בעיות חוזרות עם מחשב נייד של HP. מה אני עושה אחרי שתיגמר לי האחריות? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חוזרות עם מחשב נייד של HP. מה אני עושה אחרי שתיגמר לי האחריות?

idanpc

Recommended Posts

לילה טוב לכולם!

קניתי לפני כשנה מחשב נייד מדגם tx2500 המחשב בעל מסך מגע ומסתובב.

כמה חודשים אחרי שקניתי את המחשב המסך שלו הישתחרר טיפה, זאת אומרת שהוא חופשי על הציר שלו ולא נוח לעבו איתו ככה.

אחרי כמה חודשים שזה ככה שלחתי אותו לתיקון והם באמת החליפו מסך ולוח אם בגלל עוד בעיה נוספת שהיתה עם חריץ ה SD.

עכשיו כעבור כמה חודשים שוב המסך השתחרר ובנוסף לזה הלך לו הכרטיס מסך וגם המחשב מתחמם יתר על המידה.

השאלה מה אני יכול לעשות עם זה? אני לא רוצה שתיגמר לי האחריות ואז אני לא יוכל לתקן אותו. לא קניתי את המחשב הזה לשנתים.

אפשר להגיד להם שיחליפו לי את המחשב למחשב אחר או משהו כזה? או להאריך אחריות?

מה אתם מציעים לי לעשות?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

אם אני זוכר נכון, נהוג שלאחר שרכיב אלקטרוני כלשהו חוזר מהמעבדה יש עליו אחריות לזמן מוגבל של כשבועיים או חודש.

בהנחה שאחרי ההודעה הראשונה שלך שלחת אותו למעבדה, כדאי לבדוק את העניין, אולי הם עדיין מחוייבים לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הסיבה שמחשבים עסקיים עולים יותר.

זה לא אומר שהכל אבוד. כונן אופטי אפשר להחליף. התחממות לרוב ניתן לפתור ע"י ניקוי גוף הקירור או החלפתו במקרים קיצוניים. השאלה היא האם המסך רופף כך שלא ניתן לעבוד בצורה תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הזה בזמנו עלה לי 5 אלף שקל. :bash:

יש לי ניסיון עם עסקיים של החברה. הם באמת יותר איכותיים אבל אם היו אומרים לי שזה מחשב שמחזיק מקסימום שנתיים לא הייתי קונה.

מטעויות לומדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...