בעית רעש בלוח x58a ud3r rev 1.0 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית רעש בלוח x58a ud3r rev 1.0

Toledo87

Recommended Posts

מסתבר שהלוח הזה עושה רעשים כנראה אלקטורונים. הרעשים קורים בהתאם למה שעושים במחשב. כלומר- כאשר אני באקספלורר וגולל עם העכבר הרעש מפסיק, או כאשר אני מרנדר משהו באפטר אפקטס גם אז הרעש מפסיק. הרעש הוא יחסית חלש אבל מעצבן ובתדר גבוה, הוא יותר חזק מהמאוררים שיש במחשב. ובדוק שזה לא המאווררים או הספק!

הבנתי שהבעיה הזו נפוצה בכלל לא רק בחברה של ג'יגבייט אלא בכלליות בציפסט של ה- x58.

בפורומים שקארתי הבנתי שיש דרך לפתור את זה, אך שזה לא תמיד עובד. לשנות כמה הגדרות בביוס כמו ביטול ה- c1 ועוד כמה דברים שם...

קודם כל רציתי לדעת אם משהו נתקל בבעיה הזו ואם יש לו פתרון אז מה טוב.

הבנתי שגם הבעיה יכולה להשתנות מקומבינציות שונות של לוח וספק. לי יש ספק של SeaSonic 600W .

הנה לינק לפורם באתר של ג'יגה בייט http://forum.giga-byte.co.uk/index.php/topic,1426.0.html

אז עכשיו אני די בבעיה ולא יודע אם להחליף את הלוח לאחד חדש או חברה אחרת כי הבנתי שזה אולי גם לא יעזור וגם ksp הבני זונות האלה די אהבלים ואומרים שהכל תקין, ולא ממש יודעים איך להסתדר עם הבעיה...

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהתופעה פוקדת את חלק מהלוחות מהדגם הנ"ל (Rev. 1) של ג'יגהבייט. אני גם משער שזו אחת מהסיבות שבגללן יצאה לו Rev. 2.

בכל מקרה - אני מבסוט. אחד מהלוחות היציבים שהיו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה קרה עם אחד מכרטיסי ה9600GT.

הטכנאי בתקופה של TMSFOX בראשון לציון (זאת אומרת FOX PC) אמר לי שהוא לא שומע כלום ושכנראה יש לי בעיות פסיכולוגיות שאני צרוך לעבוד עליהם (אני אתן לו משהו לעבוד עליו חתיכת #!$!# :pissed: ), כמובן שלא הסכמתי לקבל את המחשב חזרה אז חיכיתי חודש עד ששלחו אותו לTMS (והמארז נשרט לחלוטין) שם זיהו את הבעיה.

מדובר ברעש סטטי מעצבן מאוד ודיי חזק ביחס לתדר, והוא מתרחש כאשר קיימת פעילות על המסך (תזוזת עכבר, שיחוק במשחק מחשב).

פשוט תחליף את הלוח כמו שאני החלפתי את כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה קרה עם אחד מכרטיסי ה9600GT.

הטכנאי בתקופה של TMSFOX בראשון לציון (זאת אומרת FOX PC) אמר לי שהוא לא שומע כלום ושכנראה יש לי בעיות פסיכולוגיות שאני צרוך לעבוד עליהם (אני אתן לו משהו לעבוד עליו חתיכת #!$!# :pissed: ), כמובן שלא הסכמתי לקבל את המחשב חזרה אז חיכיתי חודש עד ששלחו אותו לTMS (והמארז נשרט לחלוטין) שם זיהו את הבעיה.

מדובר ברעש סטטי מעצבן מאוד ודיי חזק ביחס לתדר, והוא מתרחש כאשר קיימת פעילות על המסך (תזוזת עכבר, שיחוק במשחק מחשב).

פשוט תחליף את הלוח כמו שאני החלפתי את כרטיס המסך.

הוא לא צריך להחליף את הלוח , ראה תגובה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל התגובות.

התקשרו אלי מksp והחליטו פתאום שאכן הייתה בעייה בלוח, אז הם טוענים שהחליפו לי את הלוח ל rev 2.0 אז אני צריך לקחת אותו מתיקון היום ראשון ואז אוכל לתת חוות דעת אם אין יותר את הבעיה. הם טוענים שאין את הרעש יותר וגם החיבור של הפייר וייאר שלא עבד בכניסה של המחשב מלמעלה עכשיו אמור לעבוד.

אז אעדכן בהמשך .

אם בכל זאת יהיה את הרעש אני אנסה לשחק עם ה - c1 בביוס... זה אמור לפתור את הבעיה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...