מפרט מחשב עם מסך בסיבות ה 5000 שקלים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב עם מסך בסיבות ה 5000 שקלים

itaysp

Recommended Posts

ברור שהSS הרב-ה יותר טוב ממנו בכמעט כל פרמטר אבל חבל לקחת אותו כשהHEC שזול ממנו בבערך 100 ש"ח יחזיק את המערכת בקלות. חוץ מזה שהRAPTOR מעולה..

אבל אם כבר ספק 500W של SEASONIC אז לקחת את הסדרה S12.. הם יותר איכותים ושקטים וההבדל במחיר שווה את זה.

אתה רואה שרשמתי איפשהו שהספק הנ"ל לא טוב או לא יחזיק את המערכת? אני גם יכול להציע ספק ג'נרי/חצי-ג'נרי שזול ב100 שקלים מה-HEC ויחזיק את המערכת, אז מה? זה לא העניין. עדין להוסיף עוד כמה עשרות שקלים ולקחת ספק שקט יותר במאמץ, מעט חזק יותר על הדרך ועם נצילות גבוהה יותר.

אני לא הייתי ממליץ על סדרת S12II/M12II משום דברתי עם מספר חנויות והם אמרו לי שבזמן האחרון הרבה לקוחות חוזרים עם ספק תקול מהסדרה הנ"ל, לא יודע עד כמה זה נכון אבל זה מה שנאמר לי, אתה מוזמן לברר בעצמך. בתקציב שפוי יחסית למארז איכותי, אמליץ על סדרת ET/TE של HEC וסיסוניק, ועל סדרת ECO+ של אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כדאי יותר מאשר INTEL? כי זה יותר זול וחוסך לי 100-200 שקל ומביא תמורה זהה או שבאמת עדיף AMD?

תמיד היה ויכוח מי יותר טוב או אינטל.. במחשב הנוחכי שלי יש לי 3000+ 64bit ותאמת אין לי תלונות, אבל אני לא יודע למה אני מעדיף .. אין סיבה מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק. בכל מקרה זה לא ממש משמעותי.

לגבי החנויות, גם לי נאמר דבר דיי דומה, אבל אלה היו חנויות שמיבאות לארץ בלעדית מותגים מסוימם ויש להם אינטרס להמליץ עליהם. מה גם שכשהלכתי לפנדה המליצו לי על הSS (פנדה לא מייבאים שום מותג). אני באופן אישי סומך על SS ועל הניסיון האישי/הפחות אישי שנוצר לי איתם.

על אנדרמקס אין בכלל על מה לדבר ::)

itaysp זה מאוד תלוי בתקציב ובשימושים. לדוגמא במפרטים לעריכה גרפית כבדה/ גיימינג כבד בתקציבים גבוהים ימליצו על אינטל. בשימושים בינונים (גיימינג קל/מולטיטסקינג כבד) משולשי הליבה של הכי משתלמים. במפרטים לעבודה משרדית ומטה אז זה לא משנה או .

הסיבה שאתה מעדיף היא התדמית ושם המותג שלהם, זה משהו פסיכולוגי, בתוצאות הם כמעט אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...