הווינדוס עושה דברים משונים לעכבר! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס עושה דברים משונים לעכבר!

Ran B

Recommended Posts

תראו לפני חודש בערך הכל התחיל..העכבר פתאום התחיל מעצמו לשנות את הרגישות שלו (sens..)..

הוא ניהיה רגיש יותר או ריגש פחות כל כמה דקות..לאחר קצת זמן שזה קרה שמעתי שהווינדוס עושה שני ציפצופים כאלה

כאילו הוא מצא חומרה חדשה או משהו התחבר/התנתק..(והעכבר לא התנתק או התחבר בדקתי טוב טוב)..ואז הוא עוצר את העכבר לכמה שניות העכבר לא מגיב..ואז הרגישות שלו עצומה או חלשה מאוד!! ואני פשוט לא מבין מה קורה.. בימים האחרונים זה ממשיך לקרות אבל עכשיו המצב לאט לאט ניהיה יותר גרוע..עכשיו גם הלד של העכבר האופטי שלי נכבה לכמה שניות..הווינדוס רושם למטה משהו עם בעיה לא הבנתי..ופעם אחת הוא גם רשם לי נמצאה חומרה חדשה..עכבר מיקרוסופט בלה בלה בלה..ואז העכבר חוזר לתפקד..ברגישות גבוהה או נמוכה, עכשיו זה ממש מעצבן שאני משחק למשל CS אני בא למישהו להרוג אותו ואז פתאום העכבר לא מגיב..הוא נתקע..וגורם גם לתקיעה קלה של המחשב..ואני לא יכול לשחק לכמה שניות עם העכבר ואז הורגים אותי..וזה פשוט מעצבן..למישהו יש מושג למה העכבר שלי והווינדוס שלי עושה ככה? יש לי ווינדוס PRO ועכבר אופטי של ..(לא הכי פשוט הזה..)..

ומאחורה איפה שהעכבר מתחבר הוא מחובר חזק יציב ולא יוצא מעצמו ככה סתם לפעמים..כי החוט משוחרר שם לא מתוח..

אז עזרה בבקשה, תודה רן.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואין אחריות ויש לך קצת זמן פנוי ומלחם, תפרק את העכבר תנתק את חיבור ה 3 פינים מהעכבר , תחתוך עם קאטר (אהה כן צריך גם קאטר) את החוט במרחק של כ 3 ס"מ מהחיבור. תחתוך עוד חתיכה של כ 5ס"מ וזרוק אותה. עכשיו הקטע המייגע. צריך לגלות את החוטים ולחבר אותם חזרה בהתאם לצבעים, לא לשכוח לשמור על בידוד עם איזולירבנד.

עשיתי את זה לעכבר של חבר שלי וזה סידר לו את הבעיה. (גם כן עכבר של microsoft).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעית מגעים בעכבר!

או איפה שהחוט מתחבר לעכבר או בפלאג שלו

קרה לי כבר 3 פעמים

אם יש אחריות תחליף.

תראה חחח גם אם אני אמצא את האחריות (למרות שהסיכויים קרובים ל-0 כי עברנו גם דירה מאז קניתו..)..

אז לפני 3 שנים קניתי אותו..ואני בספק אם היה אליו אחריות לשנה או לחצי שנה אז אחריות אני מוריד מהרשימה..

בקשר להלחמות חחח..אני מעדיף שלא לגעת אולי אם יהיה לי עוד עכבר חדש אז לא יהיה איכפת לי לבצע ניסוי..

אבל בנתיים שישאר ככה..מעצבן מעצבן..אבל אני מקווה לפתור את הבעיה בקרוב..(כנראה אני אקנה עכבר חדש..)..

טוב.. תודה רבה..!! ;)

עריכה :

--------

עכשיו שאני מסתכל על מה שרשמת שוב..אז זה לא נראה סוף העולם ההלחמה..רק איזה חיבור בדיוק של 3 אתה מתכוון?

העכבר שלי מתחבר ל ... ::) או שאתה מתכוון לפרק איפה שהחוט נכנס לעכבר.. ::) ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להחליף מקום לחיבור של ה- ?

חשבתי על זה אבל החיבורים הפנויים שלי הם רק למטה.ואין מספיק חוט..אז עכשיו שאני חושב שוב..

אני אחליף את החוט של הפאלם..למטה (כדי לא לקחת סיכון שמשהו יקרה אם השקע הזה דפוק..) כי לפאלם יש המון חוט..

ואת העכבר אני אשים צד שני ואני אדווח לכם תוצאות..בנתיים מאז הצהריים העכבר לא הטריד אותי!! יש שיפור

:lol:;)

אין שיפור..החלפתי את החיבור של הUSB ועדיין הוא עושה לי כאלה צרות..

אני אולי אנסה להלחים כפי השיטה שדיברו אליה כאן.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...