רכשתי כרטיס קול ומתברר מלא באגים עם WIN7 איך ניתן להוכיח בבימ"ש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי כרטיס קול ומתברר מלא באגים עם WIN7 איך ניתן להוכיח בבימ"ש

לאשרלטן

Recommended Posts

רכשתי ב-KSP כרטיס קול

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=shipment&uin=7362

הכרטיס לא תואם WIN7 64 למרות שאסוס הוציא דרייבר ל - WIN7 64

לכרטיס יש בעיות רבות לנגן נגנים במחשב PDVD WMP

האופציות של DTS פעם עובדים עם נגן ופעם לא .

יש דיסק שלא עולה בכלל עם תוכנה כי WIN7 לא קורא אותו

איך אני יכול לתבוע אותם בבימ"ש

???

איך אני יכול להוכיח לשופט ???

הכרטיס היה אצלי יום אחד סה"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה לתבוע בדיוק.

אם המוצר תקול האם ביקשתי מ KSP שיבדקו אותו? הם בדקו מה הם אמרו? הוא תקין או לא? אולי אפשר להחליף אותו באחר? אולי היחידה שלך ספציפית תקולה אבל הכרטיס עצמו בסדר.

לא ברור מה אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן מה לא ברור רשום

לא עובד טוב עם WIN764

גם היצרן כותב רק מתאים ל-XP

KSP לקחו את הכרטיס ואמרו שהם יבדקו שאלתי אותם איך הרי בחנות אין רסיבר דיגיטאלי או רמקולים לרסיבר ,

המוכר צחק ואמר יש להם אנשים מיוחדים לזה !

סיכמנו שאדם מ- KSP ישמע את טענותי לא יתקשר אף אחד

אחרי יומיים שהכרטיס שכב בחנות ,התקשר המוכר וסיפר לי שקר שהכרטיס נבדק ותקין . בולשיט .

לא ניתן כרטיס אחר , היחידה לא תקולה כי עבדה על מערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נשמע לי מוזר שהכרטיס לא יעבוד על 64bit. ניסית לחפש פיתרון בפורום של אסוס? זה כרטיס דיי נפוץ ולכן נראה הגיוני שיהיו לו תקינים. אני יודע שפעם היו בעיות עם זה, אבל הבנתי שכבר יצאו מעודכנים יותר ויציבים יותר לכל הכרטיסים שלהם לווינדוס7.

ב. אם הבעיה היא עם הדרייברים, על מה בדיוק אתה רוצה לתבוע את KSP? הרי הם בכלל לא קשורים לדרייברים.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לצפות ממנו הוא שיביאו לך החזר פחות סכום כלשהו על העובדה שהאריזה פתוחה והכרטיס היה בשימוש. ואם כבר עברו כמה שבועות או חודשים אז גם את זה לא בטוח שהם יעשו.

אתה צריך להחליט מה בדיוק את רוצה להשיג, אם אכן יש בסיס לדברים אז צריך למצוא דרך להוכיח את זה. ואם אכן היה משהו לא תקין מבחינת KSP אני בטוח שיש בפורום לא מעט אנשים שישמחו לעזור לך בעניין, רוב הדיונים על זה שחנות כלשהי מתייחסת ללקוחות בצורה לא טובה מקבלים הרבה מאוד תשומת לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אדבר איתך על הכרטיס אלא רק על החנות:

בקצרה, קניתי מהם שלא התאים לי. באתי יום אחרי זה להחליף והם לא הסכימו ורצו שאני אקנה חדש. הם טענו שכבר השתמשתי בלוח הזה. הקטע הדבילי הוא שבמהלך הבדיה שלהם, 2 פינים של הסוקט התעקמו ככה שלא יכולתי גם ככה לעשות כלום אז גם לוח הם זרקו לי לפח.

חנות שאסור לקנות מהם, שירות לקוחות גרוע, חובבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נשמע לי מוזר שהכרטיס לא יעבוד על 64bit. ניסית לחזה שהותציא יסים שלהם לווינדוס7.

ב. אם הבעיה היא עם הדרייברים, על מה בדיוק אתה רוצה לתבוע את KSP? הרי הם בכלל לא קשורים לדרייברים.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לצפות ממנו הוא שיביאו לך החזר פחות סכום כלשהו על העובדה שהאריזה פתוחה והכרטיס היה בשימוש. ואם כבר עברו כמה שבועות או חודשים אז גם את זה לא בטוח שהם יעשו.

