בזק NGN ראוטר וכל השאר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק NGN ראוטר וכל השאר

MasterDK

Recommended Posts

היי חברים.

התקשרו אלי מבזק תשתית (נשמע קצת מפחיד את האמת) ואמרו שבאזור שלי פרסו NGN והם מציעים לי 10מגה באותו המחיר שאני משלם היום ל 2.5, אמרתי למה לא.

עכשיו האם צפויות לי בעיות בתשתית NGN (זו תשתית חדשה לא)?

וכמובן שיש את הטירטור של ללכת ולקחת מודם חדש על דרך אני שוקל האם כדי לקחת גם ראוטר חדש? יש לי כיום את TP-LINK TL-WR641G

הוא מעפן אבל עושה את העבודה, השאלה האם לבזק יש משו יותר טוב להציע? מה שאני צריך זה להחזיק לפחות 3 מחשבים ולפעמים נוסף עוד אחד שפשוט משמש אותי לטורנטים, כמו כן אפשרות ה WIFI חשובה לי.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה - לא הסברתי את עצמי כראוי.

כשאתה מצטרף לבזק ומקבל מהם ראוטר, אתה נכנס למסלול סטייל "חיוב-זיכוי". כל עוד אתה נשאר עם התשתית של , אתה בפועל לא משלם דבר עבור הראוטר. אם אתה מתנתק לפני תום ההתחייבות, אתה תחוייב בשארית הסכום.

ראוטרים בתקן N מאלצים אותך להתחייב לשלוש שנים. ראוטרים בתקן G - שנתיים.

על הראוטר יש אחריות למשך שנה. מה קורה לאחר-מכן במידה והוא שובק חיים?... תיאלץ לשבור את הראש מול - מאחר ולמיטב הבנתי אין להם פתרון יצירתי בנושא.

ייתכן שתוכל לקחת מודם בלבד ללא עלות נוספת ולרכוש ראוטר בנפרד בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים כמעט בהכל. תרשו לי לחדד.

מאז הורדת מחירי הNGN מוצא גם תקן N במודל חיוב זיכוי למשך שנתיים.

ואם הוא נהרס אחרי שנה אז הפתרון יהיה חידוש אחריות בעלות של 10.9 לחודש לממשך חצי שנה.

ו- MasterDK אם הציעו לך 10 מגה באותו מחיר כנראה שהייתי במסלול מאוד יקר לפני זה. שים לב שאחרי שנה המחיר מזנק חבל סתם לשלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בבזק ולא קיבלתי מהם שום ראוטר - כי אין לי שום צורך בכך.

אלא רק מודם ואני לא משלם עליו שקל כרגע (גם לא בתור חיוב-זיכוי)

אז אם אני אעבור לNGN אני אצטרך לקנות מודם חדש? או שהם מחליפים לי את המודם הקיים? (אם בכלל יש צורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מודם בבזק הוא בהשאלה.

אם הוא נדפק פתאום או שהוא לא מתאין לNGN מחליפים אותו בחינם בבזקסטור.

לגבי ראוטרים פשוט מוכרת אותם ללקוחות במודל חיוב זיכוי.

רב הלקוחות, כמו כל עם , שומעים שזה יוצא להם חינם ולוקחים את זה בלי לחשוב יותר מידי.

מה יוצא לבזק מזה?

1. עם ראוטר שעולה להם כמה דולרים בודדים הם גורמים ללקוחות להתחייב לשנתיים.

2. התמיכה שבזק מציעה לרשת ביתית היא בתשלום חודשי שכולל התחייבות לחצי שנה מינימום. ככה שרב הלקוחות גם משלמים כסף להגדרה והצפנה של אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

אבל בוא נעשה קצת סדר.

דבר ראשון המסלול שהייתי עד עכשיו הוא 2.5 אל נגמרה לי ההתחייבות לכן נראה לי שילמתי איזה 84ש"ח לחודש על 2.5. מה שמדאיג אותי זה שפתאום הם מתקשרים ומציעים לי פי 4 ממה שיש לי כמאט באותו המחיר, פשוט זה לא משהו שאתה מצפה לו בארץ אלה אם יש איזה קאטצ' מאחורי זה.

דבר שני מודל חיוב זיכוי זה לא המודל שתמיד היה? לדוגמא המודם שיש לי עכשיו הוא גם המודל חיוב זיכוי לא?

דבר שלישי הראוטר של טוב? כי אם לא אני מעדיף לקנות ראוטר נורמלי (אם ה TPLINK שלי לא יהיה מספיק טוב) ופשוט לקחת מודם מבזק.

דבר רביעי אם אני לוקח מהם ראוטר משולב מודם (לדוגמא את NETGEAR) האם אני יהיה חייב לשלם את ה 9.90 על תמיכה ברשת ביתית? כי אם כן אז לא ממש בא לי, שוב במקרה הזה אני אעדיף לקחת מודם ולשלם ולהשתשמש ב TPLINK בתור סוויטצ'/לקנות ראוטר נורמלי.

