צריך קצת מידע על לדים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך קצת מידע על לדים

MS-D

Recommended Posts

היי חברה !

אני צריך ממכם עזרה , תראו אני לא מבין גדול בעניין הלדים ,

אז רציתי לשאול אתכם כמה שאלות ואשמח אם תוכלו לעזור לי ..

אז כחה לקחתי סידי ועשיתי בו חריטה (הסביבה החיצונית שלו היא פרספקט) ,

ואני רוצה להאיר את החריטה שעשיתי אם לדים .. כיצד אני יכול לעשות זאת ?

ורציתי גם לדעת אם יש צבעים שזוהרים בחושך והיכן ניתן לקנותם

תודה מראש לכל העוזרים ! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14 דקות חיכת וכבר אתה מקפיץ?!

חשבת לקרוא את חוקי הפורום?

אני שאלתי פעם שאלה חכיתי יותר מיומיים בערך..ושהקפצתי כדי לבקש עזרה נעלו לי את הנושא...חיחיחי..

(זה היה בפורום של ואינטרנט).. :P

אז 14 דקות חח הנושא הוקפץ ולא קרה כלום.. טוב לא משנה לךא נתחיל לפתוח ריב על זה או משהו..

בקשר לשאלה שלך תשים לדים בפרספקט שלך..ואז זה יאיר לך את החריטה..לדים אתה יכול לקנות בחנות אלקטרוניקה..

כדאי גם שתקנה נגדים, דידות ודברים כאלה..שאם תצטרך אז שלא תלך שוב..

אחר אתה יכול לחבר את הלדים של הפרספקט לספק..(לחיבור המולקס..)..ואז הם יעבדו מצויין(כמובן חייבים להשתמש בנגדים..)..

בדרך כלל לד עולה כ 0.5-6 שקל ויש אפילו כאלה ב21 זה הכל לפי האיכות (ואולי גם אורך חיים לא יודע..)..

ונגדים ודידות אני לא יודע מה המחיר אבל אני משאר שזה משהו כמה כמה אגורות קטנות בשביל נגד..

ככה שמבחינה כספית זאת לא הבעיה..ואיך אתה שם את הלדים? הינה עם דוגמא..(אל תתיחס שזה קשור לפד של עכבר..הוא משתמש בפרספקט נראה לי אז אתה יכול לעשות מה שהוא עושה שם על הפרספקט עם החריטה שלך..) :

http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/glowpad/index_eng

אם יש לך שאלה מזה חיבור מולקס איזה נגדים בלה בלה בלה תיתן לי את הפרטים של הלד שאתה רוצה לקנות ואני אחשב לך איזה נגד לקנות..בקשר לדיודות אני לא יודע אם בכלל צריך לקנות..אז חבר'ה.. הינה שאלה יותר בשבילכם מביני האלקטרוניקה המומחים למינהם..

(עינב ;) )..

ואם יש לך עוד שאלות בכל דבר שלא ברור לך תשאל אני אשתדל לעזור..כי פה רשמתי הסבר לא הכי מפורט.. ;)

בהצלחה, רן! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך רן ! ;)

רק רציתי לשאול שאלה בקשר לקישור שנתת לי , בתמונה האחרונה רואים סמיילי בצבע צהוב ..

הלד שמודבק מתחת לפרצוף הסמיילי מאיר את הפרצוף בגלל החריטה ?

תודה מראש לעוזר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן..!!

תקנו אותי אם אני טועה אבל אני חושב שזה הולך ככה:

הלד מאיר לכל הפרספקט..אבל הפרספקט שקוף ככה שאנחנו בקושי רואים את האור..ברגע שחורטים החריטה היא לא שקופה אלה טיפה יותר "מלוכלכת" ואז האור/צבע נקלט/נתפס בעין..

אפשר לשים לב שאם משייפים את הקצוות של הפרספקט אז גם הקצוות יאירו.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...