עולה הוא מחליף לי את הtheme של הסטייל ולשל הxp הרגיל ביותר בלי הצבעים (זה שנועד לחסכוך משאבים) למה זה?

תודה רבה אחי זה עזר לבעיה אחת יש למישהו פתרון בקשר לשאר? (מה שלא נפתר מודגש מה שכן נשאר רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...