אין גבול לעזות המצח של עוכרי דין - אריק קרפ ז"ל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גבול לעזות המצח של עוכרי דין - אריק קרפ ז"ל

gabriel6

Recommended Posts

שלום,

קראתי את - http://news.walla.co.il/?w=/1/1704081&m=1&mid=93648

ואני פשוט לא מאמין למה שאני קורא - זה קו ההגנה שלהם? שהוא מת מטביעה?

לרגע נניח שזה נכון - הם היכו אותו עד אובדן הכרה ואז הושלך למים - ולכן טבע. עד כמה אפשר לסבול את השטויות האלו.

זה מקרה קלאסי של רצח\לינץ'. אני רואה עזות מצח ויוהרה לטעון טענות כאלה מטומטמות.

הגיע הזמן שבתי המשפט ישימו קץ לקרקס המתנהל בין כתליהם.

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה השינוי. ברגע שאנשים רואים את זה ומתקוממים (בדרך זו או אחרת, AKA פאסיבית או אקטיבית), זה כבר שינוי. יש פה הרבה חבר'ה צעירים (18+) והדברים האלה יכולים לגרום להם לשנות את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה יודע שהוא לא מת מטביעה?

עורכי הדין שלהם עושים את עבהודתם וכך צריך (חף מפשע עד שהוכח אחרת) וראם הטענה שלהם חלשה או שקרית הצד הנגדי צריך לעלות על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות שמאלני מטומטם, הם הרי לא מכחישים שהם נתנו לו מכות ושהוא סבל מפגיעות ראש חמורות.

הטענה שלהם (שהוא "טכנית" מת מטביעה כי הוא עדיין היה בין החיים כשהוא הושלך למים, וגסס תוך כדי טביעה) היא לא שיקרית. היא נכונה לחלוטין, אבל מעוותת.

אז זה לא רצח בגלל שאחרי שהוא נזרק למים הוא עדיין היה בהכרה, נשם כמה נשימות אחרונות ומילא את ריאותיו במים?

אם זה לא רצח אז מה זה, התאבדות? הוא התאבד בטביעה?

כמה אידיוט אפשר להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אידיוט אפשר להיות?

אל תפחד לשאול את עצמך את השאלות הקשות, זה רק מחזק

תפסיק להיות שמאלני מטומטם, הם הרי לא מכחישים שהם נתנו לו מכות ושהוא סבל מפגיעות ראש חמורות.

אז זה לא רצח בגלל שאחרי שהוא נזרק למים הוא עדיין היה בהכרה, נשם כמה נשימות אחרונות ומילא את ריאותיו במים?

כמו שרשמתי

עורכי הדין שלהם עושים את עבהודתם וכך צריך (חף מפשע עד שהוכח אחרת) וראם הטענה שלהם חלשה או שקרית הצד הנגדי צריך לעלות על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אידיוט אפשר להיות?

הטענה שלהם (שהוא "טכנית" מת מטביעה כי הוא עדיין היה בין החיים כשהוא הושלך למים, וגסס תוך כדי טביעה) היא לא שיקרית. היא נכונה לחלוטין, אבל מעוותת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה באמת קרה שם? היית שם?

כל מה שאנחנו יודעים זה מה שהיה רשום בתקשורת עד כמה זה אמין?

בגלל זה יש בית משפט וכמו שאמרתי אם הטענה שיקרית צריכים לעלות על זה, ובכל מקרה להבין ככל הניתן מה באמת קרה ולא להסתמך על גרסאות מניפולטיביות של המשטרה ההגנה או התביעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה יש מז"פ, השאלה מה הם אומרים שקרה בדיוק.

ולא, אני לא תחת האשליה שמז"פ בארץ זה כמו CSI בטלויזיה, אבל מושג כללי לפחות צריך להיות להם, בשביל להצדיק את הקיום של המחלקה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אידיוט אפשר להיות?

אם לההגנה יש עורכי דין מספיק טובים, על סמך זה הם יכולים להוריד את זה מרצח לסתם תקיפה חמורה, או מרצח להריגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה יודע שהוא לא מת מטביעה?

אני מבין שכל המאפיונרים מצאו את התירוץ שלהם - "אני רק זרקתי אותו מהגשר עם בלוק של בטון ברגליים, הוא מת מטביעה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק במדינת מבחין בין רצח להריגה. אם שואלים אותי, צריך להיות עונש של מאסר ארוך מאוד על תקיפה בנסיבות מחמירות ללא שום קשר לנזק שנגרם או לא נגרם לקורבן. לכן גם אם קרפ היה נשאר בחיים, היה צריך לזרוק את החברה לעשרות שנים בכלא. אבל לא שואלים אותי...

עורכי הדין של הנאשמים פועלים במסגרת החוק. התביעה שהגישה כתב אישום בגין רצח, צריכה להוכיח שהייתה כוונה תחילה לגרום למותו של המותקף. תפקיד הסניגורים הוא לעורר ספק סביר בטיעוני התביעה - לא ברור לי מדוע באים אליהם בטענות על כך.

אם כבר לבוא אליהם בטענות - למה לכל הרוחות להסכים לייצג חלאות אדם?

אגב, היות ולא עקבתי אחרי התיק הנ"ל - אילו ראיות יש המצביעות על כך שהם רצו מלכתחילה לגרום למותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אדם זכאי ליצוג הולם.

כל אדם חף מפשע עש אשר הוכחה אשמתו.

זכותם להגנה.

כפי שנראה לפחות מהצד מדובר בחלאות המין האנושי שביצעו פשע אלים ללא סיבה.

אם כך הדבר כולי תקווה שיקבלו את העונש הראוי והרבה מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חלאות וקו ההגנה שלהם חלש.

אבל אפילו בהלכה היהודית יש אבחנה בעניין מה היה גורם המוות הסופי ויש לכך השלכות משום שעל מנת להאשים אדם ברצח צריך להוכיח שהייתה בכוונתו להרוג ושמעשיו גרמו למות הקורבן. כמובן שיש מקרים כמו שוד מזוין שהריגה במהלכו נחשבת לרצח וכו'.

ד"א - לא להתמם - אם פושע השליך קורבן למים מתוך כוונה להרגו - הוא נחשב כרוצח ולא משנה אם הקורבן מת מהחבטה במים, מטביעה או מכך שפירנות זללו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...