מחפש ראוטר+מודם בתקציב של 400 ש"ח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ראוטר+מודם בתקציב של 400 ש"ח

Guy950

Recommended Posts

שלום לכולם, שתיהיה לכם שנה טובה :xyxthumbs:

לכבוד השנה החדשה החלטנו לשדרג את האינטרנט שלנו ל10 מגה בתשתית של NGN בחבילה שנטוויזן מציעה, אני אישית הייתי מעדיף להתחבר ישירות לבזק אבל המשפחה שלי עשתה עוד החלטה מטופשת בלי להתייעץ איתי.

בכל מקרה, אנחנו מחזיקים בבית כרגע מודם ישן בן 7-6 שנים עם הכותרת הגדולה עליו של WOW וראוטר WRT54GL של LinkSys.

אני מניח שבשביל לנצל את הסיפוק האמיתי שבNGN ומהירות 10 מגה, אצטרך לשדרג את המודם והראוטר ולהחליף כרטיסי אל-חוטיים למחשבים אשר מתחברים באל-חוטי.

אני מעוניין בראוטר+מודם חדשים במחיר של 400 ש"ח, אפשר לחרוג ל500 אם זה באמת יצדיק את המחיר, ומוסיף עוד 200 ש"ח לכרטיס אל-חוטי חזק שיתמוך ברשת מסוג N. כמובן שאציין שאני מעוניין שגם הראוטר יהיה מסוג N.

תודה רבה על העזרה, גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לך מבחר של ראוטרים+מודמים בארץ חוץ ממה שבזק מציאה לך, אתה יכול או ללכת על מודם משולב נתב של בזק או לקחת מהם מודם ולקנות לבד נתב

במקרה הזה ממליץ בחום על http://www.netcheif.com/Reviews/TL-WR1043ND/TL-WR1043ND.htm

2. בתחום של כרטיסי הרשת הייתי הולך על Edimax EW-7728 שעולה קצת יותר מה200 אבל לדעתי שווה את ההבדל הזניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אבדוק לגבי הראוטר הזה. רק יש מדריך כלשהו איך מחברים אותו או בכללי איך מחברים ראוטר ומתכנתים אותו ככה שיתחבר לאינטרנט הרצוי?

אבל שאלה לכל מי שיש לו נטוויזן, האם נטוויזן מציעים מודמים משלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויז'ן לא מציעים מודמים - אתה מקבל אותם מספק התשתית שלך - בזק או הוט. לגבי החיבור - כל מה שנדרש הוא הגדרת חייגן וכמה פעולות פשוטות. יש הסבר בסקירה שקבלת אליה לינק ובמדריך של הנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...