ניצול קשיח עם סקטורים פגומים - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניצול קשיח עם סקטורים פגומים

Dimka

Recommended Posts

אתה יכול להעלות מהאוב תוכנות כמו norton disk doctor ולראות במו עיניך איך היא מסמנת לך את הסקטורים הפגומים על הדיסק. לא מכיר תוכנות עדכניות יותר שעושות את זה, תנסה בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אנסה כמה מהם... נראה עד כמה זה יהיה פרקטי. :)

* CHKDSK היה הדבר הראשון שעשיתי, זה לא סימן אותם... ביקש להפעיל מחדש את המחשב כדי לסרוק, נתתי לו לעשות את זה והוא סיים וכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן שלא השתמשתי במתג /r (זה היה לפני כמה שבועות...) אעשה את זה.

עריכה, אוקיי עשיתי את זה, אז ניתן כעת להשתמש בו? אגב זה אומר שאם אפרמט, אז המערכת שוכחת מהם שוב? (כתוב שזה נשמר בקובץ).

chkdsk.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבצע פורמט מהיר אז כן, הם לא ממופים, אבל אם תבצע פורמט מלא אז לא תצטרך לבצע שוב כי זה כולל chkdsk /r

כבר ביצעתי low-level format דרך הכלי של . סתם נתן לי הודעה שאלך להחליף אותו ועדיין נראה שיש פגומים.

אגב הוא לא מראה לי שטח תפוס או שחסר פתאום איזה ג'יגה או שתיים, זה לא מה שאמור להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ציינתי שעשיתי LLF, לא יודע מה המטרה שלו האמת... (אגב גם עשיתי פורמט רגיל ארוך)

אני גם לא מאמין שיש מספיק סקטורים שמורים... הקשיח ישן ובטח השתמש בכולם - בגלל זה כל תוכנת בדיקה צועקת הצילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה למלא את הסקטורים הפגומים בקבצים ונראה לך שזה יאפשר לך להשתמש בו

תעתיק אליו הרבה קבצים קטנים נגיד שירים או תמלא את כל הנפח ואז תעשה מחיקה רגילה של קבצים מה שיושב על BS לא ימחק .. וכל הנפח שישתחרר שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה למלא את הסקטורים הפגומים בקבצים ונראה לך שזה יאפשר לך להשתמש בו

תעתיק אליו הרבה קבצים קטנים נגיד שירים או תמלא את כל הנפח ואז תעשה מחיקה רגילה של קבצים מה שיושב על BS לא ימחק .. וכל הנפח שישתחרר שלך

אני חושב שזה כן יכול להמחק, אבל מוכן לנסות (יישמתי משהו כזה, מילאתי אותו בקבצים כבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...