מחשב לא נדלק לאחר הרכבתו *נא להכנס יש עדכון* - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק לאחר הרכבתו *נא להכנס יש עדכון*

idanrm

Recommended Posts

כשלוקחים את הזמן וחושבים על כל צעד אפשר למנוע הרבה טעויות.

בטוח בחוברות של הלוח ו/או המארז מראים שצריך לשים את הספייסרים.

כשאני חושב על זה גם הגובה של הלוח היה צריך להיות קצת מוזר במצב הזה.

אני מניח שהIO פנל והכרטיסים לא הסתדרו לגמרי חלק עם הגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר אבל ככה זה תהליך הלמידה אני בטוח שפעם הבאה הוא יחקור יותר את הנושא לפני שהוא יתעסק בדבר בסגנון.

אבל אני גם בטוח שבסופו של דבר הוא ידע הרבה יותר מבן אדם שמפחד לעשות שטויות.

זה קל לומר ממרומי הניסיון שלך שזה היה טיפשי אבל את זה אתה יודע מניסיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל ככה זה תהליך הלמידה אני בטוח שפעם הבאה הוא יחקור יותר את הנושא לפני שהוא יתעסק בדבר בסגנון.

אבל אני גם בטוח שבסופו של דבר הוא ידע הרבה יותר מבן אדם שמפחד לעשות שטויות.

זה קל לומר ממרומי הניסיון שלך שזה היה טיפשי אבל את זה אתה יודע מניסיון!

גם בתור ילד עם אפס ניסיון וללא שום רקע לימודי בחשמל

שמרכיב את המחשב הראשון מחלקים שמצאתי בזבל

עדיין נימנעתי מלעשות טעות כול כך מטומטמת.

אבל עזוב נזק כספי ,פותח הפוסט פשוט מסכן את חייו כאשר הוא

מתעסק עם חשמל בלי שום רקע\הכשרה\ניסיון

והאמת גם בלי שום COMMANE SENSE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בתור ילד עם אפס ניסיון וללא שום רקע לימודי בחשמל

שמרכיב את המחשב הראשון מחלקים שמצאתי בזבל

עדיין נימנעתי מלעשות טעות כול כך מטומטמת.

אבל עזוב נזק כספי ,פותח הפוסט פשוט מסכן את חייו כאשר הוא

מתעסק עם חשמל בלי שום רקע\הכשרה\ניסיון

והאמת גם בלי שום COMMANE SENSE

First of All it's common sense.

רואה כל אחד יכול לטעות?

דבר שני, הוא סך הכל אדם שבא לפורום תמיכה טכנית לקבל עזרה וללמוד, לא כדי שאתה תרד עליו ותוריד לו את הבטחון, כולם טועים טעויות חמורות יותר , וזה שבגיל 8 הרכבת 386 מגיע לך מדליה, אבל לא כל אדם הוא עילוי, או טכני במיוחד, לרדת עליו בשיטתיות לא מוסיפה דבר.

זה פורום שאני קורא להשכיל, וללמוד מאחרים, לא לצפות ב Flaming למינהם כי אדם טעה.

כולנו בני אדם , ויש לכבד אדם את "חברו" , וכל הכבוד לקהילה שיש לנו פה שעוזרים אחד לשני.

יום טוב Peace.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מסכן את חייו. אי אפשר להתחשמל מספק כוח שנותן 12 V. אם לא מעורב בסיפור דלק אז המחשב גם לא יעשה שריפה

אתה צודק כמובן.

אני התכוונתי באופן כללי לגבי התעסקות עם מוצרי חשמל ללא שום הבנה בסיסית.

בכול מקרה ,גם לחטוף מכת חשמל קטנטנה של 12 וולט ,זה לא כיף גדול ,במיוחד שזה כרוך

בנזק כספי של כ-אלף שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזועזע מהתגובות כאן. כל המטרה של הפורום הזה היא ללמוד ולחלוק ידע. כולם היו פה ניובים פעם, וכולם מתנהגים כאן כאילו הם המציאו את טכנאות המחשבים. לרדת על בנאדם ולכתוב על מה שהוא עשה FAIL בענק זה פשוט אחד הדברים הכי מגעילים שראיתי בפורומים באינטרנט, וראיתי לא מעט בארץ ובעולם.

מתי שמעתם על טכנאי שהתחשמל למוות ממחשב? המתח במחשב הוא 12V במקסימום, איך הגעתם מזה להתחשמלות. מקסימום זרם קטן. זה לא שהבנאדם אמר שהוא דוחף אצבעות לשקע.

לפותח השרשור: אם בשום שלב לא הרכבת את הזכרונות - לא ברור לי איך הם נשרפו? בקש את כל הרכיבים בחזרה. אם החברה מחליפה את הלוח ללא תשלום, זה אומר שהיא הצליחה לשכנע את היבואן בארץ/יצרן בחו"ל שהלוח לא תקין ונשרף בגלל תקלה לא בגלל הבנאדם. אני בספק ש KSP הרי סופגים את העלות של הלוח. אם זה כך, מדוע בכלל מחייבים אותך על עבודה? יכול להיות שהלוח היה לא תקין מלכתחילה?

