AMD ו-Intel מקדימות את מפות הדרכים + צצים פרטים על מעבדי Sandy Bridge - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD ו-Intel מקדימות את מפות הדרכים + צצים פרטים על מעבדי Sandy Bridge

1_Nike_1

Recommended Posts

ה"גשר הצפוני" צריך להיכנס לשם. אתה צריך יותר אפיקי תקשורת > יותר פינים.

אתה מתכוון ליותר פינים במעבד? כלומר "החיבורים" בתושבת?? כי הם ירדו מ1156 ל1155... :nixweiss:

שיט , KAKADU999 הקדים אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מצחיקים עם המחשבה שאפשר לשמור את התושבת. מעבד חדש לחלוטין, עם מעבד גראפי מובנה, PCIe מובנה, בקר מובנה וכו'. איך בדיוק אתם חושבים שזה יתאים לקודם?

על כל משתמש שמשדרג מעבד בלי להחליף מחשב יש 100 שמחליפים מחשב. אתם באמת חושבים שצריך להתפשר ולתת פתרון הנדסי פחות טוב ל-100 כדי שה-1 ישמח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מצחיקים עם המחשבה שאפשר לשמור את התושבת. מעבד חדש לחלוטין, עם מעבד גראפי מובנה, PCIe מובנה, בקר מובנה וכו'. איך בדיוק אתם חושבים שזה יתאים לקודם?

על כל משתמש שמשדרג מעבד בלי להחליף מחשב יש 100 שמחליפים מחשב. אתם באמת חושבים שצריך להתפשר ולתת פתרון הנדסי פחות טוב ל-100 כדי שה-1 ישמח?

ומה עם Clarkdale?

התאים איכשהו, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומילא היו מוסיפים פין אחד, זה היה פחות מביך :silly:

גם זכור לי שלפני ש1156 יצא אז לא היו בטוחים אם זה יהיה 1155 או 1156 ובסוף התברר שזה היה 1156 כנראה שכבר אז ידעו שהם הולכים לדחוף לנו עוד תושבת. (למרות שזה לפני פחות משנה) :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם Clarkdale?

התאים איכשהו, לא?

נכון. לא היתה זכות קיום ל-Lynnfield אם לא היה תואם בדיוק ל-Clarkdale.

זה לא שאני לא מבין על מה אתם מדברים. בסופו של דבר הכל מתקשר לתהליך הפיתוח באינטל (טיק-טוק), וכיצד הוא ממומש בפועל. הצרכן מקבל מוצרים טובים יותר, שינוי ארכיטקטוני משמעותי כל שנתיים וכו', אינטגרציה ועוד, ואחד התשלומים הוא תושבת חדשה. הדבר הזה עולה לאינטל המון כסף, ממש לא משהו שמרויחים עליו.

בכל מקרה, שפותח בחיפה יצא בקרוב, ויהיה מוצר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

כן כן, " לנו זה עולה יותר ", נו באמת.

בטח יש לך את התרשים שלכל ה - 1156 רגליים ואתה בטוח שאחן

שם רגל מיותרת :pissed: מה גם שהם קיצצו רגל, לא הוסיפו 300 !

אין לי כלום נגדך, חלילה, אבל טיעוניך נשמעים כמו " מטעם ", או "הכתב

היה אורח של ...... "

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שכתבת, קיים כבר בדור הנוכחי של ה 1156 LGA - ההבדלים שקיימים הם פנימיים במעבד. אין הבדלים מבחינת הדרך שבה המעבד עובד מול הלוח. וההבדל בין התושבת הישנה לחדשה הוא קוסמטי.

אם היית טוען זאת על תושבת LGA 2011 היית צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...