אתה צריך להחליט מה בדיוק את רוצה להשיג, אם אכן יש בסיס לדברים אז צריך למצוא דרך להוכיח את זה. ואם אכן היה משהו לא תקין מבחינת KSP אני בטוח שיש בפורום לא מעט אנשים שישמחו לעזור לך בעניין, רוב הדיונים על זה שחנות כלשהי מתייחסת ללקוחות בצורה לא טובה מקבלים הרבה מאוד תשומת לב.

1. זה שהוציאו דרייבר בינואר 2010 ל- WIN764 זה לא אומר שאין בעיות עם הכרטיס והמערכת

אם תסתקל טוב לכרטיסים שמתאימים ל - WIN7 רשום מאושר ל- WIN7

זה שלא רשמו שהכרטיס תואם את WIN 7 כנראה הם יודעים שיש בעיה .

2. בפורום של מוציאים מהר מאוד הודעות מהפורום על בעיות שאין להם פיתרון או בעיות כרוניות

ככה שאני לא סומך על !

3.

ל מה בדיוק אתה רוצה לתבוע את KSP? הרי הם בכלל לא קשורים לדרייברים.

הנציג הציג לי מצגת שווא שהכרטיס תואם את WIN764 , בפועל יש מלא בעיות לכרטיס עם WIN764

זה שיש לי דיסק עם דרייבר שאין אותו באתר או הורדות ש- WIN 7 64 לא קורא את הדיסק אז ?

מה אני אשם ? איך אנ י יכול להפעיל את המערכת ?

זאת פגיעה בי שהכרטיס לא תואם WIN 7

זה שהאלמנטים בדריבר ובכרטיס לא עובדים עם WIN 7 זאת פגיעה בי

KSP מכר לי כרטיס והבטיח שאין בעיות עם WIN7 ושיקרו

שאתה רוכש רכב והמנוע לא תקין למי תפנה ? למי שמכר לך

כי היצרן לא מדבר עם לקוחות פרטיים .

KSP לקחה על עצמה אחריות שזה תקין ואין בעיות תאימות כי ראו שיש דרייבר ל- WIN 7 64

בפועל לא בדקו אם היצרן שאין בעיה , זה באחריות שלהם בלבד !

תקרא את ההודעה שלי

הכרטיס היה אצלי יום אחד סה"כ

לא נהניתי ממנו בכלל ! איזה פרס מגיע ל KSP ???

שמכרו לי בולשיט ???

שלא בדקו כלל את הכרטיס כי אין להם מערכת סראונד או SPIDF במעבדה .

[br]פורסם בתאריך: 24.08.2010 בשעה 18:28:55

אני לא אדבר איתך על הכרטיס אלא רק על החנות:

בקצרה, קניתי מהם שלא התאים לי. באתי יום אחרי זה להחליף והם לא הסכימו ורצו שאני אקנה חדש. הם טענו שכבר השתמשתי בלוח הזה. הקטע הדבילי הוא שבמהלך הבדיה שלהם, 2 פינים של הסוקט התעקמו ככה שלא יכולתי גם ככה לעשות כלום אז גם לוח הם זרקו לי לפח.

חנות שאסור לקנות מהם, שירות לקוחות גרוע, חובבנים.

אני לא קונה מהם מחשבים ,רק חלקים פה ושם

הכמויות של מחשבים שחוזרים לבדיקות ולא פועלים זה לא להאמין .

ישבתי שם 30 דקות לחכות למוכר , 5 מחשבים שקנו אצלם הגיעו עם בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל, לא צריך להתלהם, אתה לא רב פה עם אף אחד.

הטענה היחידה שיש לך אל KSP שיש לה ביסוס היא שהם אמרו לך שהכרטיס תומך ב-win7 64bit וזה לא מצב. נכון?

עניין הבדיקה כרגע לא עקרוני כי את זה אין לך שום דרך להוכיח שלא באמת בדקו את זה, והוא לא משמעותי כמו זה שהבטיחו לך משהו לא נכון.

עכשיו אתה רוצה מ-KSP שיחזירו לך את הכסף, או שאתה רוצה משהו אחר?

אתה רוצה להוכיח בבית משפט שהכרטיס לא פועל על 7? זה לא בעיה גדולה. זה אתה יכול לעשות על ידי זה שתביא "חוות דעת ממומחה" מאיזה מחנות ממוצעת ומעלה, שיפרט את הבדיקות ואת התקלות. אתה צריך גם להוכיח שהבטיחו לך שהכרטיס יפעל על win7 64bit, ופה זה מילה שלך מול מילה של המוכר (כבר היו דברים מעולם).

