זקוק לעזרה לגבי צורב DVD סוני DRU510. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה לגבי צורב DVD סוני DRU510.

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

יש לי צורב dru510, אני לא אלאה אתכם בסיוט שהצורב הזה מעביר אותי, רק אספר שהוא בררן לגבי המדיות שלו כמו נסיכה אירופאית ושקרן כמו פוליטקאי ממוצע.

אני פונה אליכם אחרי כמות נרחבת של מדיות שהוא חירב לי - כאשר את כולן הוא צרב בלי שום בעיה ובלי שום הודעות שגיאה בסיום הצריבה.

הגעתי לייאוש.

האם מישהו צבר נסיון חיובי עם הצורב הזה?

איזה מדיות עובדות איתו?

יש משהו בקינפוג של שיכול להועיל!?

תוכנת צריבה ספיציפית שהוא מסכים לעבוד איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי צורב dru510, אני לא אלאה אתכם בסיוט שהצורב הזה מעביר אותי, רק אספר שהוא בררן לגבי המדיות שלו כמו נסיכה אירופאית ושקרן כמו פוליטקאי ממוצע.

אני פונה אליכם אחרי כמות נרחבת של מדיות שהוא חירב לי - כאשר את כולן הוא צרב בלי שום בעיה ובלי שום הודעות שגיאה בסיום הצריבה.

הגעתי לייאוש.

האם מישהו צבר נסיון חיובי עם הצורב הזה?

איזה מדיות עובדות איתו?

יש משהו בקינפוג של שיכול להועיל!?

תוכנת צריבה ספיציפית שהוא מסכים לעבוד איתה?

לגבי קינפוג ב לא חושב שיש איזה קינפוג שביכולתך לעשות.

אני ההיתי ממליץ לך לנסות להשתמש בתוכנה PINNACLE InstantCD+DVD

גם Nero 6 אמור לעבוד טוב.

לגבי מדיות עם אתה אומר שניסית כל מיני ולא מצאת סוג שהצורב מסכים לעבוד עימן אז לך על המדיות של VERBATIM על פי מסמך שברשותי

המדיות של VERBATIM הכן תואמות את הצורב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מימוש אחריות - כל Test שהעברתי אותו אם זה רשמי של סוני או כללי שלצורבים - הוא עבר במאה אחוז הצלחה.

מניסיון של אחרים - כולל הת'רד הענק של המשורר בנושא דומה - אני נוטה להאמין שהבעייה נעוצה בסוג המדיות.

DVD-RW למשל הוא צרב בלי בעייה.. אבל זה לא משהו שאני יכול להסתמך עליו.

הבעייה היא שבארצנו הקטנה ומוקפת האוייבים קשה להשיג דיסקים ריקים בעלי שם ותאימות מוכחת במחיר ריאלי - אם בכלל..

ממה שאני ראיתי למשל הצורב הזה אמור לעבוד לא רע בכלל עם מדיות של חברה בשם BeALL

http://www.meritline.com/nebe1dv45010.html

אבל נראה אותכם מוצאים אותה בארץ...

מה שמוביל אותי למשורר- איפה אפשר לקנות את המדיות המדוברות ובאיזה מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות ביקורת על הצורב שלך בסוף הביקורת אני חושב יש לך תשובה לבעיה ( אולי )

http://www.cdrlabs.com/reviews/index.php?reviewid=193&page=Intro

התייעצת לפני שקנית ??

שים לב הצורב יקר מאחרים וצורב רק במהירות X2 ( כמובן )

חשבתם פעם איך זה שחברה שמפיקה ומייצרת , ומשחקים תיצר צורב שישכפל אותם !!

