מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב?

xtract1

Recommended Posts

מה שאני יגיד לך עוד יותר שאין לך שום סיבה שבעולם להחליף 3GS כרגע' date=' בפועל אין שום טלפון שעולה עליו בביצועים היום לא כי הוא חזק יותר מרוב המכשירים, אלא כי לפחות לשנה הקרובה-שנתיים המפתחים עדיין יפתחו משחקים לטלפונים בטווח המעבד שלו, הרבה מהמעבדים החדשים עם דגש על הסנאפדראגון מראים ביצועים חלשים יחסית באפליקציות 3D כיוון שה-CPU מגיע על חשבון מעבד גראפי חלש יותר ברוב המקרים בשביל עדיין לעמוד במסגרת צריכת החשמל והמסגרת הטרמית של טלפון סלולארי.

[/quote']

למעשה במיילסטון יש בערך את אותה חומרה שיושבת ב 3GS (מעבד CORTEX A8 ב 600MHZ ו SGX530, למרות שבאייפון 3GS מדובר בכלל על SGX535, אבל הוא ב underclock די רציני. מצד שני, גם ה SGX530 במיילסטון הראשון יושב על 110MHZ במקום סטוק של 200)

מבחינת דברים ששקולים לחומרה שיש ב 3GS (או חזקים יותר), יש לך את הערכות TI OMAP 3420/3430/3440 ו 3620/30/40, או מסאמסונג את S5PC100/110, ו S5PV210

לגבי ההצהרה שאין שום סיבה להחליף אותו- אני מסכים בהחלט, יש לו עוד הרבה מה לתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא לא תקרא DROID PRO, וורייזון ומוטרולה רכשו את הזכויות להשתמש בשם הרשום Droid שרשום על שמו של ג'ורג' לוקאס(כן כן לא צוחק) והוא בלעדי לצפון אמריקה. יהיה MS2/MSpro/MS ballsack, אבל לא יהיה דרויד בשום מקום אחר חוץ מוורייזון.

אוקי...תודה על התיקון..אבל..הבנת על איזה דגם דברנו נכון? DROID רק גרסת GSM. לא אכפת לי אם יקראו לו DROID PRO, NOOB, או Cheater ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרויד Pro אמור להיות (ע"פ שמועות, דליפות וכו') טלפון כפול(CDMA+GSM) של ווריזון.

ה-N8 של נוקיה הוא טלפון Symbian^3.

השמועות(וכו') מדברות על N9 כיורש MeeGo ל-N900.

לוורייזון אין רשת GSM, ואני בספק גדול מאוד אם יש לה רצון כלשהו למתג טלפון שהיא משלמת על המותג שלו שיכול לשמש את המתחרות שלה(ובעיקר את AT&T). נכון לעכשיו היא מפעילה רשתות CDMA וEVDO בלבד, וכיוון שהזכויות לא נקנו לשימוש מחוץ לארצות הברית זה גם שולל את הפעילות הגלואבלית שלה ברשתות GSM בעזרת טלפוני Dual Mode כפי שנעשה בעבר דרך בעל השליטה העיקרי בוורייזון שהוא Vodafone.

שוב יהיה מכשיר כפיל של 2 DROID שיתמוך בGSM בלבד, או בDM, אבל השם DROID כרגע ניתן לשימוש רק בצפון אמריקה. ומה עוד שאני באמת בספק אם בהתחשב שעד כמה שהDroid1/ME והDroid 2 דחוסים בפנים ובהתחשב יחסית במידות שלהם(הם קטנים(אבל כבדים יותר) מחלק ניכר מהמתחרים, ובהתחשב במקלדת מלאה ובחומרה ובעובדה שהם בנוקיים ממתכת ומיציקה קרמית זה פלא פשוט) שיש להם מקום לדחוף בנוסף לאנטנת הCDMA וה-R-UIM(הSIM של CDMA) מקום לעוד SIM ואנטנת Quad/Triband(ובהתחשב שכל הצ'יפים של QUAD מכילים 2 משדרים היום זה עוד יותר לא סביר).