אם כך, אז במה בדיוק אתה צריך מאיתנו עזרה? אם זה בפן המשפטי, אז אתה בפורום הלא נכון. יש פורומים שמיועדים לעזרה שכזו, ואני בטוח שתוכל למצוא אותם בגוגל בקלות.

קח בחשבון שאם יתברר שבאמת יש לך בעיות שנגרמות לא מתקלה בכרטיס תצא דיי פארש ועם עוד כמה שקלים חסרים בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה חוץ מלהציף פה את התלונות שלך שוב ושוב. אם אתה רוצה לתבוע תאסוף את כל החומרים ותגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות, זה עולה 50 שקלים.

לידיעתך, עדיף לפני הגשת התביעה לשלוח להם מכתב בדואר רשום שהוא התראה אחרונה לפני נקיטת הליכים משפטיים ושאתה מצפה לתגובה תוך 30 יום. אם הם לא עונים תגיש את התביעה. שופטים רוצים לראות שאתה עשית הכל לפני שהגעת לבית המשפט.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס היה אצלך יום אחד וכבר אתה צועק ומאשים.

אפילו לא ניסית לפתור את הבעיה.

אתה באמת חושב שהחנות אמורה לעשות את זה בשבילך ?

בחיי איש מחשבים יש מיליארד בעיות תוכנה שצריך לפתור.

החנות לא אמורה לפתור לך בעיות תוכנה.

אתה צריך לנסות לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה חוץ מלהציף פה את התלונות שלך שוב ושוב. אם אתה רוצה לתבוע תאסוף את כל החומרים ותגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות, זה עולה 50 שקלים.

לידיעתך, עדיף לפני הגשת התביעה לשלוח להם מכתב בדואר רשום שהוא התראה אחרונה לפני נקיטת הליכים משפטיים ושאתה מצפה לתגובה תוך 30 יום. אם הם לא עונים תגיש את התביעה. שופטים רוצים לראות שאתה עשית הכל לפני שהגעת לבית המשפט.

בהצלחה!

אתה לא מעוניין לעזור על תפריע

ואל תכנס לשרשור שאתה לא רוצה

אתה כל הזמן עונה שטויות ומציק יש 1000 הודעות ביום לך תעזור להם[br]פורסם בתאריך: 24.08.2010 בשעה 20:40:20

הכרטיס היה אצלך יום אחד וכבר אתה צועק ומאשים.

אפילו לא ניסית לפתור את הבעיה.

אתה באמת חושב שהחנות אמורה לעשות את זה בשבילך ?

בחיי איש מחשבים יש מיליארד בעיות תוכנה שצריך לפתור.

החנות לא אמורה לפתור לך בעיות תוכנה.

אתה צריך לנסות לפתור את הבעיה.

אני יצעק ויאשים ואני לא ישאל אותך !

איך אתה יודע אם ניסיתי לפתור או לא , מי אתה בכלל ?

מאיפה צצת אם התובנות המטופשות שלך ?

כן החנות אמורה לדאוג שהכרטיס יתמוך ב- WIN 7 64 כמו שהובטח

ואם יש באגים אליהם לתקן או להחזיר כסף ,

איך אני אמור גאון מחשבים שכמוך להעלות דרייבר מדיסק שאין אותו באתר ומהדיסק WIN 7 64 לא קורא אותו ?

להשקיע במתכנת 1000$?

או לכתוב דרייבר שאולי יתאים ל- WIN 7 64 ?

שהחנות אומרת שתבדוק את הכרטיס עם SPIDF ורסיבר דרך WIN 7 64 ואין להם שום חומרה או תוכנה

והם משקרים שבדקו , ושאני מבקש לראות את החומרב שבדקו המוכר מתפוצץ מצחוק שנתפס משקר

יש לי זכות לכעוס

[br]פורסם בתאריך: 24.08.2010 בשעה 20:49:02

טענה היחידה שיש לך אל KSP שיש לה ביסוס היא שהם אמרו לך שהכרטיס תומך ב-win7 64bit וזה לא מצב. נכון?

ממש לא

נכון שזאת גם טענה אבל יש עוד רבות

1. אחד הדיסקים עם דרייברים לא עולה על WIN 7 64 ואין אותו באתר רק על דיסק

2. MCE Software Kit

Software kit with 10-ft GUI for Windows Media Center Edition

WMP או MCE לא עובדים עם כרטיס הקול ב- WIN 7 64 , הדרייבר לא מתאים

מאיפה אני ייצר מקודד ספציפי ?