אני לא בטוח בעניין עד הסוף לא חושב בכל אופן שזה יהיה קל לצרוב .......... ותחשבו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות ביקורת על הצורב שלך בסוף הביקורת אני חושב יש לך תשובה לבעיה ( אולי )

http://www.cdrlabs.com/reviews/index.php?reviewid=193

אם אתה מתכוון לזה שבסוף הביקורת הם מדברים על זמני הקריאה העלובים שלו אז אולי זו הבעייה ובשביל זה פתחתי שאלה לגבי קורא דיסקים :)

התייעצת לפני שקנית ??

התייעצתי היטב היטב. שים לב כמה הוא קיבל בביקורת שאתה שלחת..

שים לב הצורב יקר מאחרים וצורב רק במהירות X2 ( כמובן )

המחיר שאני שילמתי היה פחות מהמחיר הרגיל - אחרת לא הייתי קונה אותו - או לא . ושים לב. הוא צורב במהירות x4. קרא את הביקורת ששלחת.

חשבתם פעם איך זה שחברה שמפיקה ומייצרת , ומשחקים תיצר צורב שישכפל אותם !!

אני לא בטוח בעניין עד הסוף לא חושב בכל אופן שזה יהיה קל לצרוב .......... ותחשבו על זה

את זה אני בכלל לא יודע מאיפה הבאת.. עושים צורבים גרועים.. פאנסוניק.. סתם בשביל לסתור את תיאוריית הקונספירציה שלך - למה שהיא בכלל תייצר אותם? נניח וסוני תייצר צורב גרוע בכוונה אז אני אקנה מוצרים אחרים שלה? מיני דיסקים למשל? שמגיעים עם אפשרות מובנית "לגבות" מוסיקה...

ועדיין לא עזרו לי בשאלה במקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי לפתוח ת'רד חדש...אבל יש לי שאלה בקשר לצורבי די וי די.

שאומרים צריבה במהירות X2 (על מדיה של די וי די) תוך כמה זמן בערך זה צורב מדיה שלמה (4.7 גיגה בייט)????

ועל איזה צורב אתם ממליצים לי ללכת (אני מחפש לקנות אחד,שגם צורב על DVDRW יעני וגם מוחק,בדיוק כמו שצורבים רגילים עושים היום..רק על מדיה של די וי די).

??

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת זמני צריבה זה מאוד דומה לזמנים שאתה מכיר מצורב רגילים.

X1 = שעה ~

X2 = חצי שעה~

X4 = רבע שעה~

קצב העברת הנתונים גדול יוצר כמובן.

לגבי המלצות זו שאלה של צרכים וכסף.

אני חושב שכולם צורבים RW השאלה זה באיזו שיטה + או -

יש היום מספיק צורבים שעובדים בשתי השיטות אז עדיף ללכת על אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע כרגע יש לי את ה PX708A אבל לפני זה היה לי איזה שבוע וחצי את הסוני זמני לפי דעתי הוא צורב טוב צרבתי על MAXELL ו על SILVERLINE בפורמט מינוס וכפול 4 עם תוכנות DVDECRYPTER ו NERO 6 הכל עבד מצויין.

המדיות שכן הוא עשה איתן בעיות זה GPT ו DCD טוב נו זה ידוע שזה זבל של מדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aight

איפה קנית את המדיות של silverline ו maxell וכמה בערך הם צריכות לעלות?

maxell ניתן להשיג בבאג ובאופיס דיפו אבל אני יודע שלאחרונה היה מחסור במלאי ועיקובים בגלל השביתות בנמלים.

כרגע אולי תצליח למצוא מדיות של פורמט ה + ולא המינוס.

לגבי מחירים, המחירים של שתי סוגי המדיות זהים ואין הבדלים בו נגיד שמחיר סביר למדיה איכותית של החברות הטובות זה משהו באזור ה 20 שקלים.

יש גם את TDK אבל הם ממש יקרים כמעט 30 שקל למדיה.

עכשיו אני שבוע שעבר קניתי בבאג חבילה של 10 מדיות לצריבה מסוג - התומכים במהירו צריבה X4 של חברת LG

והחבילה עלתה לי 199 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...