סקר: האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ?

Art Tatum

האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ?  

900 הצבעות

1. 1. האם אתם מרגישים שדפקו אתכם או/ו שמנסים לדפוק אתכם ?

• כל הזמן
    • יותר מדי
    • מדי פעם
    • מעט מאוד
    • אף פעם
    • מה אתה מבאס אותנו יא מניאק, בא לי להביא לך בעיטה לפנים

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגולטור לעיניין זה נבחר הציבור אשר ממונה על אכיפת החוקים שנקבעו ע"י בחירות אזוריות , מצידי שתהיה אותה שיטת בחירות כמו בארה"ב , שני בתים ושילטון פדרלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגולטור לעיניין זה נבחר הציבור אשר ממונה על אכיפת החוקים שנקבעו ע"י בחירות אזוריות , מצידי שתהיה אותה שיטת בחירות כמו בארה"ב , שני בתים ושילטון פדרלי .

מה הטעם בדמוקרטיה אם זה יוצר 2 מפלגות עם בדיוק אותה מדיניות אבל עם רטוריקה שונה (המפלגה הדמורופבליקנית)?

זה גם מה שקרה בבריטניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטיה ?

אני לא חושב שבישראל יש דמוקרטיה בישראל יש אוליגרכיה , יש מאפיה שילטונית ומאפיה שיפוטית ( רחביה )

אומנם נכון , בישראל יש יותר משני מפלגות שליכאורה מביאות לידיי ביטוי את מאווי הבוחר אולם למצער הן מביאות לידיי ביטוי פושר את רצונו של הבוחר בזה שלדוגמה ביתנו מבטלת את מפלגת העבודה ומה שאנחנו מקבלים בסוף זה את המרקם הפושר והאימפוטנטי שילטון מסואב עד היסוד שבו הפעילים הפוליטים רק מחליפים כיסאות , אין באמתדמוקרטיה בישראל במובן שרצון הבוחר בא לידיי ביטוי , למעשה בישראל אפילו השמות לא מתחלפים והאידיאולגיה בוודאי שלא , ההבדלים בבחירות הן מצד אחד כמה חובות ימחקו לקיבוצים וכמה כסף יופנה לחרדים , כל השאר זה על הפנים - נדפקים , אין דמוקרטיה בישראל יש פשרה פושרת שבה המיעוט שולט ע"י דרישת אתנן עבור המגזר שלו .

בארה"ב שבה יש שני מפלגות יש יותר דמוקרטיה , הולכים קדימה או נשארים במקום .

אני מקווה שהסברתי את דעתי למרות שהיא מעט פואטית , עדיין היא נכונה .

מבחינה עובדתית יש לנו ביבי , היה לנו ביבי , יש לנו ברק , היה לנו ברק , פואד הוא שר מיקצועי בכלל , מאיר שיטרית אותו כנ"ל וכו' וכו' , הפוליטיקאים הם מקצועיים לא מתחלפים בכלל ( כן אני יודע שלושים אחוז לא רלוונטים מתחלפים , לא רלוונטים , בחרדיות , ביתנו , קדימה כולם שם ממונים מטעם ראשי המפלגה - אין דמוקרטיה בישראל , בישראל יש אוליגרכיה . )

נכון בישראל יש הרבה מפלגות , אבל תמיד אתה מקבל את אותה נוסחה , דפוק את האזרחים ( בעיקר ערבים ועניים ) ושחד את הדתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני גם בארה"ב אין "דמוקרטיה" לפי ההגדרה שלך. אלא את השלטון המסואב ביותר ביקום שנותן כסף לדקטטורים ברחבי העולם. "מאבד" 3 מילארד דולר שיועדו לאינדיאנים בלי שאפילו אחד הלך לכלא על זה. ושופך מליארדים על סובסידיות לחקלאות ולמגדלי הטבק, השמות גם שם לא מתחלפים ואנשים נשארים בקונגרס / סנאט עשרות שנים.

"דמוקרטיה" יוצרת שלטון קבוצות לחץ, אין אפשרות להמנע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבארה"ב השיטה עובדת נכון יותר והציבור מחובר ביותר לחבר הקונגרס שלו והדברים זזים אולם אתה צודק בהנחה שלך לגבי דעתי שאכן , אין דמוקרטיה למעשה גם בארה"ב אבלמה ? נוח יותר לחיות שם .

לידיעתך אני אינני תומך בשיטה הקפיטלסטית החזירית שליכאורה הכל הולך , ידוע לי מההודעות שלך שאתה תומך בהחלט בשוק שהוא פתוח לגמרי ואתה בעד לתת לכוחות השוק לפעול .

מבחינה אידיאולוגית אני יותר בכיוון של הדעות הכלכליות שלך אולם אני טוען שעדיין זה לא הזמן ואם תפתח את השוק לגמרי ( כמו מערב פרוע שכזה ) יהיו גופים מיידים שיתעצמו ברגע אחד ונהפוך לגמרי לחברה פאודלית .

החזון שלך כלכלה חופשית לגמרי הוא משהו עתידי לדעתי שיטה כלכלית לגלקסיה ולא לפלנטה אחת , הייתי רוצה לחשוב שזו כלכלה שיתכן שתהיה בין מדינות בעולם הזה שלנו אבל גם כאן יהיו מדינות שיכבשו מבחינה כלכלית את השאר , אבל אולי , צריך קצת יותר לחשוב על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאי הממוצע לא בהכרח רוצה לדעת ולא בטוח שזה מעניין אותו, ובנתיים הקונגרס מוכר אותו ואת הילדים שלו כשהוא לוקח הלוואת בלי סוף, ככה עובדת דמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהפוליטיקאים האמריקאים לוקחים הלוואות ממדינות זרות שישעבדו את הציבור לדורות או שהם יפדו את החובות שלהם ע"י הדפסת כסף.

זה קורה לא רק בארה"ב אלא גם במערב אירופה

ככה דמוקרטיה עובדת. לפוליטיקאי אין עניין במה שיקרה אחרי שהוא יסיים את הקדנצייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מסקנה לא נכונה

אם משהו מקולקל צריך לתקן אותו לאו דווקא לזרוק אותו .

אני מדבר על פוליטיקה קרי רגולטור - השלטון התפתח כי צריך אותו לא בגלל שהוא מיותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...