פיגוע ירי קטלני ליד חברון: 4 ישראלים נרצחו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע ירי קטלני ליד חברון: 4 ישראלים נרצחו

klayton

Recommended Posts

אין שום סיבה להתבייש. תקום ותגיד שמה שהמורה העלובה וחסרת הידע שלך אומרת זה דעות פוליטיות.

גם אני שלדמתי בבית ספר המורה שלי ללשון הייתה זבל אמרתי לאבא שלי והוא התלונן למשרד החינוך.

כמובן, הערבים המסכנים,

הערבים המסכנים שבונים וילות בואדי ערה בשטחים לא חוקיים.

הערבים המסכנים שלא משלמים מיסים.

שעושים הפגנה מתי שבא להם.

כל כך מסכנים.

תתלונן עליה וכמה שיותר מהר.

אתה מבין אבל ,אתה אומר את מה שאני יודע (שערבים לא באמת כל כך מסכנים ,ושהם שמים קצוץ על החוק במדינה ) ,אבל באמת שאין לי כלים להיתמודד איתה בכתיה ,אני לא יכול להתחיל להביא לא טיעונים (גם אם הם נכונים ) בלי הכחות כמו שהיא עושה ,כי מבחינתה אני לא אוביקטיבי ולא קל ,ואני לא יכול להוכיח ולהסביר לה כמה שהיא טועה .

אהה וזה עוד לפניי שאתה מכניס לתמונה את התלמידים האינפנטילים שיש לי בכיתה .

בקשר לנושא המרכזי ,זה פשוט ברור שזה יקרה ,והם כל כך מבקשים בכוח שיעיפו חצי מהרשות הפלסטינית לשמיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תעשו בבקשה הפרדה בין הרשות הפלסטינית, שאיתה אנחנו מנהלים מו"מ, לארגוני טרור מובהקים כמו חמאס. לא שאני בעד הרשות, אבל אתם יודעים, the enemy of my enemy is my friend. אישית אני מאוד מעריך את העובדה שהרשות מנהלת מלחמת מעצרים מול אנשי החמאס, שזו הרי משימה לא פשוטה בכלל וכוללת סיכון חיים מצד הרשות (כי אנשי חמאס הם טרוריסטים חמושים שכרגע שולטים בעזה).

אני מקווה שהרשות תתגלה בקרוב כפרטנר רציני לשיחות שלום ולדעתי אם נתגבר אותה (ונדאג בסתר שהשלטון שם יהיה בובה בחוטי , כמו שמדינות רבות עושות במקומות רבים וכמו שהרומאים עשו במסעות הכיבושים שלהם) נוכל יחד לגבור על החמאס ולהוציא אותו מעזה. בסופו של דבר כשלאזרחי הרצועה תהיה אלטרנטיבה חמושה ומצויידת נגד החמאס אני בספק שהם לא יפתחו במעשים.

כואב על הישראלים שנהרגו ונפצעו וכולי תקווה שצה"ל יתחיל לחסל נקודתית בכירים (ואני רק מקווה שלא יגרמו נזקים משניים עקב כך). עם זאת יש לעכב את כל התגובות עד לסיום המו"מ על מנת שהמצב העדין הנתון לא יתערער ואז נוכל להגיד ביי-ביי להסכם שלום כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שצה"ל לא הפציץ אפילו מחרטה בעזה(כמו שעושים אחרי שהם יורים קסאמים, אבל זה ירי של צינורות ביוב...לא משהו שולי וחסר חשיבות כמו חיים של 4 אנשים) ובכך למעשה אישר את הפיגועים כדבר לגיטימי ומתקבל, היה עוד פיגוע..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3947847,00.html

פצוע קשה ופצועה קל.

אין תגובה מצד צה"ל כדי שלא יהיה לאבו-מאזן תירוץ לפוצץ את שיחות השלום העקרות של אוסמה.. סליחה, אובמה.

ככה הם יוכלו להטיל עלינו את האשמה לכישלון השיחות ואובמה יוכל לחזור ללקק לאחמדינג'אד את התחת הפרסי השעיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...