לגבי הלימוד העצמי: העצה היחידה שאני יכול לתת לך זה תמיד לקרוא את המדריך למשתמש. נכון שזה נראה פתטי אחרי שמתעסקים שנים עם מחשבים, אבל זה המקום הכי טוב ללמוד ולעשות את העבודה כמו שצריך. אל תפחד, כל אחד פה הרס מחשב או שניים. מה לעשות. גם את האוטו כולם דפקו לפחות פעם אחת בחיים שלהם - רק משתפרים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזועזע מהתגובות כאן. כל המטרה של הפורום הזה היא ללמוד ולחלוק ידע. כולם היו פה ניובים פעם, וכולם מתנהגים כאן כאילו הם המציאו את טכנאות המחשבים. לרדת על בנאדם ולכתוב על מה שהוא עשה FAIL בענק זה פשוט אחד הדברים הכי מגעילים שראיתי בפורומים באינטרנט, וראיתי לא מעט בארץ ובעולם.

מתי שמעתם על טכנאי שהתחשמל למוות ממחשב? המתח במחשב הוא 12V במקסימום, איך הגעתם מזה להתחשמלות. מקסימום זרם קטן. זה לא שהבנאדם אמר שהוא דוחף אצבעות לשקע.

לפותח השרשור: אם בשום שלב לא הרכבת את הזכרונות - לא ברור לי איך הם נשרפו? בקש את כל הרכיבים בחזרה. אם החברה מחליפה את הלוח ללא תשלום, זה אומר שהיא הצליחה לשכנע את היבואן בארץ/יצרן בחו"ל שהלוח לא תקין ונשרף בגלל תקלה לא בגלל הבנאדם. אני בספק ש KSP הרי סופגים את העלות של הלוח. אם זה כך, מדוע בכלל מחייבים אותך על עבודה? יכול להיות שהלוח היה לא תקין מלכתחילה?

לגבי הלימוד העצמי: העצה היחידה שאני יכול לתת לך זה תמיד לקרוא את המדריך למשתמש. נכון שזה נראה פתטי אחרי שמתעסקים שנים עם מחשבים, אבל זה המקום הכי טוב ללמוד ולעשות את העבודה כמו שצריך. אל תפחד, כל אחד פה הרס מחשב או שניים. מה לעשות. גם את האוטו כולם דפקו לפחות פעם אחת בחיים שלהם - רק משתפרים מזה.

טוב עשית שערכת מחדש את תגובתך האחרונה ומחקת את הטענה המגוחכת שלך שאין צורך בספיסרים בהרכבת במארז.

בעשותך זאת אתה אולי מנעת מעצמך להפוך לבדיחה בפורום הזה, אבל אני הספקתי לקלוט שאין לך ממש מושג על מה את שח.

מומלץ לך להוריד פרופיל ולא לנסות להטיף לאחרים כאן מוסר.

מדובר כאן בביקורת בונה,ענינית ,לגיטימית ואף מאופקת למדי לאור השגיאה הגסה שעשה פותח הפוסט

ושנועדה לדרבן אותו ללמוד מושגי יסוד לפני שהוא מתעסק עם מוצרי חשמל\אלקטרוניקה שרובם עלולים להרוג אותו במכת חשמל,

בהתחשב בעובדה שעדיין בהרבה בתים אין אפילו אמצעי הגנה מינימאליים כמו מפסק פחת והארקה תקינה.

נ.ב

אולי אתה הרסת מחשב או שניים ודפקת TOTAL LOST את האוטו שלך (או ליתר דיוק המחשבים והרכב שניקנו בכספם של האבאלה ואמאלה שלך ),

אבל לא אני ולא מרבית האנשים כאן בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שזה קרה אבל מכל דבר לומדים.

עכשיו פותח הדיון צריך לראות איך מסתדרים עם החנות.

אולי היבואן יחליף להם בלי שום בעיה.

אני הייתי מנסה לדבר עם המנהל בחנות, לומר שכל העניין מצער, ולבקש שיתחשבו בי ככל הניתן.

אם צריך פיצוי כספי אז אני ישלם, ואם היבואן מחליף להם אחד או את כל החלקים אז אני מבקש שיתחשבו בי.

אלף שקלים לא הולך ברגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן.

באופן כללי, לוח אם וכל לוח חשמלי, נוצר בצורת פלטה מישורית ולא מעוניין שיכופפו אותו.

ברגע שאתה צריך להפעיל כח, זה אומר שאתה עובד לא נכון.

לא מדוייק .

לוח אם שונה מבחינת התיפעול והרכיבים מלוח חשמלי רגיל כמו למשל של \וידיאו.

לפעמים צריך להפעיל כוח פיזי מתון כדי להכניס \כרטיס מסך\כרטיס הרחבה.

העניין כשמפעילים מעט כוח נוצר פלקס (כיפוף)מסויים בלוח האם.

הספיסרים,בין היתר נועדו לספק מרווח ביטחון מינימאלי בין לוח האם למגש במארז שעליו הוא יושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין כיפוף שנגרם בניסיון להכניס רכיב ואחרי זה מתיישר.

לבין כיפוף שניגרם על ידי הידוק ברגים בכוח, ואחרי זה נשאר מכופף בזמן הדלקת המחשב.

:xyxthumbs:

הידוק מוגזם ולא סימטרי עלול לגרום לנזק בלתי הפיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...