TPLINK יחזיק 10 מגהביט? גם יש לי קו טלפון של 012 על תשתית של ויש לי את המתאם שיחות שהוא זה שמבצע את ההתקשרות לינטרנט נראה לי, והמודם הנוכחי הוא פשוט bridge.

אשמח לתשובות! תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחינה עקרונית אין שום בעיות בנתבים שבזק מספקת בתקן N , למרות שיש פה ושם בעיות עם הDSL-2670U ככה שאם כבר אז עדיף ללכת על הNETGEAR DG83NU ,עכשיו זה גם תלוי בנתב שלך ,איזה יש לך ,אולי אין טעם להחליף אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחינה עקרונית אין שום בעיות בנתבים שבזק מספקת בתקן N , למרות שיש פה ושם בעיות עם הDSL-2670U ככה שאם כבר אז עדיף ללכת על הNETGEAR DG83NU ,עכשיו זה גם תלוי בנתב שלך ,איזה יש לך ,אולי אין טעם להחליף אותו .

יש לי כיום את TP-LINK TL-WR641G

הוא מעפן אבל עושה את העבודה

מה לגבי התמיכה של ביתית של בזק? האם יהיה חייב לשלם להם על התמיכה? אם לא אשלם לא אקבל תמיכה?

עד היום אם הייתה לי בעיה הייתי מחבר מחשב אחד למודם ומתקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

אבל בוא נעשה קצת סדר.

דבר ראשון המסלול שהייתי עד עכשיו הוא 2.5 אל נגמרה לי ההתחייבות לכן נראה לי שילמתי איזה 84ש"ח לחודש על 2.5. מה שמדאיג אותי זה שפתאום הם מתקשרים ומציעים לי פי 4 ממה שיש לי כמאט באותו המחיר, פשוט זה לא משהו שאתה מצפה לו בארץ אלה אם יש איזה קאטצ' מאחורי זה.

דבר שני מודל חיוב זיכוי זה לא המודל שתמיד היה? לדוגמא המודם שיש לי עכשיו הוא גם המודל חיוב זיכוי לא?

דבר שלישי הראוטר של טוב? כי אם לא אני מעדיף לקנות ראוטר נורמלי (אם ה TPLINK שלי לא יהיה מספיק טוב) ופשוט לקחת מודם מבזק.

דבר רביעי אם אני לוקח מהם ראוטר משולב מודם (לדוגמא את NETGEAR) האם אני יהיה חייב לשלם את ה 9.90 על תמיכה ברשת ביתית? כי אם כן אז לא ממש בא לי, שוב במקרה הזה אני אעדיף לקחת מודם ולשלם ולהשתשמש ב TPLINK בתור סוויטצ'/לקנות ראוטר נורמלי.

TPLINK יחזיק 10 מגהביט? גם יש לי קו טלפון של 012 על תשתית של ויש לי את המתאם שיחות שהוא זה שמבצע את ההתקשרות לינטרנט נראה לי, והמודם הנוכחי הוא פשוט bridge.

אשמח לתשובות! תודה רבה!

מחיר רגיל של 2.5 זה 81.9. כנראה שעכשיו הציעו לך 10 מגה כמה חודשים במחיר נמוך מאוד ואח"כ ב99 ובממוצע זה יוצא באזור ה80 לחודש למשך שנה.

2. מודם חיוב זיכוי לראוטרים קיים כבר כמה שנים. שוב לגבי מודמים - המודם הוא בהשאלה מבזק. אם קורה לו משהו מחליפים בחינם במקום.

לגבי התמיכת רשתות אתה לא חייב. זה בעיקר לאנשים שאין להם מושג. ( שזה בערך חצי מהלקוחות).

אני לא מאמין שתיהיה לך בעיה להכנס לממשק של הראוטר ולהגדיר אלחוטית בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות!

אז אתם אומרים לקחת את ה NETGEAR וזהו?

ולגבי התמיכה: נניח אני לא לוקח את התמיכה שלהם (לא משלם להם על תמיכה) מגדיר הכל והכל עובד, ואז יום אחד נופל ואני מתקשר אליהם, האם אני אקבל תמיכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות!

אז אתם אומרים לקחת את ה NETGEAR וזהו?

ולגבי התמיכה: נניח אני לא לוקח את התמיכה שלהם (לא משלם להם על תמיכה) מגדיר הכל והכל עובד, ואז יום אחד נופל ואני מתקשר אליהם, האם אני אקבל תמיכה?

התמיכה שלהם תעזור לך במקרה שאין חיבור לאינטרנט או דבר כגון זה ,אבל הפנית פורטים ואבטחת הנתב ,לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...