אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 20 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם כבר המליצו עליה פה, אבל Sky Map היא אפליקציה ממש מגניבה לצפייה בכוכבים בשמיים.

יש לה מערכת ניווט ממש מגניבה שמבוססת על גיירוסקופ ו- ולפי המיקום של המכשיר על פני השמים מראה על אילו כוכבים הפלאפון מצביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מדמה עבורכם את IGO ושות'? בגוגל מאפס / ווייז לא מצאתי ניווט קולי, ובאחרון אני גם ממש מתקשה לקבל קליטת ג'יפיאס, כל מבנה הכי קטן מפריע לו, וזה נוגד את כל הפואנטה - אני רוצה לנווט מתוך הרכב ולא מחוצה לו (למרות שאני חושב שאולי מפריע לו שאני לא מקבל DATA, אבל אני לא רואה מה זה קשור לקליטת GPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ניווט קולי? אתה יכול לקבוע את היעד שלך ע"י פקודות קוליות וכו'?

בכל מקרה קליטת לווינים זה לא משהו תלוי תוכנה אלא יותר מכשיר ואנטנה ובכל דגם של מכשיר זה שונה מן הסתם.

WAZE מצויינת לדעתי, לפחות במכשיר שלי אין בעיות קליטה ממש.

החל מלפני כמה גרסאות בהחלט אין תמיכה בניווט ללא DATA ב ,

זו תוכנת ניווט חברתית וזו כל הפואנטה שלה - אם אתה לא מחובר אתה לא משתף מידע עם כולם (זו המנטרה לדעתי).

(אני לא אומר שאני בהכרח מסכים ב 100% עם המנטרה הזו, אבל מה הבעיה לקבל DATA היום?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הכוונה לא ללקבוע את היעד. הכוונה ללקבל תזכורות קוליות של "עוד 500 מטרים פנה ימינה."...

הבנתי, כנראה שהמחסור ב-DATA גורם לווייז לטעון בפניי שגם אין לי קליטת (ובאותו זמן בגוגל-מאפס יש לי). לגבי מה הבעיה - אין לי מושג כמה זה צורך. כרגע אין לי שום חבילה, אז לא רלוונטי לעכשיו, אבל בהמשך השבוע אני מניח שאכנס לחבילה של גיגה או 2, ואני לא יודע אם זה מספיק, כי אין לי מושג כמה DATA נסיעה עם ווייז צורכת. אני חושב על חבילה ללא הגבלה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב על חבילה ללא הגבלה וזהו.

זה לא צורך הרבה בכלל, אם אתה בסלקום אז קח את הללא הגבלה - 25 ש"ח לחודש

(ואל תתן להם למכור לך את החבילות היקרות יותר בטענה שיש לך אנדרואיד! אין שום בעיה לקחת את החבילה הזולה ולא משנה איזה מכשיר יש לך!)

המהירות איטית יחסית אמנם (384 kbps הורדה, 1 מגה UP), אבל זה יותר ממספיק כמעט לכל הצרכים (בטח ובטח שלניווט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות -> ניווט קולי...

הבנתי אותך.. טוב אי אפשר לצפות ממני למצוא משהו שקבור כל כך עמוק בממשק.

זה לא צורך הרבה בכלל, אם אתה בסלקום אז קח את הללא הגבלה - 25 ש"ח לחודש

(ואל תתן להם למכור לך את החבילות היקרות יותר בטענה שיש לך אנדרואיד! אין שום בעיה לקחת את החבילה הזולה ולא משנה איזה מכשיר יש לך!)

המהירות איטית יחסית אמנם (384 kbps הורדה, 1 מגה UP), אבל זה יותר ממספיק כמעט לכל הצרכים (בטח ובטח שלניווט).

אני באורנג' :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...