Windows XP ושפת הממשק... מספר שאלות. - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP ושפת הממשק... מספר שאלות.

naknir

Recommended Posts

שאלה אחרת (שהרגשתי שקשורה לשרשור זה ולכן שרשרתי לכאן):

האם יש איזשהן בעיות עם תוכנות/משחקים/כדו' בשימוש ב- בגרסה העברית?

פשוט פתאום חשבתי לעצמי שאולי אני אתקין את הווינדוז עם ממשק עברי ולא enabled, כי פתאום זה נראה לי מושך יותר, ולהתרגל מחדש תמיד אפשר. אז רציתי לדעת מראש אם ידועות בעיות בשימוש בתוכנות או משחקים או דברים אחרים בשילוב עם הווינדוז בממשק העברי.

תודה מראש,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות היחידות שיכולות להיות הם כתוצאה מתיקיות ששמם נכתב בעברית, לדוגמא "שולחן עבודה" במקום "Desktop".

חלק מהתוכנות לא יכלות לקרוא את העברית ומציגות שגיאות. לכן מומלץ להתקין תוכנות ומשחים בתיקיות שה Path שלהם לא יכלול עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד ל-98 שם יש גירסה שהיא רק עברית וגירסה שהיא enabled ב- אין את המשחק הזה.

אם אתה קונה בעברית מלא לא יהיה לך תפריטים באנגלית

אם אתה קונה באנגלית (שכמובן תומך בעברית) יהיה לך תפריטים באנגלית ותוכל להוריד חבילת שפות שתאפשר לך עבודה גם בעברית וגם באנגלית (החלפה חופשית דרך תפריט)

דרך אגב אם אתה קונה וינדוס בעברית אתה יכול להתקין את אותה גירסה (home/pro) מדיסק שמכיל באנגלית עם הסיראל שלך וזה יעבוד יופי ולא תהיה לך בעיה לעשות activation (ואני מאמין שזה גם חוקי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד ל-98 שם יש גירסה שהיא רק עברית וגירסה שהיא enabled ב- אין את המשחק הזה.

אם אתה קונה בעברית מלא לא יהיה לך תפריטים באנגלית

אם אתה קונה באנגלית (שכמובן תומך בעברית) יהיה לך תפריטים באנגלית ותוכל להוריד חבילת שפות שתאפשר לך עבודה גם בעברית וגם באנגלית (החלפה חופשית דרך תפריט)

זאת לא ממש הייתה השאלה.... ברור לי שאם אני מתקין בעברית אז גם התפריטים יהיו בעברית.

ולגבי חבילות השפה שאמרת: האם אני יכול להוריד חבילת שפה אנגלית ל-XP עברי? כלומר, לפי מה שהבנתי, שה-XP העברי שלי (עם התפריטים בעברית) יהפוך להיות זהה ל-XP enabled עם תפריטים באנגלית אבל תמיכה מלאה בעברית?

דרך אגב אם אתה קונה וינדוס בעברית אתה יכול להתקין את אותה גירסה (home/pro) מדיסק שמכיל XP באנגלית עם הסיראל שלך וזה יעבוד יופי ולא תהיה לך בעיה לעשות activation (ואני מאמין שזה גם חוקי).

לא הבנתי מה כתבת פה.... אמשח אם תנסח מחדש כדי שאבין... ואכן יש לי גרסא מקורית של XP Home גרסת שדרוג (למרות שאני מתקין אותו על מחשב ללא קודמת, מחשב חדש לגמרי, באמצעות דיסק של מילניום או 98)

תודה רבה מראש,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

כשאני אומר דיסק עברית אני מתכוון תפריטים בעברית

כשאני אומר דיסק באנגלית אני מתכוון תפריטים באנגלית עם תמיכה עברית (יענו enabled)

הדיסק עם העברית לא מכיל אפשרות לשנות את התפריטים לאנגלית ולפי מה שידוע לי אי אפשר להוריד חבילת שפות באנגלית.

ל- pro באנגלית קיימת חבילת שפות בעברית (שאיננה דורסת את האנגלית כלומר אתה יכול לעבור בין השפות חופשי)

אם אתה קונה דיסק בעברית אתה יכול להשתמש באותו cd-key על דיסק באנגלית, כלומר אתה יכול להשיג את הדיסק של שעובד באנגלית ולהתקין אותו על המחשב שלך בלי בעיה. (לא תהיה לך בעיות של הרשמה באינטרנט לביטול ה-30 יום activation)

לגבי דיסק שידרוג אין לי מושג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה אם קיבלתי בחינם מקורי בעברית...... פשוט הזמנתי את החבילה של הכבלים (XP בעברית גרסת שדרוג, וובקאם, אוזניה-מיקרופון) וזה מה שמקבלים.... אם נניח אני אתקין באנגלית אחרי שכבר מותקן לי במחשב בעברית, זה ישדרג מעברית לאנגלית, מבלי למחוק לי קבצים והגדרות ודרייברים שמותקנים?

אם מה ששאלתי אפשרי, זה יהיה פשוט מעולה... אני אשיג דיסק של באנגלית אחרי שיתקינו לי על המחשב את הגרסא העברית, אשתמש במספר רשיון שלי שקיבלתי עם הגרסא העברית (אמרת שזה אפשרי) וככה אוכל להיות חופשי להחליט איזה שפה אני רוצה על ה-XP שלי...

מחכה לתשובה..... :)

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעשה את זה זה פשוט ימחק לך את הספריה c:\windows עם כל הדריברים, הגדרות ורגיסטרי

כל התוכנות והמשחקים לא יפעלו

עדיף כבר לפרמט

אההה, על הפנים.... טוב לא נורא, אז יהיה לי רק עברית על המחשב.... כשחושבים על זה, בשביל מה כל הטרחה? זה לא נורא כל כך...

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...