מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיילסטון אמור לקבל פרויו בעתיד הקרוב?

xtract1

Recommended Posts

חשבתי על זה, ואפשרי מאוד שהמיילסטון אמור להספיק לי מאוד לכל השימושים שלי, יש לו מצלמה טובה, , מסך די נוח שמגיב היטב (כך הבנתי לפחות) ולמרות שהוא די גדול וכבד נראה לי שבמחירו הוא דיל די טוב. השאלה היא אם אמור להגיע לו העדכון ל-2.2 שאמור לשפר משמעותית את חווית השימוש בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רשמי אתה יכול למצוא כבר היום

בקושי, ואומרים שהוא לא עובד אם אתה בישראל בגלל בעיות התאמה למודם.

ודעתי עליו היא כזו: לחברה שלי יש אחד, וגם אני הייתי קונה אחד אם הdroid pro לא היה יוצא בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה?

מה שנכנס לך בתקציב

וכן, אם תמצא מישהו שנוסע לארה"ב למשל, ב500 דולר הוא יביא לך CAPTIVATE אן VIBRANT

DESIRE/LEGEND הוא יביא לך גם בפחות

זה פחות ממה שתשלם בארץ על מיילסטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיזייר בפחות מ-500 דולר? ובגלל שהוא לוקח את זה בכיס שלו למשל אז לא צריך לשלם את המע"מ והמכס נכון? בכל מקרה יש בעיות לדיזייר, בסגנון של ה-SGS? אין לי שום עניין בלקנות טלפון (בטח במחירים הללו) ולסבול מבעיות כאלו ואחרות ואחרי זה לבזבז ימים ולילות לחפש פתרונות (רובם חלקיים בלבד).

מה עם נקסוס לעומת הנ"ל?

ד"א, אתה מבעלי מכשירי האנדרואיד שמעבים או שדווקא יש לך דעה חיובית עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M1ke,

הדרויד 2 (עכשיו ראיתי) באמת נראה מעולה אבל הם הורגים אותי עם המשקל! 170 גרם! תוסיף לזה איזה מגן מסך ואנחנו כבר בטח באיזה 180 גר' או משהו כזה - זה פשוט מרתיע אותי.

עמרי,

אני יותר מאשמח לשמוע את דעתך המלומדת על היתרונות והחסרונות העיקריים של כל אחד מהם. אגב, אתה מדבר על 3GS או 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק 170 זה באמת חריגה...במיוחד אחרי SGS

נ.ב מה 15 דק' שהיה לי עם האיפון התרשמתי ממנו (4).

הוא לא נעים ביד כמו הקודמים, מסגרת מרובעת. אבל מצד שני הוא מרגיש מאוד מוצק. סוג של אגרופן אם תרצה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...