ישראלי גורש מתורכיה בגלל הטלת מימיו בים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראלי גורש מתורכיה בגלל הטלת מימיו בים

J.allmighty

Recommended Posts

http://iwomen.msn.co.il/show_article.asp?article_id=83570,msn=yes

ישראלי שבילה את חופשתו על גבי יאכטה במימיו הירוקים והצלולים של הים באנטאליה, תורכיה, לא ציפה לגרוע מכל: הוא עשה את צרכיו לתוך מי הים, צולם ע"י משמר החופים, נעצר על ידם, נשפט, נקנס וגם גורש מהמדינה- כך מדווח הבוקר העיתון ידיעות אחרונות.

השוטרים התורכיים הבחינו בישראלי שעמד על סיפון יאכטה, ועשה את צרכיו- זאת למרות שביאכטה שירותים לכל דבר.

השוטרים צילמו את הישראלי, עלו ליאכטה ועצרו אותו.

הישראלי בילה את הלילה במעצר ולמחרת הועמד לדין באשמת התערטלות פומבית ובזיהום מי הים. הישראלי נקנס- באלף דולר וגם גורש מהמדינה בבושת פנים.

:cwm27:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישראלי המכוער בשיאו...

למעשה כל הקמפיין הזה של "שגרירים של רצון טוב" באמת לא שווה נרבה, עם כל הכבוד ליוזמה היפה.

הרי על כל 100 ישראלים שישאיר גלויה נחמדה או יתנהג למופת יהיה איזה טמבל אחד שיהרוס הכל והנה,

עוד פעם היא רעה, לא מחונכת ומכוערת. sad but true.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים לא מבינים, ישראלים לא מתנהגים בחו"ל חריג, הרי ככה הם מתנהגים בבית, אז

ככה הם ייתנהגו גם בחו"ל! כדי לשנות משהו צריך להתחיל מפה ואז יראו שגם בחו"ל המצב ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מגיע לו ואני תומך בהצעתו של דן.

בכל מקרה, בחופש הגדול הייתי בסלובניה וקראטיה, בקרואטיה מי שמכיר יש פארק ענק בשם Plitviza (פליטויצה) פארק ענק של 16 אגמים ונדמה לי 7 מפלים ענקיים, אני הייתי בקבוצה רוסית, עכשיו אני מצטער אם מישהו יפגע או לא יסכים, אבל בכל זאת רוב (ואני מדגיש, רוב) העולים מחבר העמית המבוגרים הם מאוד מאוד מתורבתים, וסמכו עליי שאף אחד לא ראה עלינו ישראלים, ראיתי אפילו כמה סקין הדס והם לא הסתכלו לכיוון שלנו אפילו.

אבל ברגע שנכנסו לפארק ישראלים אחרים הייתכם יוכלים לשמוע את זה טוב מאוד, כבר מקצה השני של הפארק התחילו צעקות, שקיות במבה וביסלי בכל חור אפשרי... פשוט מגעיל ומשפיל לדעתי. שוב, אני ממש שונא הפליות, אבל זה מה יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבייה היא שאנשים לא מבינים, ישראלים לא מתנהגים בחו"ל חריג, הרי ככה הם מתנהגים בבית, אז

ככה הם ייתנהגו גם בחו"ל! כדי לשנות משהו צריך להתחיל מפה ואז יראו שגם בחו"ל המצב ישתפר.

מה שעצוב שזה נכון!!! ישראלים לא מבינים בחו"ל צריך להתנהג אחרת להיות טיפה מתורבתים... בארץ לא מרגישים את זה כי כולם בהמות ולא מנומסים

אבל בחו"ל אתה מייד מרגיש את זה בעיקר באירופה ובארה"ב שישר צורחים בקולי קולות בעיברית מלכלכים בכל פינה אפשרית

ועוד כל מיני דברים... אני לפעמים מתבייש להיות ישראלי...

אבל מה לעשות לישראלים לא אכפת אחרי שגירשו את כל הישראלים ביוון אחרי ששרפו והרסו בתי מלון שם ומגרשים מקפריסים על מעבר לצד הטורקי או עכשיו אסרו וגירשו ישראלי מטורקיה... הישראלים עדיין לא מבינים שמשהו לא בסדר בהתנהגות שלהם וצריך להרגע...

אז פשוט ממשיכים להרוס ארצות אחרות כדי שינאו אותנו... לא יאמן איזה עם מסריח....

אני רוצה לברוח מפה... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה. זוהי עדות מובהקת לכור ההיתוך הלא מוצלח. הרעיון שבו אנשים בונים מדינה שההשתייכות אליה נגזרת מרקע דתי מאשר על רקע אתני\תרבותי (מה שמתבקש) הוא רקוב מיסודו. זו הסיבה המכרעת לפערי התרבות אדירים באוכלוסייה: יש לך את אלו שעושים צרכיהם במים הטריטוריאליים של מדינה שכנה ויש את אלו שהם "קצת" יותר מתורבתים שאפילו בהלך רוחם ומחשבתם ירגישו גועל לעשות מעשה כדוגמת זה.

לאור מקרים כאלו, אני באמת ובתמים מתבייש להיות ישראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומכיוון שאנחנו כנראה ונחתום על הסכם יבוא מים עם התורכים (בצעד מוזר למדי וחסר הגיון כלכלי עוד יותר), המשפט "אל תשתין בבאר שממנה אתה שותה" גם תקף כאן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...