מתלבט בין כמה מצלמות וידאו. מישהו יכול לייעץ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה מצלמות וידאו. מישהו יכול לייעץ?

sbon

Recommended Posts

שלום לכולם. אני מעוניין לקנות מצלמת ביתית במחיר של עד כ-1500 שקל. דרישות עיקריות: , קלה לתפעול, הקלטה מספיק איכותית, העברה קלה של הקבצים מהמצלמה למחשב, נוחה לטלטולים מחוץ לבית. ההתלבטות שלי היא בין שלושת הדגמים הבאים:

קנון FS200

קנון FS306

פנסוניק SDRS50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-FS200 אני מכיר התוצאה שלה טובה גם בתנאים בינוניים, הדגם השני של קנון אני לא מכיר למרות שעל הנייר ההבדל העיקרי שניתן ליראות שם הוא כניסת מיקרופון ויציאה לאוזניות, כל מה שפנסוניק וסוני עושים שהוא לא HD פשוט לא לגעת, תוצאה ירודה מאוד גם בתנאים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שפנסוניק וסוני עושים שהוא לא HD פשוט לא לגעת, תוצאה ירודה מאוד גם בתנאים טובים.

צר לי לאכזב אותך, אבל דווקא כל ההמלצות הם של פנסוניק, הם באמת יודעים לספק איכות, מנסיון.

(תרצה דוגמאות שלי? אני אראה לך)

לפותח הנושא- את תצפה לאיכות גבוהה מהמצלמות האלה, אולי העדשות סבירות אבל ההקלטה ממש גרועה.

הכי טוב שתיקח כרטיס, לך לחנות- תצלם קצת תוך כדי שאתה "אומר" את השם של המצלמה ותשווה... יותר טוב מזה ?

אתמול הביאו לי מצלמה של קנון, לא זוכר את הדגם, נראית חובבנית פלוס, נדהמתי לראות שהוידאו שלה הוא על 320X360 אפקטיבי, וזה עוד הכי גבוהה !

יש מצלמות תמונות שעושות היום וידאו הרבה יותר טוב מהמצלמות שציינת.

אם אתה מתעקס על וידאו בלבד- חפש לך כזאת עם MINI DV- לפחות פה תקבל איכות.

אם לרגע פזלת לכיוון של אלה שמקליטות על MINI - רק מזה , ומהר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל דווקא כל ההמלצות הם של פנסוניק, הם באמת יודעים לספק איכות, מנסיון.

(תרצה דוגמאות שלי? אני אראה לך)

שמת לב שהתכוונתי לדגמים שהם לא HD? יצא לך ליראות ביקורת על דגמים חדשים שהם הוציא לאחרונה? לא מתאים להם להוציא מצלמות חדשות עם גודל חיישן קטן יותר מאשר הדגמים הקודמים שלהם.

וכן אני אשמח ליראות דוגמאות שלך, מעניין אותי לדעת למה צלם מקצועי של ערוץ 10 קורא איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי בחיים.

אני עובד עם מצלמות של 50 אלף שקל,ברור שאני לא מצלמה לאיכות כמו שלהם, אבל הכל יחסי למחיר.

תראה דוגמא ל TZ7 שלי (אל תשכח להפעיל את האופציה של 720P לפני הטעינה).

http://il.youtube.com/watch?v=kNvGh12aGSY

(וזה על זום של 12, וחושך).

אני מכניס את החומר שלם שלה לעריכה ללא דחיסה- האיכות סבירה מאוד.

ואגב, שהיא 720P הרבה יותר איכותית וטובה ממצלמה שהיא 1080I אז אל תתן למספר להטעות אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...