למעשה במיילסטון יש בערך את אותה חומרה שיושבת ב 3GS (מעבד CORTEX A8 ב 600MHZ ו SGX530, למרות שבאייפון 3GS מדובר בכלל על SGX535, אבל הוא ב underclock די רציני. מצד שני, גם ה SGX530 במיילסטון הראשון יושב על 110MHZ במקום סטוק של 200)

מבחינת דברים ששקולים לחומרה שיש ב 3GS (או חזקים יותר), יש לך את הערכות TI OMAP 3420/3430/3440 ו 3620/30/40, או מסאמסונג את S5PC100/110, ו S5PV210

לגבי ההצהרה שאין שום סיבה להחליף אותו- אני מסכים בהחלט, יש לו עוד הרבה מה לתת.

העניין היא לא כמות הפלטפורמות אלא עוצמת העיבוד והמכנה המשותף הרחב ביותר, שה-3GS לטעמי לפחות ב18 חודשים הבאים+ הולך לשבת יפה מאוד בתוכו. הקפיצות למעבדים "חזקים" יותר לכאורה הן יחסית מאוד זניחות, כן יצאו כמה מכשירים עם 1GHZ, אבל עדיין מוציאים מכשירים חדשים גם לאנדראויד עם מעבדי 400MHZ, ו128MB , שלא נדבר שמעבר לזה עד 2.2 לא הייתה תמיכה ביותר. וגם למ"ע יש כרגע חוסר יכולת מסויימת לנצל או לתמוך בצורה חלקה בפלטפורמות החדשות, ר"ע העובדה שהSamsung GX מרגיש הרבה יותר מגושם ואיטי מהמיילסטון שלי למרות שהחומרה שלו לפחות בבאנצ'ים מלאכותיים חזקה כמעט פי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פה גם גלאקסי S וגם מיילסטון, וסלח לי, אבל אין השוואה. גם בקושחת הסטוק הסופר-לאגית של הגלאקסי S.

ונמשיך מזה שאחרי עדכון לקושחה מתקדמת יותר, המצב משתנה לחלוטין. זו בעיה נטו של צוות תוכנה עלוב נטו, שמתקן את הבעיות לאט מדי.

רוצה לראות את המכשיר טס בצורה שלא רואים על שום מכשיר אחר בשוק? (כמו שהוא אמור בהתאם לחומרה שיושבת בו), מתקינים אפליקצית צד שלישי בשם one click lag fix ורואים איך הכל פתאום טס.

עזוב בנצ'ים מלאכותיים, חוץ מהממשק touchwiz שסובל מלאגים בגרסאות הקושחה המוקדמות יותר, תבדוק מה המצב באפליקציות. משחקים כלשהם, דברים כמו earth, או אפליקציות לא יעילות שדורשות הרבה כוח עיבוד בשביל פעולה כלשהי ככה שאפשר לראות כל פער בבירור (כמו PSX4DROID)

בנוסף, לא ממש הבנתי למה הכוונה ב-

העניין היא לא כמות הפלטפורמות אלא עוצמת העיבוד והמכנה המשותף הרחב ביותר

למספר הפלטפורמות אין שום חשיבות, רק נתתי פה דוגמאות לדברים שמקבילים או חזקים יותר מה 3GS מבחינת חומרה נטו.

400MHZ ו 128MB RAM? אני לא חושב שאי פעם היה מכשיר אנדרואיד כזה, ובהחלט לא יוצאים כאלו עכשיו. אני אשמח לדוגמה.

על הדרך, 2.1 בהחלט תומכת ביותר מזה. המצב המקורי היה בעיקרון תמיכה ב 256 מגה , אבל אחרי הוספת תמיכה ב himem (ואני לא מדבר על פיקסים של מפתחי צד שלישי, אלא קושחאות רשמיות של החברות) זה עלה ל 334~ או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי זובי, מסכים איתך שה-3GS הוא אחלה, אבל עכשיו אני עם E71 ואם אני קונה - למה לא לקנות כבר את ה-4?

