תוכנת אוברקלוק חדשה ללוח האם של NVIDIA - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת אוברקלוק חדשה ללוח האם של NVIDIA

ice2k

Recommended Posts

טוב חזרתי לכמה הסברים אחריי "קריעה" מעמיקה ברשת:

דבר ראשון כדאי שקצת תורידו מהאופי הישראלי של לצפות למקסימום ולהסתכל על חצי הכוס הריקה : התוכנה הזאת לא היתה קודם , עכשיו יש אותה והיא לא עולה כסף - צריך רק להגיד תודה על מה שיש ולקוות למקסימום במקום להקניט את NVIDIA , למרות שהיתי רוצה אופציות מלאות - אפילו תוכנה שרק משנה FSB בזמן אמת זה משהו שגורם לי להיות מרוצה - אז תסתכלו תמיד על חצי הכוס המלאה ולימדו להגיד תודה.

דבר שני -זיכרו - זאת גירסה ציבורית ראשונה - תנו לה קצת זמן לפני שאתם מבקרים אותה וכמובן כמו כל תוכנה אחרת אל תצפו לשלמות על ההתחלה - זאת תוכנת חינם ובהחלט לא סטנדרט בצ'יפסטים כרגע (כל הכבוד לNVIDIA על זה לדעתי).

החדשות הרעות - לפי מידע ברשת, NVIDIA עובדת צמוד עם יצרני הלוחות ונותנת תמיכה באופציות לפי האישורים וההסכמות של היצרניות ז"א שאם נגיד MSI לא רוצה שתהיה אופצייה של שינוי מתח- NVIDIA לא תתמוך בזה בתוכנה על הלוחות של MSI. את הסיבה אפשר להבין - אוברקלוק וביוס זה דברים שבקלות יכולים לגרום להרס של המחשב ופגיעה באמינות של הלוח שנתפשת בעיני המשתמש שאולי לא מספיק מומחה בעיניין.

לגבי הלוח שלי - חשוב לציין שהתמונות המאוחרות שהבאתי הן לא מהלוח שלי , אין הבדל בין NF7 ל NF7-S, ואני מקבל בדיוק מה שאתם מקבלים. עידכון שלי מ 18 ל 19 והשינויים שקיבלתי בתוכנה עקב כך מעידים על זה שקיימת תמיכה בביוס החדש (19) מה שמדאיג אולי לגבי זה שיכול להיות שABIT לא מעוניינת ביותר תמיכה (לפי הפיסקה הקודמת) נקווה שלא זה המצב ושפשוט עובדים לעומק על ביוס טוב לתוכנה ובינתיים שיחררו משהו בסיסי.

לגבי הטמפרטורות - יש באג בתוכנה עם לוחות של אביט - כולם מקבלים 50 ו 60 וגם שאר המתחים לא תמיד נכונים - כל הקטע הזה לא טוב אבל הוא גם לא מעניין כי לא לזה נועדה התוכנה (יש עוד אלף תוכנות אחרות שעושת את זה טוב). אז כרגע נושא זה דיי סגור עד לפרטים חדשים.

החדשות הטובות - אנשים ברשת מדווחים שהם מקבלים גם כן חלק מהאפשרויות על לוחות שלא מוגדרים כנתמכים רישמית ע"י התוכנה - אז לכל מי שיש לוח מבוסס NF2 - שווה לנסות - אפילו שינוי FSB בלבד זה מבורך.

אני חושב שעניתי על רוב השאלות כאן (וכן - "טמפרטורת מוות" זה באמת קטע טוב 8) ) . אז תהיו סבלניים, ולטובת חברי הפורום אני חושב שתוכלו לכתוב כאן רשמים והצלחות עם התוכנה על לוחות אחרים מזה של אביט - בייחוד אלו שכרגע לא נתמכים רישמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...