Windows XP ושפת הממשק... מספר שאלות. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP ושפת הממשק... מספר שאלות.

naknir

Recommended Posts

היי,

יש לי שאלה שמאוד חשובה לי ואשמח אם תעזרו:

אני הזמנתי מחברת הכבלים את החבילה של ה- XP Home edition + וובקאם + מיקרופון-אוזניה. הווינדוז XP מגיע בגרסא עברית, דבר שלא כל כך משמח אותי מכמה סיבות: 1) הבנתי שיש לפעמים בעיות עם תוכנות/משחקים מסוימים כאשר שפת הממשק היא לא אנגלית enabled, תקנו אותי אם אני טועה או נסו לספק לי יותר מידע על כך אם אני צודק.... 2) אני רגיל לממשק אנגלית enabled.

הסיבה העיקרית שהזמנתי את החבילה הזאת מהכבלים היא שכך תהיה לי מערכת הפעלה חוקית עם רשיון (שזה די חשוב, לפחות שהמערכת הפעלה תהיה חוקית) וכדי שאוכל לקבל התקנה של מערכת ההפעלה החדש + דרייברים למחשב החדש שלי בחנות שבה הזמנתי את המחשב, היות והם לא מוכנים להתקין במחשב מערכת הפעלה שאינה בעלת רשיון וחוקית.

עכשיו העניין הוא כזה: בוא נאמר שמערכת ההפעלה והדרייברים לכל החומרה הותקנו בהצלחה במחשב החדש. האם אני יכול עכשיו לקחת דיסק של Enabled וגם שיהיה בגרסת Professional (ולא Home כמו שקיבלתי בחבילה) בגירסת שדרוג, ולהתקין על המערכת המותקנת, מבלי לאבד את הדרייברים המותקנים? כלומר שלא אצטרך להתקין מחדש את כל הדרייברים והעניינים....

מצטער על השאלה הארוכה, מקווה שתוכלו לעזור,

תודה מראש,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם דיסק XP בעברית מלאה אך אני זוכר שבגירסאות הקודומות של , בהם היה תמיכה מלאה בעברית, היו שני אפשרויות התקנה; Local (עברית מלאה) ו Enable (תמיכה בעברית). לכן אני מאמין שגם עכשיו תהיה לך אפשרות של התקנה עם תמיכה בעברית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה לשתי התגובות:

1) היות וזה מחשב חדש, עם הרבה חומרה חדשה, אינני רוצה להתעסק עם התקנת הדרייברים היות וזה עלול להיות בעייתי. אני מעדיף להימנע מלגרום נזק למחשב החדש שלי וגם מעדיף לקבל אותו מוכן לעבודה ולא להצטרך להתעסק עם התקנות מפחידות של (את לוח האם למשל צריך להתקין באיזה סדר מסוים ואין לי כח להתעמק בזה ואני מניח למקצוענים להתעסק בזה). תמורת עוד 100 שקל זה באמת לא נורא.

2) אם אתה צודק לגבי שתי אפשרויות ההתקנה בגרסה העברית זה יהיה מצוין! אני מקווה שאתה אכן צודק ואשמח אם מישהו שבטוח בזה יוכל לתת אסמכתא לדבריו.... :-*

תודה שוב,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

טכנית זה אפשרי, אבל לא זכור לי אם יש אפשרות לעדכן מHOME לPRO.

ואל תתיחס ל114508534, הוא טרול. עדיף שישאר באתר המגניב שהוא פתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית זה אפשרי, אבל לא זכור לי אם יש אפשרות לעדכן מHOME לPRO.

ואל תתיחס ל114508534, הוא טרול. עדיף שישאר באתר המגניב שהוא פתח.

את האמת, לשדרג מ-Home ל-Pro זה לא הכי חשוב לי כרגע... מה שחשוב לי זה האם הגרסת שדרוג הזאת של Home edition היא כוללת גרסת Enabled בתוכה...?

המון תודה ואכן לא אתייחס לטרול,

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזו חבילת שפה חיצונית לווינדוס שמשנה את השפה של המעטפת. כל התקנה אנגלית אחרת "תדרוס" את ההתקנה הקיימת ואת הדרייברים המותקנים.

ובאמת תשנה כותרת או שהנושא ינעל.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזו חבילת שפה חיצונית לווינדוס שמשנה את השפה של המעטפת. כל התקנה אנגלית אחרת "תדרוס" את ההתקנה הקיימת ואת הדרייברים המותקנים.

ובאמת תשנה כותרת או שהנושא ינעל.

יום טוב.

לא הבנתי מה זו החבילה הזו שדיברת עליה.... אשמח אם תרחיב בעניין ואולי תיתן איזה לינק.

והכותרת תשונה... למרות שאני לא מבין למה אבל בסדר.

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. הכותרת נותנת למשתמשים כיוון בקשר לנושא הת'רד ואם היא לא תתאר אותו אלא סתם תצעק הצילו אז אנשים לא יבינו על מה הת'רד ולא יכנסו או במקרה הגרוע יותר יכנסו וימצאו ת'רד עם כותרת שמבינים ממנה כאילו המחשב הולך להתפוצץ אבל סה"כ הצבעים לא מכוונים...

בכל מקרה, החבילה שעליה דיברתי מאפשרת לך להלביש על הממשק הקיים מעין מעטפת בשפה שונה משפת מערכת ההפעלה.

דומה לכלי באופיס אשר מאפשר לך לשנות את שפת התפריטים והפקודות לשפות שונות.

אני לא זוכר ת'שם של זה אבל תוכל לשוטט קצת באתר של מיקרוסופט או שתחכה שמישהו ירשום אותו.

עריכה:

בדוק את הלינק הבא:

http://www.microsoft.com/office/previous/xp/multilingual/default.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...