מחשב לא נדלק לאחר הרכבתו *נא להכנס יש עדכון* - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק לאחר הרכבתו *נא להכנס יש עדכון*

idanrm

Recommended Posts

לא היה ריח שרוף לדעתי בגלל שהקצר היה מוחלט והספק ישר הפסיק את הזרם אבל הזמן הזה היה מספיק בשביל לעשות נזק ללוח ולזכרונות.

אתה יכול לשלוח הודעה פרטית או לפרסם דיון בפורום.

ולא נורא מטעיות לומדים וככול שהם יותר יקרות לומדים טוב יותר. פעם הבאה תשאל יותר תלמד את הנושא טוב יותר. אבל אל תפחד לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, אני אבקש את החלקים. מוזר שלא היה ריח שרוף..

אגב יש לי שאלה לסקרנות (למרות שהטראומה הזאת לא תיתן לי לעסוק בתחום הזה בזמן הקרוב): אמרתם שהתושבות נועדו לבודד בין המארז לפינים שבוטלים מאחורי הלוח ואסור שיווצר מגע בין הלוח למארז.. עכשיו רציתי לשאול, בלוחות אחרים שחיברתי בכלל לא היה צריך את הדבר הזה. תמיד הברגתי את הלוח ישירות למארז ולא היה עם זה שום בעיה (הלוח נגע במארז). אז למה פתאום צריך? זה לא בגלל גוף המתכת של הקירור למעבד שמגביה את הלוח?

אגב, החלקים יהיו אצלי בבית רק בעוד כשבוע וחצי, אז אשמח אם אוכל לשלוח לכם הודעה פרטית כשזה יגיע ותגידו לי איך לבדוק. בכל מקרה תודה רבה רבה.

בחלק מהמארזים ישנם כבר כמה תושובות מורכבות במקומות סטנדרטיים ואתה מקבל עוד אקסטרה לכל מקרה שתצטרך..ככה שיכול להיות שיש אבל לא שמת ללב אז כשחיברת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה נראה שקיצרת את הלוח כשלא חיברת ספייסרים אבל איך לעזאזל הצלחת לשרוף אותם???

אם מחברים בלי ספייסר זה לא ידלק אבל כשתחבר עם ספייסר הכל יעבוד זה לא שורף את הלוח זה רק מקצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2ro5qbn.png

אלכס לא יפה, מספיק הבנאדם עכשיו צריך לקנות שוב את החלקים שהוא קנה מלפני שבוע וחצי... ;):P

@danielbr ישנה בעיה אחרת, אולי הרכיבים היו DOA, אך אין לך כל דרך להוכיח זאת... האם הבאת ל- KSP את המחשב עם הלוח מחובר ללא הפינים הזהובים (ספייסרים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שתמיד כשהרכבתי מחשבים לא היו את הספייסרים האלה.. חשוב לדעת שאין אותם בכל מארז. הרבה משתמשים בספייסרים מורכבים מראש שקשה לשים לב אליהם. לכן כשחיברתי אמרתי לעצמי שתמיד חיברתי ולא היה את הדבר הזה והכל עבד, אז למה אני צריך את זה עכשיו?

adiz, המחשב הוא לא שלי, ולכן בעל המחשב העדיף לקחת אותו כמו שהוא, שהלוח מורכב ללא הספייסרים. זו יכולה הייתה להיות טעות, כי הוא היה יכול לקחת רק את הלוח ואז KSP לא יכלו להוכיח שאני שרפתי את זה וזה לא היה שרוף מלכתחילה (או שאני טועה?).. אבל בסופו של דבר הוא קיבל אישור מהחברה להחליף את הלוח באחר ללא תשלום. התשלום רק על הזיכרונות והעבודה, משהו כמו 870 ש"ח.

את האמת, זה גרם לי לקרוא הרבה על התושבות האלה ועל הרכבת מחשב בכללי (למרות שבסופו של דבר לא חודש לי דבר מלבד זה), עכשיו כשאני קורא את התגובה שלי ב-FAIL אני נשפך מצחוק, עד כמה שזה עצוב :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לקרוא כשיש אותי בשביל לעזור ?

