מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב?

xtract1

Recommended Posts

תחשוב עליו בתור סוג של נקסוס רק עם קהילה עוד יותר ענקית.

כי יש רק יצרן אחד ומערכת הפעלה אחת. אז אין את כל תהליך הלמידה מחדש כמו שיש עכשיו עם ה SGS. למשל ב יש דבר שנקרא FASTBOOT, שאין ב SGS... וכו' וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא כל הביקורות ששמעתי על האייפון התיחסו לעובדה שהוא לא "פתוח" כמו שאר הטלפונים עם מערכות הפעלה אחרות, אם אתבדה הוא חד משמעית הופך לטלפון הבא שלי. לכן אשמח לפירוט איך הוא בדיוק "נפתח" אחרי הפריצה, מה מתווסף לו מבחינת אפשרויות, קסטומיזציה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M1ke,

הדרויד 2 (עכשיו ראיתי) באמת נראה מעולה אבל הם הורגים אותי עם המשקל! 170 גרם! תוסיף לזה איזה מגן מסך ואנחנו כבר בטח באיזה 180 גר' או משהו כזה - זה פשוט מרתיע אותי.

עמרי,

אני יותר מאשמח לשמוע את דעתך המלומדת על היתרונות והחסרונות העיקריים של כל אחד מהם. אגב, אתה מדבר על אייפון 3GS או 4?

הדרויד לא יעבוד בארץ ואין מיילסטון רשמי בארצות הברית, יש להם הסכם בלעדיות עם וורייזון.

המיילסטון שוקל 165 גרם, ובהתחשב שהוא עולה 1700 שקל בסלקום לפני החזר חודשי בגין שימוש בזמן אוויר אני לא חושב שיש סיבה לקנות אייפון 4.

מה שאני יגיד לך עוד יותר שאין לך שום סיבה שבעולם להחליף 3GS כרגע, בפועל אין שום טלפון שעולה עליו בביצועים היום לא כי הוא חזק יותר מרוב המכשירים, אלא כי לפחות לשנה הקרובה-שנתיים המפתחים עדיין יפתחו משחקים לטלפונים בטווח המעבד שלו, הרבה מהמעבדים החדשים עם דגש על הסנאפדראגון מראים ביצועים חלשים יחסית באפליקציות 3D כיוון שה-CPU מגיע על חשבון מעבד גראפי חלש יותר ברוב המקרים בשביל עדיין לעמוד במסגרת צריכת החשמל והמסגרת הטרמית של טלפון סלולארי.

אני הייתי מחכה לדור הבא, לראות מה WIN7M מביא לשולחן, ולראות גם מה הSymbian V3 מביא, וגם מה קורה עם פלטפורמות מבוססות לא שגרתיות כמו הTEGRA2.

וכמובן לראות אם יעשו קאמבק הN8 כטלפון גרדיא נראה כמו מכשיר ממש לא רע(כן הוא חלש מחלק מהמתחרים, אבל עושים טלפון קודם ואחרי זה כל השאר), ובהתחשב שהמערכת עברה לקוד פתוח, וOVI APPS תופס תאוצה לא קטנה צריך לראות מה קורה עם השחקנית החזקה ביותר בשוק(כן עדיין) שסוף סוף אחרי 3 שנים מתחילה להתאפס על עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולל שליחת קבצים ב-BT? כולל שימוש בתוכנה אחרת, לא אייטונס, איתו?

כן וכן

למרות שאייטיונס זה יתרון

באנדרואיד ממש חסרה לי תוכנה לסנכרון של תוכנות ומידע (סמסים,יומן שיחות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן וכן

למרות שאייטיונס זה יתרון

באנדרואיד ממש חסרה לי תוכנה לסנכרון של תוכנות ומידע (סמסים,יומן שיחות וכו')

אפשר לגרום לתוכנה של לעבוד עם כמעט כל מכשיר(דורש ROOT) וגם החבילה של מוטרולה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אין לי בכלל שום סיבה להמשיך להתלבט, כשה-4 יגיע לישראל, בתקווה שיהיו עליו טובים והגיוניים - אני רוכש אותו בלי שום התלבטות.

דובי זובי,

תכף אתיישב ואקרא את מה שרשמת ואגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו על Doid 2 או גרסת ה GSM שלו שצפויה להיקרא Droid Pro.

היא לא תקרא DROID PRO, וורייזון ומוטרולה רכשו את הזכויות להשתמש בשם הרשום Droid שרשום על שמו של ג'ורג' לוקאס(כן כן לא צוחק) והוא בלעדי לצפון אמריקה. יהיה MS2/MSpro/MS ballsack, אבל לא יהיה דרויד בשום מקום אחר חוץ מוורייזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...