תוכנה להצגת הסרבר בתוצגת הLCD - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה להצגת הסרבר בתוצגת הLCD

Ran B

Recommended Posts

בתוכנה LCD Smartie 5.2

יש אפשרות להראות באיזה סרבר אתה משחק על התצוגה..אבל זה לא עובד לי או שלא הגדרתי את זה נכון..כי זה די מוסבך הסקריפטים שם..

למישהו יש תוכנה לשליטה על הLCD שיכולה להראות לי על הצג את האי פי של הסרבר שם הסרבר נגלל..ואולי עוד פרטים..

לסרברים של CS או מישהו יכול להדריך אותך איך לעשות את זה עם התוכנה LCD Smartie 5.2 כי נראה לי יש את האפשרות שם

הם אומרים נראה לי שצריך גם להשתמש בתוכנה נראה לי Qstat משהו כזה..לא כל כך הבנתי..

יש מישהו שיכול לעזור לי בבקשה.

תודה, רן.. ;)

זה בסדר אחרי שניסיתי הרבה הסתדרתי אם משהו חילופי..

אז אם אני מוחק את ההודעה זה ימחק גם את התארד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-LCD Smartie 5.2 יש את האפשרות הזאת, הם אפילו נתנו בדוגמא שלהם לשרת משחקים את CS. אני בכל אופן, נורא אהבתי את התוכנה, יש בה הרבה אפשרויות, חלקם לא מצאתי בתוכנות אחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-LCD Smartie 5.2 יש את האפשרות הזאת, הם אפילו נתנו בדוגמא שלהם לשרת משחקים את CS. אני בכל אופן, נורא אהבתי את התוכנה, יש בה הרבה אפשרויות, חלקם לא מצאתי בתוכנות אחרות..

כן רשמתי בעריכה שהצלחתי.., והצלחתי דרך הLCD Smartie 5.2 וזה פשוט מגניב! תודה בכל זאת לכל העוזרים!

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דברים יכול להציג צג LCD ??

חוץ מהסרברים של קאונטר סטרייק??

המון דברים!!

sys info

winamp

ועוד מלא דברים שלא חשבת אליהם אף פעם שאפשר!!

זה דבר ממש שווה!!!

אבל ההלחמות מאוד זהירות וקשות!!

לכן עשיתי זאת עם שכן שלי שמאוד עזר לי!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על LCD אז אם אני מוציא ממצלמת את המסך של יש מצב שאני יוכל לחבר אותו?

אני גם לא הייתי עושה..לא חבל על המצלמה?

(אלה אם היא לא עובדת...)..

וצג LCD עולה 112 שקל..ככה שהתקציב טיפה גבוה אבל מי שממש רוצה זה לא אתגר כספי.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...