"אולפני סרטים לספקים ישראלים: נתקו מנויים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אולפני סרטים לספקים ישראלים: נתקו מנויים"

Dark_Phantom

Recommended Posts

מן הסתם הם לא מסוגלים לתבוע כל משתמש אשר משתף קבצים בעלי זכויות יוצרים.

לכן הם תובעים מספר מסוים של משתמשים כדי ליצור הרתעה. כי אין לדעת, אולי אתה תהיה ברשימה הזאת.

ולראיה, מספר המשתמשים ב Kazaa ירד במהלך החודשים האחרונים בכ 20% ואף יותר.

תבעו 261 מתוך כמה מיליונים

עכשיו הם יהיו עסוקים איתם כמה שנים ובנתיים כולם יחגגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

overnet למקצוענים

ממש לא. הרבה ישראלים מגלים את נפלאות האימול בעזרת אתרים כמו ליונטוורק וסאבסנטר. באירופה בכלל

המצב הרבה יותר מתקדם. אני רק רוצה להזכיר לך שבגרמניה, אולי המדינה הכי "אימולית" רוב שיתוף הקבצים הוא דרך אימול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר נאמר:

אז מה הם רוצים?

למה נועד פס רחב אם לא בשביל זה ?

למה נועד רוחב פס אם לא בשביל להוריד מהאינטרנט??

למה לי לשלם כמעט 200ש"ח בחודש על האינטרנט אם כל מה שאני יוכל לעשות זה להוריד דמואים, טריילרים ולגלוש??

הסיבה היחידה שבגללה אני (ול99% מהאנשים בישראל) מחוברים בפס הרחב באינטרנט היא שמורידים מהאינטרנט דברים שללא האינטרנט אמורים לעלות הרבה יותר.

אם החוק הזה יקום פה בישראל חברות האינטרנט יפסידו!

כי כל מי שיש לו בישראל, יש לו בשביל להוריד מקאזה, כל הישראלים עושים leech על קאזה

ואם לא יהיה מי שישתף לא יוכלו גם להוריד ואז אנשים יתחילו לעשות חבילות זולות יותר/להתנתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהRIAA התחילו לתבוע אנשים וקאזה כולל יותר זיופים מקבצים מקוריים אני מצאתי פתרון אחר.... להוריד אלבומים!. זה שהם חסמו את התוכנות המוכרות רק מוביל אנשים לחפש שירים בIRC ובמוקומות דומים. במקום לאהוב שיר אחד של אומן ולהגיד "אני לא צריך לקנות דיסק כי אני אוהב רק שיר אחד" הם גרמו לי לאהוב דיסקים שלמים ועדיין לא לקנות, מה הפואנטה?

ועדיין יש תוכנות שירים יותר מחתרתיות של כמו SOULSEEK שמתפקדת כרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

If worst comes to worst we go back to the old method of burning the damm thing from a CD.

נניח שיחסלו את שיתוף הקבצים, השוק היחידי שירוויח מזה זה שוק הדיסקים הפיראטיים. בשביל שהם יראו אגורה מהענין הם יצטרכו לטפל גם בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לפחד, אני מוריד פרקים של סדרות (לא סרטים), האם גם זה נחשב להפרת זכויות יוצרים ?

כן ולא! זה אולי לא הפרת זכויות יוצרים אבל זה נמצא על הגבול...

אפשר לטעון שכן (למרות שזה עדיין חוקי) בגלל שבסופו של דבר זה פוגע בפרנסה של הגופים שמשדרים , לפחות בארץ,(לא המפיקים!) שכן רוב הסיכויים שאם ראית במחשב לא תשב לראות בטלוויזה - משמע פחות רייטינג -> פחות כסף עבור פרסומות באותה משבצת -> פחות הכנסות. כך שבמידה מסויימת היוצרים לא אוהבים את זה (האפקט הזה תקף פחות בארצות המקור של התוכניות שם השידור המקורי ברוב המקרים לפני שהרבה אנשים הספיקו לראות במחשב, אבל עדיין יש את עניין הסינדיקציה, שידורים חוזרים).

אבל, וזה אבל די גדול, זה לא "לא חוקי" (כלומר זה כן חוקי :)) להחזיק עותק של פרקים שכבר שודרו (ולא חשוב איפה). אנשים מקליטים בוידיאו תכנים מהטלוויזה ואף אחד לא תובע אותם.

מתי כן צריך לשלם זכויות יוצרים עבור התכנים של הטלוויזה? כשאתם רוצים להרוויח מזה... כלומר אם תקימו תחנת טלוויזה או משהו כזה ותרצו לשדר תוכניות אז צריך לשלם תמלוגים לחברה שהפיקה. ואם אתה לא משלם עיין ערך "ערוץ 3 וחברת וורנר".

בכל אופן אם אתה מוריד רק סדרות אין לך מה חשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...