המלצות למארז שקט ומרווח - תקציב באיזור 800 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למארז שקט ומרווח - תקציב באיזור 800 ש"ח

Dimer

Recommended Posts

אהלן

אני מחפש מארז חדש למחשב החדש שלי.

אני רוצה שהוא יהיה מרווח מאוד, משהו בסגנון FULL TOWER או SUPER MID TOWER, שיהיה שקט (חשוב ביותר) ועם מסנני אבק טובים ונשלפים (חובה!).

כרגע המועמד היחיד הוא P183

האם ישנן עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא ל - P183 מארז מרווח במיוחד...

אני ממליץ על CM STORM SNIPER, הוא אמנם פחות שקט אבל מרווח מאד ומאוורר מצויין עם פוטנציאל להיות מאוורר אפילו יותר (או לחילופין להיות שקט יותר), יש לו גם פילטרים לאבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא ל - P183 מארז מרווח במיוחד...

אני ממליץ על CM STORM SNIPER, הוא אמנם פחות שקט אבל מרווח מאד ומאוורר מצויין עם פוטנציאל להיות מאוורר אפילו יותר (או לחילופין להיות שקט יותר), יש לו גם פילטרים לאבק.

הוא מספיק מרווח לצרכים שלי

לגבי ההצעה שלך, תודה רבה, אבל אני מעדיף את השקט על פני איוורור (שבא גם עם אבק) כמו במארז הזה.

יש עוד המלצות?

מה לגבי HAF 932?

יש משהו של LIAN LI או NXZT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר שקט, ובנוי בצורה איומה.

אתה מחפש מארז מרווח במיוחד לפי מה שאתה אומר, זה כבר אמור לשלול אוטומטית מארזי אנטק, אפילו ה 1200 הענקי שלהם לא מרווח כל כך.

אופציות שעולות לי לראש הן : Storm Sniper שהוצע פה, לחרוג לליאן לי, או לחרוג ולחכות ל HAF X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר שקט, ובנוי בצורה איומה.

אתה מחפש מארז מרווח במיוחד לפי מה שאתה אומר, זה כבר אמור לשלול אוטומטית מארזי אנטק, אפילו ה 1200 הענקי שלהם לא מרווח כל כך.

אופציות שעולות לי לראש הן : Storm Sniper שהוצע פה, לחרוג לליאן לי, או לחרוג ולחכות ל HAF X.

ניראה לי הקטע של "מרווח במיוחד" נתפס קצת חזק מידי בפוסט המקורי שלי

יותר חשוב לי שיהיה שקט ועם פילטרים כדי למנוע כניסת אבק.

כיום יש לי raidmax מדגם שאני לא זוכר איך קוראים לו, אורכו 45 ס"מ, הוא בלי פילטרים, בלי הכנה למאווררי 120מ"מ ואני סובל ממנו קשות!!

לצורך העניין, P183 מספיק מרווח מבחינתי, גדול יותר מ- mid tower רגיל. בנוסף לזה, אני מתכוון להוציא את כלוב HD העליון ולהשתמש בתחתון בלבד.

אני גם אנסה להעביר את המאוורר העליון למיקום קידמי עליון. השאלה עכשיו היא האם להוסיף עוד מאוורר לפני הכלוב התחתון כדי להקרר את ההרדיסקים וספק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עדכון

קניתי את האנטק, התקנתי כבר כמעט את כל החומרה.

הוא פחות מרווח ממה שחשבתי אבל אם מוציאים את הכלוב העליון אז הוא סבבה לגמרי. זה מאוד נוח שהלוח אם והדיסקים הקשיחים לא באותו מפלס גובה.

חבל שאי אפשר לשנות את המיקום של שני המאווררים שבאים כסטנדרט איתו (לפחות לא מצאתי איך אפשר)

האם מומלץ להוסיף מאוורר 120 (אחד או שניים) מקדימה כדי לשפר איוורור?

מצד אחד אני לא רוצה אבק במארז (שונא מערכת מאובקת) והפילטרים שלו לא כאלו רציניים לדעתי. מצד שני, במארז הזוועתי הקודם ( שני מאווררים 80 שהוציאו אוויר + מאוורר 120 של הספק וזהו....) כשאני משחק סטארקראפט2 הכרטיס מסך שלי היה נתקע בגלל חום.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...