אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

בהגדרות של dialer one תיכנס לT9 ושם בT9 language תבחר בעברית

ואין איך לגרום לחייגן של לתמוך בעברית.. אפילו במכשירים שניופאן ייבאה החייגן לא תמך בעברית.. הלוואי שהיה, החייגן של הרבה יותר טוב מהdialer one, הרבה אנשים אוהבים את החייגן הזה אבל לדעתי הוא ממש לא מוצלח.. הסיבה היחידה שאני משתמש בו זה שהוא תומך בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש גיבוי בכמה רמות. הגיבוי ברמת שמצריך רוט נעשה בד"כ עם titanium backup. אחלה תוכנה.

יש גיבוי ברמה של image למערכת. אותו עושים בעזרת clockwork recovery. לא דורש רוט אבל כן דורש התעסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של רוט משתמשת ב exploit מסויים באנדרויד אשר נותן לך הרשאות root ודוחפת כמה תכונות נוספות פנימה כמו su.

אם זה עובד, זה לא אמור להשפיע על שום מידע שנשמר על המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כמובן, שכחתי את ההחלטה הגאונית של ..

בכל אופן, זה לא בלתי אפשרי, פשוט לא בלי אמצעים מיוחדים כרגע. למידע נוסף חפש xtc-clip

או תחכה שhtc ילכו בדרכם של se בנושא. אם כי אני לא כ"כ בטוח שיש להם כוח לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהתעניינתי (לפני כחודש-חודשיים, עד שקניתי את המכשיר והבנתי שזה לא באמת מעניין אותי כי אין לי שום צורך בזה) , לא היתה שום אופציה להתגבר על הנעילה הזאת של . עדיין לא הצליחו להתגבר/לפרוץ אותה. זה לפחות מה שאמרו לי, פה.

תקן אותי אם אני טועה אבל לפי הלחץ הנוכחי על לפתוח גם את המכשירים הקיימים, אני יוצא מנקודת הנחה ששום דבר עדיין לא השתנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בעל מכשיר של לכן אני פחות מעורב במצב הbootloaders שלהם, אבל מבדיקה קצרה ב xda אני רואה שיש שיטה לפריצה שמצריכה מכשיר חיצוני. המכשיר מאפשר את כיבוי מנגנון החתימה ("s-off") ובעצם פותח את הדרך לעשות כל מה שאתה רוצה עם המכשיר.

המכשיר עצמו עולה לא מעט, אבל יש כמה ילדים בארץ שרכשו להם אחד כזה ומציעים פריצה בסכום סימלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...