הרשה לי להראות לך את המדריך שלי (כשייצא SMF 2.0 והזון ישודרג אעביר אותו לכאן). רק תמונות, ללא מילים והרבה הרבה תכלס.

http://lmgtfy.com/?q=%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%AA+%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91+%D7%9E%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%A1%D7%94+%D7%95%D7%A2%D7%93+%D7%94%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שתמיד כשהרכבתי מחשבים לא היו את הספייסרים האלה.. חשוב לדעת שאין אותם בכל מארז. הרבה משתמשים בספייסרים מורכבים מראש שקשה לשים לב אליהם. לכן כשחיברתי אמרתי לעצמי שתמיד חיברתי ולא היה את הדבר הזה והכל עבד, אז למה אני צריך את זה עכשיו?

adiz, המחשב הוא לא שלי, ולכן בעל המחשב העדיף לקחת אותו כמו שהוא, שהלוח מורכב ללא הספייסרים. זו יכולה הייתה להיות טעות, כי הוא היה יכול לקחת רק את הלוח ואז KSP לא יכלו להוכיח שאני שרפתי את זה וזה לא היה שרוף מלכתחילה (או שאני טועה?).. אבל בסופו של דבר הוא קיבל אישור מהחברה להחליף את הלוח באחר ללא תשלום. התשלום רק על הזיכרונות והעבודה, משהו כמו 870 ש"ח.

את האמת, זה גרם לי לקרוא הרבה על התושבות האלה ועל הרכבת מחשב בכללי (למרות שבסופו של דבר לא חודש לי דבר מלבד זה), עכשיו כשאני קורא את התגובה שלי ב-FAIL אני נשפך מצחוק, עד כמה שזה עצוב :facepalm:

קבל עצה ידידותית:

השגיאה שעשית היא כול כך גסה, שהיא מראה בבירור שאין לך שום מושג

לא רק בחומרה של מחשבים אלא בהבנה של המושגים הבסיסיים ביותר בחשמל שקודמים בכלל

לאלקטרוניקה.

לא רק שגרמת ברשלנות פושעת לחבר שלך נזק של כ-900 שקל

אלא גם סיכנת את החיים שלך .

למד את הנושא בצורה רצינית או שלם לטכנאי כמה שקלים ותחסוך מעצמך בעיות.

(לא ניכתב כדי להעליב.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל למידה צריך לשלם. ככה זה

אם תלך לקורס תשלם אל הקורס

אם תלמד מניסוי וטעיה תשלם אל דברים שהרסת בדרך

ההבדל הוא שבניסוי וטעיה באמת לומדים והופכים למומחים ובקורס לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה אסור למהר כשמרכיבים מחשב.

אצלי למרות שאני הרכבתי מאות מחשבים בחיי, עדיין אני לוקח את הזמן בכל הרכבה חדשה.

וכמובן תמיד עדיף שהחנות תרכיב אם זה אפשרי, במיוחד במחשב שמזמינים למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליה וקוץ בה.

מצד אחד יש משתמשים שלא אוהבים שהמעבדה מרכיבה להם את המחשב (כמוני), אך אם אתה נתקל ברכיב DOA, יכולה להיווצר סיטואציה בעייתית מול החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל למידה צריך לשלם. ככה זה

אם תלך לקורס תשלם אל הקורס

אם תלמד מניסוי וטעיה תשלם אל דברים שהרסת בדרך

ההבדל הוא שבניסוי וטעיה באמת לומדים והופכים למומחים ובקורס לא

זה למה אסור למהר כשמרכיבים מחשב.

אצלי למרות שאני הרכבתי מאות מחשבים בחיי, עדיין אני לוקח את הזמן בכל הרכבה חדשה.

וכמובן תמיד עדיף שהחנות תרכיב אם זה אפשרי, במיוחד במחשב שמזמינים למישהו אחר.

אבל כאן לא מדובר על לימוד טכניקה או טעות שנובעת מחיפזון.

כאן מדובר על הטעות,אולי הכי בסיסית שיכולה להיות.

את המחשב הראשון שלי הרכבתי בתור ילד שלא למד מעולם שום דבר בחשמל ולא היה אז אפשרות

ללמוד ממליארד מדריכים שאפשר למצוא כיום באינטרנט בכמה קליקים על המקלדת.

המחשב ההוא (386 ) הורכב ברובו מחלקים שמצאתי זרוקים ולא היה לי בכלל ספייסרים.

אבל מה שכן היה לי ,זה בידיוק מה שחסר לפותח הפוסט----הגיון בריא והבנה שלא מחברים עם הרבה

חלקים מוליכי חשמל על מגש מתכת ללא בידוד כלל :bash: ,

אז אילתרתי ספיסרים מאיזוליר בנד מלופף שעשיתי בהם חורים לברגים המחברים,

והמחשב ההוא שירת אותי הרבה שנים עד שהקבלים שלו התחילו לדלוף....

אפשר להמשיל את מה שעשה פותח הפוסט לאותו חרדי שיצא לטייל

במדבר באמצע יולי ללא מיים והתייבש למוות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...