האם יש למישהו ניסיון עם החברה הזאת: Rostec UPS? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש למישהו ניסיון עם החברה הזאת: Rostec UPS?

luiza

Recommended Posts

תשווי לפי דברים כמו כמות / סוג הסוללות ומי מהם נראה בנוי טוב יותר (מארז מתכת + מאווררים + . . .

ב UPSים הקטנים שתי החברות תת-רמה

ב UPSים הגדולים יותר (1200 VA) יכולים להיות איכותיים אבל אני לא מכיר את הדגמים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מישהו קנה אותו בסוף או אחד אחר מהסדרה עם מסכי ה-LCD?

http://www.rostec.co.il/gallershow.asp?top_cat=6&category_id=all

אני מתלבט מה לקנות, אותו או ADVICE והמחירים של ה ROSTEC מגוכחים לעומת אותו כח ב-ADVICE או חברות אחרות.

זה כאילו שהוא מיוצר איפהשהו עם הרכיבים הכי זולים אבל אין לי מושג מי היצרן למעשה, כי יש עליו לוגו של היבואן וזה ROSTEC והם לא מייצרים ספקים.

בנוסף, לא מצאתי שוםתוכנה להורדה אז אין לו תוכנה לסנכרון עם המחשב ולכיבוי אוטומתי ממה שהבנתי, אין לו שליטה על כיבוי WINWODS בכלל.

אם הוא פשוט מפיל את המחשב לאחר שהסוללה שלו נגמרה, מה הטעם להחזיק אל פסק לא תוכנת שליטה ? זה בדיוק כמו הפסקת חשמל פתאומית רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בהחלט אומר

ב UPSים זולים עושים בדיוק את אותם שטויות כמו בספקי כוח גנריים. אבל יותר חמור : היצרן יודע שיש ל UPS עלובה שלא תחזיק יותר מכמה דקות, אז הוא שם רכיבים שיספיקו בידיוק לכמה דקות עד שהם נשרפים (חופשי ישים מוספט של 40 A ב 60 A וכדומה), בונה אל זה שהסוללה תיגמר קצת לפני

בתור התחלה הייתי אומר ש UPS שיש לו 2 סוללות הוא יותר טוב מכזה של אחת :

זה אומר שהוא אמור להחזיק יותר זמן, ואומר שהרכיבים בפנים חזקים יותר (כי ה UPS יכול לעבוד יותר זמן אם 2 סוללות והרכיבים חייבים להחזיק מעמד יותר זמן)

הסוללה היא אחד מהנקודות החלשות כי היא עובדת בעומס יתר בהרבה מקרים (תחשב כמה Aהיא מעבירה לפי VA שאתה מעמיס אל ה UPS חלקיי 12 V). סטנדרטית של 7 AH בנויה לפי המפרט של היצרן ל 30 A קבוע (במשך 5 דקות) או 70 A פיק (במשך 5 שניות מקס). בהרבה UPSים זולים מעמיסים אליה 60 A קבוע במשך הכמה דקות שהוא מחזיק, ואז הסוללה נשרפת אחריי כמה הפסקות חשמל. ב UPS אם 2 הזרם הבסוללות מתחלק אז הסוללות לא עובדות בעומס יתר (לפחות לא בכזה חמור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף לזיגזג היה רק 1700VA מפחידים של החברה העלומה ש ROSTEC מייבאים ומדביקים עליה את השם שלה אז אפילו לא יכולתי לראות אותו.

בכל מקרה מפאת כבוד לידידה שלי, קניתי לה בסוף את זה

ADVICE PRD750 UPS - USB

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=12338

PRD-750.JPG

ההתקנה עברה חלק והיא מרוצה. איפה אפשר לקנות עוד כבלים כאלה שמגיעים איתו או מפצלים לחבר אליו גם חיצוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי מגיעים איתו כבלי IEC320 (שמחברים ישר לספק ולמסך) ולא כבלים שממירים מ IEC320 לשקע רגיל

שלי דווקא בא עם מפצל כמו שאלכס הביא בתגובה שמעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכבל (לא המפצל) ראיתי במעבדות מחשבים. הוא שימש בעבר לחבר חשמל למסך (מהשקע השני בספק של המחשב) והיום בעיקר ל UPS

את המפצל לא ראיתי באף מקום, יש לי כזה שעשיתי מכבל + שקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...