אוזניות, עכבר ופאד (גיימינג) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות, עכבר ופאד (גיימינג)

6th Finger

Recommended Posts

אהלן חבר'ה.

בעקבות המכירות ביריד המשחקים ביום רביעי החלטתי לקנות אוזניות, עכבר ופאד לצורך גיימינג.

אני רוצה כבר עכשיו לשים עין על הדברים הללו ולקבל כיוון מסוים כדי שלא ידחפו לי משהו גרוע או שאגלה בדיעבד שיכולתי לקנות ביותר זול.

אני לא מקובע על קנייה משם, כך שאתם יכולים להמליץ על כל דבר (הרי אף אחד לא יודע מה יימכר שם).

אוזניות:

כרגע אני משחק עם רמקולים, כך שהבנתי שאפילו שדרוג לאוזניות הכי פשוטות יהיה הבדל עצום. מאחר וכרטיס הקול שלי מובנה על לוח האם (Gigabyte GA-EP43-DS3L), הבנתי שאני די מוגבל בבחירה והמליצו לי על SteelSeries Siberia (הגרסה הראשונה) ועל Razer Piranha. האם זה נכון? במידה וכן, איזה מהן אתם הייתם לוקחים ולמה? איזה מהן יותר נוחות?

עכבר:

אני כרגע נמצא עם עכבר הלייזר הפשוט של Microsoft (http://images.techtree.com/ttimages/story/wheel_mouse_optical.jpg), ואין לי שום כיוון לגבי איזה עכבר ללכת.

עכבר מפוצץ בכפתורים לא בא בחשבון מבחינתי, אבל תוספת של כמה כפתורים בודדים תהיה נחמדה (אבל לא חייב).

אני אשמח למספר הצעות כדי שלא אתפס על עכבר אחד ואגלה שהוא לא נוח לי (האגודל שלי לא נורמלי, אז זה גם מהווה פקטור בבחירה).

פאד:

האם זה באמת משנה אם זה פאד מקצועי או סתם פאד שמקבלים בחינם למשל? ולמה?

אשמח להמלצות (ראיתי שלהרבה פה יש את ה-QcK של . מה כ"כ מיוחד בו ועל איזה גודל אתה ממליצים?)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...