בעיה דחופה(!!!) בהעברת תמונות ממצלמת FUGIFILM FINEPIX F480 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה דחופה(!!!) בהעברת תמונות ממצלמת FUGIFILM FINEPIX F480

אוולינה

Recommended Posts

שלום

יש לי בעיה. יש לי כמו שאמרתי מצלמת FUGIFILM FINEPIX F480.

כשאני מעבירה ממנה למחשב יש 2 דרכים: התכנה של הדיסק של המצלמה ופשוט להכנס ל"מחשב שלי" ושם למצוא את המצלמה שלי בתור דיסק ולהעביר.

הדרך השניה תמיד מבלגנת לי את התמונות לכן אני משתמשת בראשונה. בגלל שיש לי מחשב ישן ואיטי תמיד במסך של התכנה יש בעיה והוא נתקע לכמה דק' ואח"כ התמונות מתחילות לעלות.

הפעם צילמתי המון ככה שכל כרטיס הזיכרון כמעט מלא (1 ג'יגה) וניסיתי להעלות. נכנסתי לתכנה לחצתי UPLOAD PHOTOS ואז UPLOAD FROM CAMERA. החלון כמו תמיד נתקע לכמה דק' ואז קפץ חזרה לחלון של התפריט הראשי. זה קרה כ-10 פעמים ולא העלה את התמונות. התקנתי את הדיסק של התכנה על לפטופ וניסיתי להעביר ויש את אותה הבעיה.

החלטתי לנסות בדרך השניה, וכשאני לוחצת "לקבל ממצלמה" כתוב לי שאי אפשר להמשיך כי אין קבצים במצלמה.

אני לא מבינה מאיפה צצה הבעיה הזאת כאילו המחשב לא מצליח לזהות את הקבצים למרות שכרטיס הזיכרון כמעט מלא. מה אני עושה?

בבקשה תעזרו לי דחוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוכה הבאה לפורום,

כיוון שציינת שיש לך מחשב נייד והמצלמה משתמשת בכרטיס SD (היא יכולה גם xD אבל אני מניח שיש לך כרטיס SD בשימוש).

למרבית הניידים כיום יש קורא כרטיסים של SD בהם, ממליץ לך להוציא את הכרטיס מהמצלמה ולהכניס אותו למקום המתאים בנייד וכך יווצר לך "כונן נשלף" של אותו כרטיס .

עדכני אותנו בהתקדמותך בפתרון הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...