3. כל הדרייבר שקיים מלא באגים כלומר שום נגן לא מנגן טוב חוץ מ-

VLC

4 .נגן אחד מנגן אבל אין כלל יציבות פעם נותן לאותו סרט לנגן ב- DTS ולאחר 5 דקות הוא משתגע ולא מנגן

אין יציבות

5

. עכשיו אתה רוצה מ-KSP שיחזירו לך את הכסף, או שאתה רוצה משהו אחר?

KSP ששיקרה שבדקה את הכרטיס עם רסיבר שאין להם דרך SPIDF שאין להם ובמערכת WIN 7 64 שאין להם

אותנו לא מעניין , תשבור את הראש , שום כסף חזרה שום זיכוי .

6.

אתה רוצה להוכיח בבית משפט שהכרטיס לא פועל על 7? זה לא בעיה גדולה. זה אתה יכול לעשות על ידי זה שתביא "חוות דעת ממומחה" מאיזה מחנות ממוצעת ומעלה, שיפרט את הבדיקות ואת התקלות. אתה צריך גם להוכיח שהבטיחו לך שהכרטיס יפעל על win7 64bit, ופה זה מילה שלך מול מילה של המוכר (כבר היו דברים מעולם).

שוב זה כן בעיה ,זה לא טכנאי רגיל , זה איש מקצוע שצריך לבלות יום שלם על מחשב מתאים +רסיבר +רמקולים +WIN 7 64

הוא צריך בשביל ביהמ"ש תעודות הסמכה לבדוק פריט כזה ולהוכיח בקיעות ומומחיות

אדם כזה עולה + עדות בביה"מש 500$-1000$

היית לי צפייה שמשהו מכיר כאן את החוק או דרך פעולה משפטית והוכחה מקרה כזה אך מי שענה כאן

לא מכיר את החוק או דרך פעולה , פניתי גם " למוקד אמון הציבור בתלונה נראה מה זה יעזור

KSP מודה שאמרה שמתאים ל- WIN 764 ומסתמכת על דרייבר מסכן וחלקי שיש באתר

ולא מוכנים לשמוע כלום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה לפתור בעיות, רק ליצור.

לך תחפש את החברים שלך.

אף אחד לא ירצה לעזור לך עם גישה כזאת.

ואף אחד לא חייב לך כלום.

אני הייתי מוצא את הדריוורים והתוכנות באתר שלהם, פותר את הבעיות תוכנה, ונהנה מהסאונד.

אתה מעדיף להאכיל את כולם חרא, כולל את עצמך.

שיבושם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה לפתור בעיות, רק ליצור.

לך תחפש את החברים שלך.

אף אחד לא ירצה לעזור לך עם גישה כזאת.

ואף אחד לא חייב לך כלום.

אני הייתי מוצא את הדריוורים והתוכנות באתר שלהם, פותר את הבעיות תוכנה, ונהנה מהסאונד.

אתה מעדיף להאכיל את כולם חרא, כולל את עצמך.

שיבושם לך.

תקרא את הגישה שלך מגעילה , מסריחה עד השמיים

אתה בחוצפתך יורד עלי , מאשים בלי לברר עובדות ובקיצור "מסריח לך מהידיים "

לא מעוניין בעזרתך ולמרות שכתבתי לך שלא מעוניין בעזרתך המגעילה והשפלה ,

חוסר המקצועיות שלך וההבנה בין מצחיקים עד טמטום .

ועדיין אתה חוזר לכאן על 4

נראה לך מוזר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כדאי שתירגע ותמתן את השפה שלך והגישה שלך.

אני מבין Art Tatum הוא או היא חברה או חבר שלך

ואם היית קורא את הגועל נפש שפונה אלי לא היית מעז לכתוב לי

לא יתכן שהחברה שלך משפילה אנשים ופונה אלייך כמו במאפייה לאיים על אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה רוצה. אני אם היתי חנות לצורך העניין, אני נכנס לאתר של ורואה דרייבר שמתאים ל-WIN7, למה שאני אחשוב ולו לרגע שזה בעצם לא מתאים או שזה דרייבר תקול? זו בעיה של שלא תומכת כמו שצריך בחומרה שלה, WIN7 נמצאת מספיק זמן בישביל לכתוב דרייבר ולבדוק אותו וכו' - כתוב להם מכתב ולא ל-KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...