לגבי המיילסטון, מה אתה אומר בעצם? שאתה חושב שהוא יכול להוות תחליף קנייה לאייפון? וד"א אני בפלאפון ואין שום סיכוי שאני עובר לסלקום, בטח ובטח לא בכדי לרכוש ממנה מכשיר. אם אני רוכש מכשיר זה אך ורק מחנות פרטית כך שמיילסטון זה 2100 ש"ח.

ד"א, איפה המיילסטון עולה 1700 ש"ח לפני זיכויים? בסלקום הוא עולה 3204 ש"ח (89 כפול 36 חודש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסתפק בעובדה שאפל רוצים ליצור את נשק יום הדין כנגד JAILBREAK ובלי זה, האיפון זה חתיכת לבנה

החדשות בנושא

http://www.engadget.com/2010/08/21/apple-attempts-to-patent-kill-switch-that-roots-out-unauthorized/

הבקשה לפטנט

http://appft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PG01&p=1&u=/netahtml/PTO/srchnum.html&r=1&f=G&l=50&s1=%2220100207721%22.PGNR.&OS=DN/20100207721&RS=DN/20100207721

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנו, אני נהנה מהעובדה שאני לא צריך את זה

האנדרואיד בא בגישה ההפוכה... בואו, שחקו איתי, צרו רומים! מודים! קרנלים! הכל!

לחשוב שאני צריך להילחם עם היצרן בשביל שהמכשיר שלי יעבוד כמו שצריך... בדיחה רעה

במיוחד שההנחת יסוד הוא שימצאו פרצה בקוד, אף אחד עדיין לא קלט את הבעיה... מה אם לא ימצאו פרצה בקוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנו, אני נהנה מהעובדה שאני לא צריך את זה

האנדרואיד בא בגישה ההפוכה... בואו, שחקו איתי, צרו רומים! מודים! קרנלים! הכל!

לחשוב שאני צריך להילחם עם היצרן בשביל שהמכשיר שלי יעבוד כמו שצריך... בדיחה רעה

במיוחד שההנחת יסוד הוא שימצאו פרצה בקוד, אף אחד עדיין לא קלט את הבעיה... מה אם לא ימצאו פרצה בקוד?

האירוניה שאתה לא מבין היא שאנשים יוצרים רומים/מודים וכו' כי המערכת מלכתחילה לא מספיק טובה

האמת קשה אבל חייבת להיאמר, עוד גירסה/שניים/שלוש אולי תהיה מספיק טובה

כרגע היא עדיין לא שם, אז המון משתמשים צורבים אינספור מודים ופאטצ'ים כדי לחפות על החסרונות

להזכירך, גם בהרבה מכשירים (שהם לא נקסוס) נלחמים עם היצרניות (שחוסמות גישת רוט)

אף יצרנית לא באה בגישה של בואו תצרבו רומים, אתה קצת חי בסרט.

(אגב, האירוניה השניה היא "בואו שחקו איתי" )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנדויד היה בא בגישה כזאת, לא היה לך את האיקון של המנעול בנקסוס.

לא צריך היום את הנושא הזה, היום אפשר להשיג ROOT בלי לפרוץ את הנעילה.

האירוניה שאתה לא מבין היא שאנשים יוצרים רומים/מודים וכו' כי המערכת מלכתחילה לא מספיק טובה

האמת קשה אבל חייבת להיאמר, עוד גירסה/שניים/שלוש אולי תהיה מספיק טובה

כרגע היא עדיין לא שם, אז המון משתמשים צורבים אינספור מודים ופאטצ'ים כדי לחפות על החסרונות

גם הרום המקורי מעולה... פשוט תמיד יש מה להוסיף, דברים שגוגל לא חשבו עליו

כשיש לך מערכת פתוחה בניגוד לIOS, מי שעובד על המערכת הוא לא רק הצוות המצומצם וה"יעיל" של (ראו IOS4 על 3GS ממש יצירת פאר)

הבעיה היא שהמערכת של טובה ומשתפרת במהירות, המימוש של חלק מהיצרנים בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...