שאלות שלכם על LCD למודינג ורשימת תוכנות! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות שלכם על LCD למודינג ורשימת תוכנות!

SuB

Recommended Posts

חברים יקרים!

אני פותח ת'רד זה (באישור כמובן) כדי שאתם הגולשים תוכלו לשאול שאלות על כל מה שקשור בצגי LCD (למודינג).

תוכלו לשאול כל שאלה על בעיה שנתקלתם בה ולא הצלחתם לפתור אותה, שאלות טובות שאתם כבר יודעים את התשובה עליהם, ושאלות על דברים שברצונכם לדעת..

אני מודיע מראש, שכל שאלה שלא תהיה קשורה לנושא או כל תגובה שתסטה מהנושא תימחק ע"י המנהלים מידית.. וכמובן שתשובה עליה לא תתקבל.

אני מבקש לרשום רק שאלות, ואפילו אם יש אנשים שיודעים תשובה לשאלה מסויימת שלא יענו עליה, כל המטרה בת'רד זה היא לאסוף שאלות שיופיעו יחד עם תשובות (שאני ומי שעוזר לי נענה) ב-FAQ (frequently-asked questions( העתידי על LCD שיפתח בקרוב.

בקשה שנייה-

כל מי שמכיר תוכנות לשליטה על צגי LCD מוזמן לרשום את שמם בת'רד זה, ובקרוב בת'רד הסטיקי על LCD, תופיע סקירה קטנה על כל תוכנה (שאני יעשה).

כל מי שרוצה שהולך לכתוב שם של תוכנה, שיבדוק בתגובות שלפניו שהתוכנה לא הופיע כבר, מטרתנו היא להגיע למספר רב של תוכנות כדי שהמבחר יהיה רב.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שיגרום לאנשים להתחיל ולשתף פעולה, אז שיניתי..

ו-HOLY/ERANMOR.. שניכם יכולים בהחלט לכתוב תגובות בת'רד זה. אני יודע שיש לכם ידע וניסיון.

ולכל שאר הגולשים, אנחנו זקוקים לעזרה שלכם כדי שיום אחד, אם מישהו ממכם ירצה להרכיב LCD הוא לא יצטרך לחפש בכל הרשת מדריכים ותוכנות אלא הכל יהיה לכם מרוכז כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שמטרת התראד היא עזרה רק לצגי LCD עם בקר HDמשהו (לא זוכר בדיוק את המספרים)

כל צד אחר מוידאו gameboy או כל מכשיר אחר לא ניתן לחבר למחשב בדרך פשוטה כמו את הצגים עם בקר HD ויתכן שלא ניתן לחבר אותם כלל למחשב. (ללא בניה של בקר מיותר שאני מאמין ש-99.99999% מהפורום לא יבין כולל אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, בינתיים שאלות טובות, רק אני מבקש לא לענות עליהן.

ומוסקיטו! אתה לא צריך לבקש סליחה! אני מקווה שכולם יפציצו כמוך, זאת המטרה..

תשאלו גם שאלות טכניות, על בעיות שהיו לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטנטן לאריק: jaLCDs.

יש גם את LCD Center

ואת LCDriver

סתם כמה שאלות:

* למה לחלק מהצגים יש 14 פינים/רגליים ולחלק 16?

* האם ניתן לאלתר תאורה למסך שלא מגיע עם אחת, ואיך?

* לאן אפשר לחבר צגי LCD חוץ מחיבור פרללי?

* איפה אפשר למקם את המסך לאחר שבניתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אפשר להציג על המסכים?

(שאפשר להציג פרטים על המחשב או דברים שאתה רושם..תלוי בתוכנה..)..

אממ..

העניין של הנגדים המשתנים איזה נגד משתנה מתאים לתאורה ואיזה מתאים למלל..

(לי יש נגד אחד של 100ohm והוא שולט על עוצמת האור.., למרות שלפי מה שהבנתי הוא לא אמור לשלוט על האור..)..

איפה ניתן למקם את התצוגה? (למרות שזה כבר לפ הדמיון אבל אפשר להראות דוגמות)..

אפשר גם לכאלה שלא רוצים לפתוח את הראש של היציאת ..כדי לגלות איזה מספר שייך לכל צבע..

(למרות שהבנתי שיכול להיות שזה שונה בכמה חוטים..)..

אז אני יכול להוסיף כבר עכשיו..

צריכים

--------

1-חום, 2-חום לבן, 3-אדום, 4-אדום לבן, 5-אדום שחור, 6-כתום, 7-כתום לבן, 8-כתום שחור, 9- ורוד, 16-כחול, 18-סגול,

19-סגול לבן, 20-אפור, 21-אפור שחור, 22-שחור, 23-שחור לבן, 24-לבן, 25-תורכיז בהיר

לא צרכים

----------

10- ורוד שחור, 11-צהוב, 12- צהוב שחור, 13-תורכיז(היותר כהה), 15-תורכיז שחור, 17-כחול לבן.

זהו אלה הצבעים שלא היו בכבל..כבל רגיל של ..

אממ..עוד שאלות ועזרה אין לי אבל SUB כבר אמרתי לך שאני אשמח ומאוד רוצה לבנות איתך את ה-FAQ אז תדבר איתי שאתה מכין..

או אוסף שאלות טובות..אתה יודע מה אי סי קיו שלי.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כבל זה שונה ואין להסתמך על צבעי החוטים אף פעם.

נ.ב.

הוא אמר לא לענות אלא רק לשאול שאלות

בקשר לחוטים רשמתי שאני לא בטוח שככה זה כל חוט...

ובקשר לזה שהוא אמר לשאול שאלות זה חצי נכון כי הוא רשם

ציטוט:

תוכלו לשאול כל שאלה על בעיה שנתקלתם בה ולא הצלחתם לפתור אותה, שאלות טובות שאתם כבר יודעים את התשובה עליהם, ושאלות על דברים שברצונכם לדעת..

את זה הוא רשם בהודעה הראשית..ויש פה קטע שהוא אומר שאלות טובות שאתה כבר יודעים את התשובה עליהם..(אז ציינתי גם את התשובה..זה לא מזיק..)

אז התייחסתי לזה כשאלה טובה..כי לי בהתחלה בגלל הכבל הראשון עם הפלסטיק שלא יכולתי להוציא את הפלסטיק הזה וקרעתי את החוטים בטעות אז זאת הייתה שאלה שחשבתי שאולי צבעי החוטים הם צבעים שקיימים בכל חוט על אותו פינים...

בכל זאת כרגע אין לי עוד מה להוסיף.. ::);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...