קניית נייד חדש עם WIN7 HOME BASIC...מומלץ?! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית נייד חדש עם WIN7 HOME BASIC...מומלץ?!

avi-noams

Recommended Posts

שלום

מתכוונת לרכוש נייד של (VOSTRO 3300) בחנות מציעים לי כלול במחיר 7 הום בייסיק. לא לגמרי הבנתי מה זה אומר ביחס להום פרימיום. הדבר היחיד שהבנתי הוא שזו מע' זולה שמיועדת למחשבים חלשים יחסית (ואני מקווה ששלי לא מוגדר חלש...)

השימושים של המחשב יהיו עבודה משרדית, גלישה, מעט עריכת . הקרנת מצגות שמוטמעים בהם סרטונים רבים בצורה יעלה וטובה. קצת ותוכנות שרטוט. חיבור לרשת ביתית קטנה.

אז האם זה יספיק לי או שמומלץ לשדרג למע' יותר יקרה - הום פרימיום או יותר...(ראיתי ביד2 שמוכרים גרסת שדרוג לWindows 7 ultimate 32bit ב-300 ש"ח כולל סיריאל)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי avi-noams,

הWindows Home Basic היא גרסה שלא מופצת ברוב המדינות וקיימות בה מס' הגבלות שיכולות להפריע לשימוש שלך במחשב.

למשל, הWindows media center שמקל מאוד על עבודה עם קטעי , לא מגיע מותקן בגרסה זו.

במידה ואת עובדת עם תוכנות עריכת מקצועיות, קחי בחשבון שה Home Premium יציבה יותר מבחינת ביצועים גרפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, תודה על התשובה.

האם השדרוג מגרסת הבייסיק לאחת הגרסאות המוצלחות יותר (הבנחה ששניהם 32 ביט, ובאותה שפה) הוא הליך מסובך או שמי שיש לו ידע קצת מעל הממוצע במחשבים יכול לעשות זאת בעצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי avi-noams,

לשדרג זה בכלל לא מסובך ותוכלי לעשות זאת בעצמך. תוכלי להיעזר בסרטון וידיאו הבא http://www.youtube.com/watch?v=SvQPxLoSoLI .

יש תוכנה מובנית במערכת ההפעלה שנקראת anytime upgrade, ודרכה תמיד תוכלי לשדרג את הגרסה.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...