חיבור שני מחשבים למודם באמצעות סוויטש - האם אפשרי? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני מחשבים למודם באמצעות סוויטש - האם אפשרי?

h-lior

Recommended Posts

חברים המון תודה :-)

אני אקבל את המודם בדואר היום או מחר...אני אהפוך את המחשב שלי למחשב שער...ואחבר את המחשב הנוסף עם כבל מוצלב או סוויטש אלי.

גם ככה המחשב השני שמתחבר אלי לא פועל הרבה...

אעדכן אותכם כשיהיו תוצאות ;)

ובמידה וארצה אולי לשקול אופציה של ראוטר חדש, האם יש לכם המלצה טובה.

קחו בחשבון שאני צריך ראוטר שיתמוך בכל החיבורים הפתוחים...שיאפשר הן יוטורנט במהירות טובה והן גלישה במהירות טובה.

ראיתי שיש אתרים פיראטים כאלה שעושים פירמווארים(firmware) לכל מיני ראוטרים ומאפשרים להם לפעול יותר טוב.קבלו באתר הבא:

http://www.dd-wrt.com

האם כדאי?

האם יש לכם המלצה לראוטר שווה שעומד בדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, היום הגיע המודם והסוויטש...חיברתי את שני המחשבים שלי באמצעות ICS. שרשרתי את המחשב השני למחשב שלי ואת שלי למודם...

המהירות אדירה!!!

לא יאמן איך זה משפיע להיות מחובר ללא ראוטר...או שפשוט הראוטר-מודם של בזק(DLINK החדש בתקן N שהם כל כך מתגאים בו) הוא על הפנים...

כעת גם היוטורנט טס אפילו יותר מהר ממקודם....וגם הגלישה באינטרנט מאוד מהירה.

אני ממש מבסוט :-)

תודה על התמיכה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש לא חרא ,לפחות לא אמור להיות ככה ... הוא דווקא יחסית עוצמתי , מוזר כי אני רואה דיי הרבה מתלוננים על בעיות עם היוטורנט עם הנתב הזה וה2650 הישן יותר .

כנראה שבאמת הNETGEAR DG834NU הרבה יותר טוב ממנו ,לי אישית אין שום בעיות איתו ,גם אם כמות חיבורים עצומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה את dlink dsl-2760u

ולא netgear...נטגיר בטח הרבה יותר טוב...

אבל כנראה זה עניין של האם להיות בלי ראוטר או עם...אחרי ההבדל שאני רואה עכשיו...אני מעדיף בלי...אלא אם כן זה יהיה ראוטר פצץ שיידע להתמודד טוב עם כל הדרישות.

עכשיו נשאר לי רק למצוא למודם ולסוויטשש שלי איזה מדף נחמד שהם יוכלו לשבת עליו בלי להתחמם. :-)))))))))))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...