איור ועיצוב אלבום מוזיקה - "לחיות בתוך החופש", אלבום הבכורה של יהודה סאן - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איור ועיצוב אלבום מוזיקה - "לחיות בתוך החופש", אלבום הבכורה של יהודה סאן

SerpentMage

Recommended Posts

הקונספט שגיבשתי הוא עיצוב בכיוון אורבאני, grungy וקצת (באמת קצת) קלסטרופובי, כדי לתאר תחושה כללית של היכלאות באורך חיים עירוני והצדדים המנוכרים שלו, כפי שהמוזיקאי מנסה לשדר במילות השירים ולפעמים בלחנים עצמם.

הצהוב דומיננטי כדי להדגיש תחושה דומה לעיר בתוך עננה צהובה (אסוציאציות של הצדדים השליליים של החיים האורבניים - זוהמה, היעדר צמחייה וכד')

לאיור הראשי של קדמת חוברת השירים יש משמעות אישית מבחינת יהודה סאן, דמות הילד היא דמותו שלו כשהיה קטן (באיור הפנים והראש התבססתי על תמונה שלו כשהיה ילד מחופש לליצן בפורים), ומייצגת כמיהה לחופש ילדותי ולפנטזיות מעבר לגבולות המציאות, שהתחפושת (והרעיון של פורים באופן כללי) מייצגת.

בכל עמודי החוברת ניסיתי כאילו להשאר "באותה הדירה" שמוצגת בעמוד הראשי, מבחינת הטקסטורות, הצבעוניות והתחושה הקלסטרופובית (זאת הסיבה שלפעמים יצרתי מרקם של קיר כאילו קרוב מאוד לעין הצופה).

אגב, כל הטקסטורות, האיורים ושאר האלמנטים הגרפיים נוצרו ידנית.

הבעיה העיקרית שלי היא הפונטים שעשיתי בהם שימוש. הבחירה שלהם לא כ"כ טובה לדעתי, ונעשתה מתוך אילוצים של הרגע האחרון שקשורים בזכויות שלי להשתמש בפונטים שרציתי ולא היתה לי אפשרות לעשות זאת. (טיפ: לפני שימוש מסחרי בפונט כלשהו שהורד מאתר , אמין ככל שיהיה, כדאי מאוד ליצור קשר עם יוצר הפונט. זאת כדי למנוע מצב בו המידע שאותו האתר מספק לגבי זכויות השימוש בפונטים הוא שגוי ועלול לגרום לשימוש לא ראוי. מזלי שהשכלתי ליצור איתם קשר לפני השליחה לדפוס)

עיצוב ועימוד חוברת השירים הוא כזה שיוצר המשכיות בכל זוג עמודים עוקב, והמשכיות מהעמוד הראשי לאחורי

העמוד הראשי של חוברת השירים:

868686.jpg

העמוד האחורי של החוברת:

868704.jpg

"כריכת" החוברת (מומלץ לעשות view image בדפדפן כדי שהתמונות לא ייראו חתוכות):

Music_Album_pages_1_12_by_Sharonbi.jpg

עמודי החוברת הפנימיים:

Booklet_pages_2_3_by_Sharonbi.jpg

Booklet_pages_4_5_by_Sharonbi.jpg

Booklet_Pages_6_7_by_Sharonbi.jpg

Booklet_pages_8_9_by_Sharonbi.jpg

Booklet_pages_10_11_by_Sharonbi.jpg

הכיסוי האחורי של אריזת הדיסק (Inlay):

Music_Album_Back_Case_by_Sharonbi.jpg

עיצוב הדיסק עצמו:

Music_Album_CD_Cover_by_Sharonbi.jpg

אתם מוזמנים לבקר בדף שלו, האלבום מוצע להורדה בחינם: http://yehudasun.bandcamp.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...