התאמת כרטיס 460 למערכת שלי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאמת כרטיס 460 למערכת שלי

ashbit_q

Recommended Posts

יש לי I7 860 ו 4 GIGA ראם כך שזו לא הבעיה השאלה שלי האם 460 X 2 יוכל להסתפק עם ספק 700W HEC COUGAR ?

ועוד שאלה 460 אחד ברזולוציה 1200 על 1900 ירוץ בצורה מצויינת ? (גרסת הגיגה ) או שהוא חלש בהרבה מ 470 כך שההבדל ברזולוציה יורגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גרסה של הGTX460 שהיא כבר מומהרת ולא יקרה מהותית אם בכלל מגרסאות אחרות של הGTX460 1GB, אחת מהדוגמאות היא הGOLDEN SAMPLE של GAINWARD הוא מגיע מומהר מהותית, ובבנצ'מרקים שלו רואים גם שביצועיו טובים יותר בכמה אחוזים בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גרסה של הGTX460 שהיא כבר מומהרת ולא יקרה מהותית אם בכלל מגרסאות אחרות של הGTX460 1GB, אחת מהדוגמאות היא הGOLDEN SAMPLE של GAINWARD הוא מגיע מומהר מהותית, ובבנצ'מרקים שלו רואים גם שביצועיו טובים יותר בכמה אחוזים בהתאם.

זה לא ה- GS שנכמר ב- IQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בזיגזג את השם הזה! למה הם לא רשמו OC עליו? מהירות המעבד הוא 700 מגה הרטץ'. מה היה לפני זה המהירות? 607? זה לא הרבה OC.

עוד לא עניתם על השאלה הקודמת אבל יש לי עוד שאלה מיני (P55M-UD4 ) יתאים לגודל של שתיים כאלו?(בלי קשר לחסימת PCI שאחרי או באמצע!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מילה גסה למי שמבין בזה או מי שאין לו בעיה עם אחריות.

לגבי היצרנים זה מילה גסה!!! הם בכיף יכולים להוריד אחריות למרות שהכרטיס נשרף בלי קשר ל OC .

אבל עדיין לא עניתם לגבי של 768MB האם זה יפריע לרזולוציה 1900-1200 או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...