מהו הפיתרון הזול והאיכותי ביותר לצפיית סרטי HD בטלוויזיה? - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הפיתרון הזול והאיכותי ביותר לצפיית סרטי HD בטלוויזיה?

Shtupel

Recommended Posts

אלה השירותים של הפופקורן:

Web Services*

Video : Revision 3, Videocast, CNET TV, Mediafly, Mevio, Bliptv, Break Podcast, CBS Evening News, CNN Anderson Cooper 360 Daily, CNN The Larry King Podcast, NBC Today Show, The CNN Daily, CNN In Case You Missed It, NBC Nightly News, NBC Meet The Press, CBS Face the Nation, Podfinder UK, Motorz

Audio : Jamendo, iPodcast, BBC Podcast, Indiefeed, CNN News, ABC News

Photos : Flickr, Picasaweb, Pikeo, 23, Photobucket, SmugMug

RSS feed : Yahoo! Weather, NMT Forum, Bloglines, Cinecast, MSNBC News, Traffice Condition, Yahoo! Traffic Alerts, Yahoo! News, Weather Bug

Peer-to-peer TV : SayaTV

Internet Radio : SHOUTCast™ Radio, Radiobox, Live365 Radio

כנראה שהוא לא תומך ביוטיוב...

לשאלתך , כן , שניהם מוגבלים בצורה כזאת או אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי אם יש קושחות אלטרנטיביות שמאפשרות את זה אבל לא חקרתי לעומק את העניין הזה בפופקורן (לא חושב שזה קיים באקסטרימר).

אני באמת מבולבל!!...מה לקחת?

יש את האקסטרימר פרו...בח"ול ב200 דולר.

http://www.amazon.com/Xtreamer-Media-Player-Network-Streamer/dp/B003DVU0HG/ref=pd_sim_e_6

הוא זהה לפופקורן אבל מגיע עם אנטנה של WIFI לעומת הפופקורן ויש לו YOUTUBE אבל הוא יחסית חלש יותר בחומרה

Memory

128MB SDRAM, 256MB Flash

לעומת

בפופקורן A200

512MB DRAM, 256MB Flash

לשנייהם יש מלא עידכונים מהאתר.....אבל האקסטרימר ניראה שיש לו "שם" הרבה יותר חזק בעולם (מבחינת כמות הלקוחות וכו') ולכן אולי יש לו העדפה קטנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה ממש לא נכון , דווקא הפופקורן הוא אחד המכשירים הפופולריים בשוק...

גם אם אתה לוקח את האקסטרימר , אז למה את הפרו?? איזה יתרון יש לו על האקסטרימר הרגיל?

בשורה התחתונה , אתה צריך לעשות את השיקולים שלך ומה שחשוב לך...

אני הייתי הולך על החומרה החזקה יותר והתמיכה הרחבה יותר בפורמטים.

יוטיוב בטלוויזיה לא ממש מעניין אותי , מבחינתי , הסטרימר תפקידו להזרים לי את סרטי הHD לטלוויזיה (באמצעות הארד דיסק ולאו דווקא חיבור רשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה ממש לא נכון , דווקא הפופקורן הוא אחד המכשירים הפופולריים בשוק...

גם אם אתה לוקח את האקסטרימר , אז למה את הפרו?? איזה יתרון יש לו על האקסטרימר הרגיל?

בשורה התחתונה , אתה צריך לעשות את השיקולים שלך ומה שחשוב לך...

אני הייתי הולך על החומרה החזקה יותר והתמיכה הרחבה יותר בפורמטים.

יוטיוב בטלוויזיה לא ממש מעניין אותי , מבחינתי , הסטרימר תפקידו להזרים לי את סרטי הHD לטלוויזיה (באמצעות הארד דיסק ולאו דווקא חיבור רשת)

לדעתי ההבדל הוא שיש שם מקום להארד דיסק ויש לו תמיכה רחבה יותר בפורמטים....(לא סגור לגבי הפורמטים).

השיקולים שלי הם ללא ספק תמיכנה כמה שיותר רחבה בפורמטים וחומרה חזקה יותר......

אז אתה אומר שהפופקורן הוא המתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהפרו והרגיל זהים בפורמטים...

אני אומר שעבורי הפופקורן הוא המתאים , אם השיקולים שלך זהים לשלי אז כנראה שגם עבורך הוא הפתרון... :xyxthumbs:

קראת ביקורות על שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואאלה כמה תגובות לנושא כה פשוט:

אז ככה: יש לי גם פופקורן וגם Xסטרימר . לצפייה בסרטים , לדעתי, שניהם זהים להפחיד, גם בתמחור גם בתמיכה בפורמטים.

יש לציין שפופקורן הוא הותיק בתעשיה, אבל לשניהם פורום משתמשים גדול ויציב.

אין להם דפדפן אבל יש להם ממשק (אבשלום היה אומר:מנשק) יחודי למספר אתרי תוכן (כמו YOUTUBE) זה נחמד אך בדר"כ מיותר.

למשתמש שכולה רוצה לראות כמה סרטים ובלי כאב ראש - זוהי הבחירה הטבעית וזו גם הבחירה הזולה (והאם לא על זה נפתח כל השרשור ?!)

למשתמש טכנולוגי, שאוהב אתגרים וגם רוצה אפשרות להקליט - הוא הפתרון האולטימטיבי, אבל גם אינו זול כקודמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...